Piekarnia Ciastkarnia Król

Opinie o Piekarnia Ciastkarnia Król

staly klient

witam czesto kupuje w waszej piekarni pieczywo pracuje u was na armii krajowej pani (usunięte przez administratora) sprzedawczyni jest ona bardzo nieuprzejma,nie mila zwraca sie hamsko do mnie czy taka osoba moze pracowac i obslugiwac ludzi wydaje mi sie ze nie pozdrawiam

@MalaRoksa, na jakim typie umowy zostałaś zatrudniona w Piekarnia Ciastkarnia Król? Czy oprócz stałego wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe profity na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej? Czy firma zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny?

Klara

Jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Była

Dziewczyny! Kto jest teraz koordynatorkami? Chce wrócić i nie wiem do kogo dzwolnić ;;)

Sprzedawca

Rekrutacja nie profesjonalna. Mało pytań. Jedynie pytanie to czy chce Pani pracować

Ma Pani chęci do pracy? Odpowiadają Pani warunki?

Justyna

Czy firma potrzebuje pracowników?

Ula

Zmieńcie prace i nie narzekajcie, bo jeść każdy chce!!

szefie proponuje zrobic konkurs fotograficzny swoich pracownikow zeby byli bardziej widoczni i znali jest taka fajna laska na os. witosa 34 chetnie bym ja widzial na focie w gazetce osiedlowej z powazaniem

Filip

Sporo dobrego o firmie słyszałem. Podpowiedzcie jaką macie atmosferę i czy firma szuka ludzi?

Adas

Po zamknieciu tego(usunięte przez administratora)wyłączają filtry smród ze okna nie mozna otworzyć ciekawe ze jak ludzie siedzą nic nie smierdzi !!!!!!

LILIA

Kazdy ma prawo napisac co mysli o pracy ma prawo poskarzyc sie jesli w pracy dzieje sie cos zlego Dobrze robia panie ktore ostrzegaja innych jesli dzieje sie na sklepie cos zlego i nie mamy prawa je za to potepiac Chyba ze sa poprostu leniwe wiecznie nie zadowolone i poprostu nie lubia sie wysilac a szefostwo napewno nie bedzie tego tolerowac ale tez nie musimy sie zgadzac na ich niesprawiedlwe traktowanie :-)

Nie wazne
@LILIA

Jest jedna Pani manager która myśli że jest prezesem korporacji ciekawe jak będzie kwiczec jak skargi pójdą prosto do starostwa gowniara myśli że jest Panią Świata a mogła by być moja córka

@Nie wazne

A która taka? Może Katarzyna?

@Nie wazne

Nie ważne czy to Pani Kasia czy któraś inna Pani,myślę że jesteś poprostu osoba,która sie skarży tylko dlatego ,że źle wykonujesz swoje obowiązki. Popraw sie Pani starsza a dzień będzie lepszy praca również pozdrawiam

Elżbieta
@Ewna

Koordynatorki maja wszystko gdzieś !!!

@Wronka a czy ta liczba godzin pracy, którą przepracowałaś w Piekarni Ciastkarni Król była od Ciebie zależna i sama chciałaś tyle pracować? Czy to pracodawca wymagał od Ciebie takiej dostępności?

Wronka

Zero szacunku dla drugiej osoby ze strony jednej z koordynatorek. W styczniu przepracowalam ponad 200h, i kiedy w tym tygodniu wzielan 3 dni wolnego przy czym moj organizm odmowil posluszeństwa i dostałam l4 uslyszalam ze ja do pracy nie chodze, ze co chwile biore wolne.... myslalam ze sie przewroce jak to uslyszalam. Nie dosc ze czlowiek (usunięte przez administratora) od poniedzialku do niedzieli (w niedziele na podlesie jezdzilam) to potem ani slowa dziekuje nie uslyszy. A jedyne co to, to ze z ostrym zakażeniem dróg oddechowych goraczka 39 stopni i mokrym kaszlem ma isc do pracy bo ona nie ma ludzi xD tym samym podjelam decyzje o odejsciu z pracy po 3 latach pracy dalej umowa zlecenie to jest smieszne. Dziewczyny odradzam prace w tej firmie szkoda waszych nerwow i zdrowia

Milkyway
@Wronka

A jak tak piszesz ze nikt Ci za niedziele nie podziękował, to czyli chodziłaś tam za darmo? Ludzie ja was nie rozumiem. Jak się chce pracować to się pracuje. A z resztą to tylko świadczy o inteligencji piszącego żeby po zwolnieniu obrabiac tylek innym.

