Opinie o Wnuk Benedykt w Siemkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wnuk Benedykt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wnuk Benedykt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wnuk Benedykt w Siemkowice

x.x.x Nowy wpis

Ciąg dalszy historii z Panem [usunięte przez moderatora]. W dniu dzisiejszym [usunięte przez moderatora] od rana wydzwania mi po rodzinie rządając usunięcia wyżej napisanego komentarza - strasząc policją. Szanowny Panie bardzo proszę iśc na policję jeżeli czuje Pan taką wewnętrzną potrzebę.. W wyżej napisanym przeze mnie komentarzu nie ma nic co mogłoby Pana obrazić. Opisana jest tam sytuacje jaka miała miejsce tydzień temu. A teraz sytuacja która wydarzyła się wczoraj. Tydzień temu [usunięte przez moderatora] obiecał mi wypłatę na wtorek tj 19.04 po czym dzwoniiąc do niego znowu się zaczyna tlumaczyć że nie ma. Ale na pewno bedzie mieć - tylko nie wie kiedy ... W dniu wczorajszym rozwoziił wypłaty ludziom do domu. Pomimo jego zapewnień że przywiezie mi do domu, nie przywiózł , tylko poinformował "kogoś z rodziny" żeby sobie przyjść po pieniądze . Po przyjściu po pieniądze okazało się ... że Pan Wnuk ma dla mnie 120zł . Tyle wyplacil [usunięte przez moderatora] wypłaty na święta. Po czym powiedział żeby opuścić jego posesję bo spuści psy. Pieniędzy nie dał, nie wypłaca ludzi do tego miesza sprawy wydzwaniając po rodzinie i strasząc policją. Halo proszę Pana to nie piaskownica. Takie sprawy załatwia się miedzy sobą a nie miesza w to ludzi którzy nie mają z tym nic wspólnego. I jeszcze jedno : tego typu strona jest stworzona do komentowania pańskiej firmy, wyrażaniu opinii jak się traktuje pracowników, jakim Pan jest szefem. Proszę wpisać swoje nazwisko w wyszukiwarkę google i zobaczyć jak jest Pan obsmarowany przez swoich byłych pracowników. Sam Pan sobie zrobił taką opinię. Więc jeżeli ma Pan pretensje to chyba tylko do siebie. A my w dalszym ciągu czekamy na wypłate ... może przyjdzie kiedyś taki dzień że Pan [usunięte przez moderatora] będzie miał ...

Pracodawca arogancki i beszczelny. 0% wypłacalności (2x w miesiącu zaliczki po 100zł) to wszystko co Pan [usunięte przez moderatora] wypłaca po miesiącu pracy. Wypłata 10 każdego miesiąca (tak pisze w kazdym jego ogloszeniu) natomiast 19 pieniędzy jeszcze nie ma. Pan [usunięte przez moderatora] tłumaczy sie tym że czeka na przelew. Wmoim przypadku już czeka 2 tygodnie. Gdyż 2 tyg temu deweloper poinformowal go że pieniadze zostaly wysłane. Co tydzień daje nowe ogłoszenia gdyż nikt już tam nie chce pracować, ponieważ szanowny Pan [usunięte przez moderatora] jest nie wypłacalny. Nie polecam pracy u niego, do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymałem, jak by tego bylo mało - dzwoniąc do Pana [usunięte przez moderatora] z zapytaniem co z pieniędzmi poprostu się rozłancza bądź kwituje "przecież ci nie natrzepie" śmiech na sali że tacy ludzie zakładają swoje firmy. Bądźmy szczeży z czym do ludzi jak sie mózgu do prowadzenia interesu nie ma? bo sie nie ma skoro nie umie się gospodarować pieniędzmi! Ludzie w jego wieku zamiast psuć krew ludziom i kantować ich na wszystkie sposoby powinni siedzieć w domu i wnuki niańczyć! Ale po co? a nóż uda się jeszcze kogoś okantować.

Zostaw merytoryczną opinię o Wnuk Benedykt - Siemkowice

Wnuk Benedykt