prado

Łódź

Opinie o prado

anonim 2009-06-09 22:04:26
jest to solidna firma. ,praca jednak jest dość wyczerpująca.
Najbardziej podobało mi się w prado że miałam elastyczne godziny pracy.
anonim 2010-12-02 13:56:28
Na plus: elastyczne godziny pracy, sympatyczna szefowa, przyjemna atmosfera.
Na minus: najni??sza stawka i konieczno??Ä? wizyty przed i po akcji w biurze agencji.
Osobi??cie wyp??atÄ? dosta??am na czas, ale s??yszalam, ??e niekt??re dziewczyny m??wi??y, ??e nie zawsze tak jest.
mimi 2012-12-03 23:23:01
pracuje już 2 lata w tej firmie bardzo fajna firma ,elastyczne godziny pracy, miła atmosfera,zawsze wypłacają w terminie,bardzo fajna szefowa polecam wszystkim.
Marta 2013-09-10 10:25:03
Na początku pomyślałam, fajnie, miła szefowa, stawki całkiem w porządku, elastyczne godziny pracy. Niestety, po wstępnym szkoleniu dzwoniłam kilkakrotnie żeby dostać jakiekolwiek zlecenie, po czym bardzo opryskliwie usłyszałam, że nikt mi nie mówił, że po szkoleniu w ogóle pracę będę miała. Ostatni raz byłam tam w lutym i od tamtej pory mimo wielu obietnic nie dostałam żadnego telefonu. Śmieszy mnie bardzo to, że ciągle wystawiają ogłoszenia na portalach, a jak przychodzą do nich ludzie, którym naprawdę chce się pracować, mają ich gdzieś.
ania 2015-04-07 13:44:45
pracowałam w tej agencji pieniądze masakra stawka najniższa z możliwych ciężka praca i ciągłe kontrole jeździła Pani Beata która miała ciągle fochy i muchy w nosie księżniczka a była zwykłym szeregowym pracownikiem szefowa ok jak miała nastój to była miła a jak nie to darła się o byle co unikała kontaktu z hostessami bo nie miała kasy na wypłaty i ludzie czekali po 2-3 miesiące ,odeszłam bo znalazłam lepszą pracę niż praca hostessy za marne pieniądze
sorwir 2016-02-10 14:21:32
Panie może miłe, ale lecą w kulki z wynagrodzeniem!!! czeka się po dwa miesiące na przelewy. W dodatku trzeba prosić się o swoje pieniądze. Śmiech na sali. Jeszcze pracuje się za grosze. sdpl
anionim 2016-05-17 17:38:44
wiecie może kiedy są wypłaty?
hnnm 2016-05-22 21:16:39
też bym sie tego chciała dowiedziedziec @anonim bo chce tam złożyć (pewnie jak i ty) swoje CV ....
Ambitny pracownik 2016-11-04 01:21:26
Osobiście zacząłem pracę dwa miesiące temu niestety od tamtego czasu Noe otrzymałem pieniędzy za pierwszy miesiąc pracy :( w umowie zapisane jest jasno że na swoje "wynagrodzenie" czeka się do 30 dni. Lecz same zarządzające tym całym przedsięwzięciem mają to gdzieś. Stawka nie ważne na jakim stanowisku wynosi po 9 zł za godzinę gdzie równie dobrze za tą samą pracę i ten sam system pracy osoby czy to z innych miast czy to nawet u nas w łodzi otrzymują po 10-11 zł za godzinę no śmiech na sali. ogólnie nie polecam radzę trzymać się od nich z daleka ;)
Zostaw swoją opinię o prado - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prado