@Były pracownik myślę, że jeszcze nie spróbujesz to się nie dowiesz. Gdyby Ci się nie podobało możesz zawsze zrezygnować. Czy spróbujesz? Jeżeli jednak się zdecydujesz daj nam potem znać jak wygląda sytuacja w Piekarni Ciastkarni Król.

@aaaaaa a nie ma szansy na umowę o pracę? @Były pracownik wiadomo atmosfera zależy od osób pracujących w firmie. A nie chcesz wrócić do pracy w Piekarni Ciastkarnia Król? Może warto się zgłosić do pracodawcy, skoro dobrze Ci się tam pracowało?

@Karolina

Szczerze to sama nie wiem, myślałam o tym. Lecz jeżeli miała by być ta sama atmosfera to wolę zostać w domu. Też inaczej jest jak pracujesz cały czas a jak idziesz po dłuższej przerwie. A co do pracodawcy to naprawdę z czystym sercem polecam.

Niezadowolona

Nie polecam piekarni Król na Podlesiu ul. Uniczowska młodsza ekspedientka wciska starocie mówiąc że wszystko świeże, mało tego zawsze sterczy z nią jakaś kobieta i wtrąca się do zakupów koszmar . Proponuję zmianę ekspedientki bo klienci wolą iść do piekarni Adam

@aaaaaaaa dzięki za odpowiedź. Ty pracujesz jako sprzedawca tak? A polecasz tam pracę? Można liczyć na elastyczny grafik? Czy są oferowane benefity?

aaaaaa
@Karolina

Tak. Pracę polecam natomiast benefitów nie ma. Jak to przy zleceniu. jedynie deoutat (usunięte przez administratora) na dzień pracy

@aaaaaa

Praca sama w sobie fajna, klienci super. Wiadomo dużo zależy od nas samych,to my tworzymy atmosferę. Jeżeli są konflikty między dziewczynami to wiadomo że atmosfera się psuje,i każdy na tym cierpi. Ja pracowałam ponad 1.5 roku i było naprawdę fajnie,potem zmiana dziewczyn i się zaczęło. Szkoda bo czasem się tęskni. Pozdrawiam

Widzę, że na temat Piekarni Król Antoni wypowiadają zwykle klienci, a czy są wśród nas pracownicy, którzy mogliby zdradzić jak wygląda zatrudnienie i czy polecają pracę w tej firmie?

aaaaaaaa
@Karolina

A na jakim stanowisku? Jeżeli chodzi o sprzedawce 9.20 na reke za godzine, umowa zlecenie. Wykaładanie , zamawianie towary wypiek mrożonek obsługa kasy i klientów, wykonywanie zwrotów towaru

Adaś

Witam i znowu to samo .Pisze bo sciagnieto tego posta. (usunięte przez administratora) .Pozdrawiamy Sasiady

Ewna

Ogarnięcie się wszyscy.!to co piszecie są to zupełnie puste słowa ja wasze mózgi. Dlatego zostawiam wszystko BEZ KOMENTARZA . Pozdrawiam

kobieta
@Ewna

To po co sie wogole wypowiadasz haha

aaaaaaaa
@kobieta

Dla mnie to co się dzieje to paranoja.. zmieniło sie coś?

@kobieta

Pisze dlatego ze jak nie masz klientow żeby Ci sie nie nudziło ;-);-);-);-)będziesz miała co opowiadać swoim koleżanką z drugiej zmiany ;-)pozdrowienia

Temida

DZIEWCZYNY TO ŚCIEMA nie bójcie się żadna policja się tym nie zajmuje sprawdzone u źródeł, jedno co mogę wam powiedzieć to ro że wszystkie pochlebstwa pod adresem Pani (usunięte przez administratora) są wysyłane z tego samego komputera to każdy informatyk może sprawdzić.

Kobieta
@Temida

Wez sie juz uspokoj,nie pracujesz juz w Królu to powodzenia zycze i daj innym spokojnie pracowac a nie nakrecaj calej reszty ...

Gosc
@Temida

Słabe masz te źródła, dopytaj dokładniej, zanim się wypowiesz. Informatyka też pewnie znasz i już Ci powiedział? Żałosne.

temida
@Gosc

oj dziecinko nawet nie potrafisz swoje braki i kompetencje w menadżerowaniu wziąć na klatę tylko cały czas się odszczekujesz . A i jeszcze jedno nie dam Ci spokoju tobie nikomu więcej.

Sprawiedliwa
@temida

Nie jestem tym kim myslisz.Zajmij się swoim życiem. To że Tobie się nie udaje w życiu, nie znaczy że możesz kogoś oczerniac żeby wybielać siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia Król - Katowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Ciastkarnia Król?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ciastkarnia Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Ciastkarnia Król?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Ciastkarnia Król