Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań

Bolesławiec

Opinie o Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań

Greta 2009-08-24 00:00:17
Miałam wypadek. Pan [usunięte przez moderatora] pomógł mi zebrać odpowiednie dokumenty, zorganizował leczenie u lekarzy, przygotował pisma do sądu, towarzystw ubezpieczeniowych i ZUS-u. Odszkodowania z OC sprawcy otrzymałam 25 000 złotych. Prowizja Pana [usunięte przez moderatora] wyniosła 1200 złotych brutto. Szybko, profesjonalnie za rozsądną cenę. Jestem zadowolona. Polecę Pana [usunięte przez moderatora] każdemu.
anonim 2011-09-22 17:34:42
Greta - 2009-08-24 00:00:17

Również podzielam opinię Pani, [usunięte przez moderatora] to bardzo porządny Gość!!! Polecam go wszystkim.
Roman 2014-06-21 12:19:13
Moje dziecko miało koszmarny wypadek. Biuro Pana Zbigniewa naprawdę poważnie podeszło do sprawy. Otrzymaliśmy bardzo szybko zaliczkę. Cała sprawa trwała prawie dwa lata i zakończyła się bardzo pomyślnie. Pieniądze otrzymaliśmy bezpośrednio od ubezpieczalni na nasze konto w banku. Naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić biuro i Pana Zbyszka.
mide 2016-04-19 19:39:10
Dostać się do nich to super doświadczenie i duża szansa na stałe zatrudnienie nie tylko u nich ale nawet w innych firmaach. Firma oferuje bardzo dużo skzoleń dla swoich pracowników, wiec bez doswiadczenia tez mam szansę się dostać, wyszkolą na miejscu.
Zostaw swoją opinię o Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań - Bolesławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań