Opinie o Wool Sky w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wool Sky. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wool Sky na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wool Sky w Poznań

Artur Nowy wpis

Niestety trudno jest namierzyć firmę w i internecie. Może ktoś zagląda na wątek i mógłby coś aktualnego zamieścić?

aga ka Nowy wpis

Zlodzieje, klamczuchy!!!! nie warto nic od nich kupic. posciel za 5tysiecy a na allegro za 600zl. mydla oczy ludziom.. a wcale ta posciel nie taka jaka pisza. kurzy sie.. corka uczulenie dostala z tej poscieli.. i gdzie sie jej teraz pozbyc???? wool sky za 3 tysiaki sprzedam ja spowrotem.

uwaga Nowy wpis

nie polecam tam pracy! właścicielka niemiła i fałszywa. nawet przyjaciół dobiera sobie pod kątem ich dochodów.

sergiusz Nowy wpis

@za chwilę mama, gratuluję podejścia, zastanów się z mężem, czy planujecie najpierw dziecko, bo dziecko się nie zdarza, jesli to odpowiedzialne rodzicielstwo... Niemniej jednak podczas rekrutacji chyba nie pytają o sprawy prywatne, więc nie beda wiedzieć o ślubie i takich planach, przedstawia się w razie czego kwit i na macierzyński...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wool Sky? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
za chwilę mama

no właśnie, ja też byłabym zainteresowana pracą w Wool Sky ale jestem młodą kobietą świeżo po ślubie i wiem że dziecko może się lada moment u mnie zdarzyć. muszę brać to pod uwagę. i w takim razie już teraz wolę wiedzieć jak w tej firmie wygląda sprawa ewentualnego urlopu macierzyńskiego. czy jakaś doświadczona w tym temacie pani się wypowie publicznie?

wilkor

oj co do tego urlopu macierzyńskiego nie byłbym taki pewien. Choć lepiej zapytać Panią, która taki brała. A pytanie czy taka jest?

frycia18

do (usunięte przez administratora) firma a prowadzacy (usunięte przez administratora) czysta masakra i te upominki hahaa

se-na

Byłam na pokazie tej firmy. Niechlujnie wyglądający prowadzący zachowywał się tak, że miałam wrażenie że zaraz kogoś pobije. Zero szacunku dla klienta, arogancja, przytyki, kpiny, groźby, zastraszanie. Nie można zadawać niewygodnych pytań, bo zostanie się obsztorcowanym przez prowadzącego. Gdy on pyta, należy odpowiadać, ale tylko tak, jak on ma w scenariuszu. Jeżeli pan prowadzący twierdzi, że żółte jest białe, to tak ma być, bo w przeciwnym razie wyrzuci z pokazu! Nie wiem, czy były jakieś prezenty, czy też nie, i ile osób zostało wyrzuconych, bo wyszłam. Jeżeli prowadzący pokaz nie ma żadnego szacunku dla klientów i tak się zachowuje, to nie wierzę w dobrą atmosferę pracy w tej firmie.

ali

Niedawno zostałam zaproszona na pokaz. Prowadzący wyglądał bardzo niechlujnie (zmięta koszula spod której wystaje podkoszulek kiedyś biały, spodnie bez paska wyciągnięte niemal pod pachy, bez marynarki i krawata - feee). Mówiąc delikatnie odnosił się do zaproszonych w arogancki sposób. Groził niektórym, że ich wyprosi, rzekomo "w szacunku dla innych zaproszonych", a naprawdę to dlatego że zadają pytania, na które prowadzący nie umie odpowiedzieć, lub są dla niego niewygodne. Zachowywał się tak, jakby przyszedł tam z łaski, a wszyscy zaproszeni to zbędny balast. Wiele prezentacji widziałam i w wielu uczestniczyłam osobiście (inna branża), ale zawsze obowiązuję standardy ubioru i zachowania, ale niestety nie w tej firmie.

lindus

Popieram \"cichą\" .

nicki

Firma to jedna porażka. Jaja sobie robią z niektórych ludzi. Atmosfera, lepiej się niewypowiadać na forum.

cicha

Firma jedna wielka porażka ... szkoda komentować

qwe

Po pierwsze, każda szanująca się firma na zaproszeniu podaje swoją nazwę i dane kontaktowe. Jeżeli nie spełnia tej normy istnieje duże prawdopodobieństwo, że to firma lichwiarska. Po drugie, metki, którymi opatrzone są produkty zawierają nazwę firmy woolmark, którą bardzo łatwo można odszukać na internecie i porównać ich ceny z proponowanymi przez wool sky. Po trzecie, niewygodne pytania zadane prowadzącemu \"malują\" na jego twarzy konsternację a podejście do ewentualnych nabywców pozostawia wiele do życzenia. Po czwarte, każdy ma prawo wyrazić swoja opinię, bo przecież na niej tak bardzo zależy właścicielom ów firmy. Zanim wybierzesz się na pokaz upewnij się czy nie przepłacasz.

abc

o ile mi wiadomo to tu wpisuje sie opinie jak sie pracuje w tej firmie, jakie sa warunki płacowe itp itd a nie czy polubiło sie ktoregos z pracownikow czy nie, a to co tu widze to jedna sie zakochala w (usunięte przez administratora) drugiej dal kosza to go obsmarowala no i jeszcze jakis facio ktoremu brygida dala kosza tez musial swoje napisac jakas paranoja a te opinie na tym portalu nie maja prawa bytu az dziwne ze administrator nie usuwa takiego spamu z drugiej strony niezly ten(usunięte przez administratora) ze jest głównym tematem tego portalu jeszcze troche to bedzie o nim wiecej niz o gwiazdach w telewizji i paparazzi zaczna za nim chodzic ( taka cena bycia sławnym ) powodzenia (usunięte przez administratora)

rrrrr

Wool sky... hehe nie mam zastrzeżeń do Pani prowadzącej pokaz ale pan marcin to wielka porażka.Jak można powiedzieć że nie ma co dzwonić do firmy aby złożyć zażalenia z powodu c (usunięte przez administratora) skiego zachowania prowadzących bo i tak się dodzwonicie do pana (usunięte przez administratora) hehehe:) Kpi i bardzo c (usunięte przez administratora) sko się zachowuje wobec ludzi,a może ktoś ma ochotę dłużej się zastanowić nad propozycją i ustalić z rodziną chęć kupna. A tu c (usunięte przez administratora) stwo. Pierwszy raz byłam na pokazie i już więcej nie pójdę na ten cyrk,hehe mam w tyłku waszą firmę mam zestaw kołder i innej firmy i jestem zadowolona:):):)

John

spotkania jak spotkania ,alę na pokaz zaprosiła mnie Pani (usunięte przez administratora) o niezwykle pięknym i seksownym głosie, a szkoda że tak krótko mówiła , może jeszcz do mnie zadzwoni to również pójde na pokaz

uczestnik

ja bylem na prezentacji tej firmy prezentacja bardzo ladna i sprzedaż mieli calkiem sporą a wczesniej wymieniony marcin moze wiedział ze ma na sali osraną konkurencje czy takiego debila jak ty i specjalnie poprowadził byle jaką prezentacje

peterson

Najgorsza \"firemka\" z jaką sie spotkałem. Pościel beznadziejna co chodzi o jakość zostaje dużo do życzenia. Przedstawiciele mało wykwalifikowani a prelegent (usunięte przez administratora) o ile dobrze pamiętam,sam nie wie o czym mówi. Prezentacja najgorsza na której byłem,ani składu ani ładu, dlatego też nic nie sprzedali. Ale to nie wszystko firemka wool sky obiecywała super upominki a dostaliśmy pudełka w których pokrywki wogóle sie nie domykają. Wstyd!!!!!!!! A najlepsze to było obiecane losowanie miały byc nagrody a wylosowali tylko pościel za którą trzeba było zapłacić. Przy wyjściu pani Brygid czy jakos tam wydawała nam upominki z bardzo nie miłym wyrazem twarzy i po drodze dogryzając nie przyjaznie.

szwartzr@gmail.com

nic nie dostałem napewno pisalas na (usunięte przez administratora) spróbuj jeszcze raz bo nie mam zadnych wiadomosci

Monika :) :*

szwartzr - 2012-03-23 15:26:08 napisz do mnie na email to pogadamy nie bede rozmawial i podawal prywatnych danych na forumNapisalam na maila do Ciebie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Wool Sky - Poznań

Wool Sky