Grudnik-centrum instalacji sanitarnych

Opinie o Grudnik-centrum instalacji sanitarnych

admin 2015-06-15 22:22
Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Grudnik-centrum instalacji sanitarnych na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.
marcin 2016-05-02 08:25
Zawsze można spróbować @sowa teraz szukają handlowca terenowego w różnych lokalizacjach ale może i staż się znajdzie
Samson 2017-01-24 20:20
Firma oszustów mają zły towar Jeżeli kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podobne do czegoś dobrego sprzedaje to tak już jest Opinię wydaje jako ten który korzystał z ich towarów oszuści i to za wysoką cenę dużo drożej i gorzej niż w zwyczajnej castoramie czy sieci practicer
Dobry 2017-02-07 20:16
Człowieku jeśli produkty sprzedawane w Grudniku porównujesz do produktów w Castoramach i inych tego typów stworów to co się dziwisz że są ceny inne. Porównaj z cenami w hurtowniach jak Respol, Grast,Sanpol itp a nie z sieciówkami co mają towar z lini marketowej
Zostaw swoją opinię o Grudnik-centrum instalacji sanitarnych - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudnik-centrum instalacji sanitarnych