Opinie o Ganinex w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ganinex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ganinex o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ganinex w Katowice

Technik diagnosta w jakich godzinach ma pracę? Albo mi się jakoś słabo wyświetla albo w ogóle nie ma żadnych szczegółów pracy podanych w tym ogłoszeniu, które jest na stronie internetowej. Dlatego tu wszedłem i mówię zapytam, może ktoś coś będzie wiedział.

Juwentus Nowy wpis

Najniższa krajowa i dodatkowo mnóstwo zadań gdzie na umowę o pracę pracuje się 8h. Trzeba byłoby pracować po 15h żeby się odrobić.

byly pracownik Nowy wpis

Najniższa krajowa + koperta na kasie zależna od wyników tak działają wszystkie salony tej rodziny. Często premia jest ucinana z niewiadomych przyczyn a system pracy tak zaplanowany żeby robić jak mrówki. Często trzeba siedzieć po pracy żeby się obrobic...

@byly pracownik

ech...a ile tego hajsu dają w kopercie zazwyczaj? jakichś trzeba uzyskać obrót w salonie, żeby dostać dodatkowe pieniądze? no i jaki procent od tych wyników dostaje pracownik? A ta premia to jest właśnie w kopercie, czy to jeszcze inny dodatkowy benefit płacowy?

Weteran

Lata lecą a pracodawca się nie zmienia. Nie ma sensu chodzić na rozmowy kwalifikacyjne chyba że jesteś nieudacznikiem i nie znasz swojej wartości. Szefostwo (właściciele czyli gazdowie) za wszelką cenę udowodnia Ci że jesteś nic nie warty żebyś nie wymagał za dużo. Wszystkie poniższe opinie to sto procent prawdy. Jeden wielki Januszex i tyle.

Hanka
@Weteran

Skoro tak piszesz, to rozumiem, że dużego rozwoju mogę nie doświadczyć u nich? A co do tego umniejszania pracownikowi przez szefostwo to w jaki sposób to działa, nie dają podwyżek, czy bardziej narzekają na wykonywaną prace przez pracowników niż dają jakieś pochwały?

Sprzedawca

Rozmowa z właścicielem to jego monolog rodem ze szkoły podstawowej i to specjalnej. "Czujesz to" , "rozumiesz" , "po prostu" , "zysk na poziomie" usłyszałam 1000 razy. Dziwne że taki gość ma taki wąski dobór słownictwa. Wypłata miała być podzielona na dwie części najnizsza krajowa na konto a reszta w kopercie nieopodoatkowane. Jak zapytałam z czego będę mieć emeryturę to stwierdził, że i tak nie dożyje - no tak w tej firmie chyba nie. albo założyć działalność gospodarczą i sama mam sobie płacić podatki a on będzie mi mówił jakie mam faktury wystawić. Teraz już wiem skąd ma tyle kasy i na czym sie dorobił. Dziwne że PIP albo SAkarbówka go jeszcze nie dojechała.

Ile jesteś w stanie dla mnnie zarobić Masz swoich klientów Będziesz robić za darmo co 3 sobotę Masz swój samochód

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Honorata

opisałby ktoś z czego składa się obecne wynagrodzenie? ktoś pisał, że podstawa na konto i to co sobie człowiek wywalczy... czyli to kiedyś nie wpływało razem z podstawą? teraz jak z tym jest? była także wzmianka o braku premii czy do dziś dorzucili coś dla motywacji?

pokahontas

zgadzam się ze wszystkimi najgorszymi opiniami tu widniejącymi, szefostwo totalnie nie empatyczne, brak szacunku czuć już w pierwszych wymienionych z nimi zdaniach, szkoda czasu na już pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, najniższa krajowa i śmieszne prowizje od sprzedaży, nadgodziny zarówno stacjonarnie jak i telefonicznie, odbyłam 3 etapy rozmowy mając nadzieje na chociaż godne warunki finansowe rekompensujące chamstwo i szowinistycznie podejście do kobiety szefostwa, niestety nie otrzymałam nawet GODNEJ w tym prostym haśle propozycji, jednym zdaniem UNIKAC JAK OGNIA

Sentino

Szefostwo starające się już od pierwszych chwil udowodnić pracownikom ich zerowy poziom w szeregu. Szkoda czasu zawracać sobie głowę i tracić czas na rozmowę o pracę, gdzie dostajesz ofertę za min krajowe.

Maja

Cześć, chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie wynagrodzenia na jakie można liczyć w Ganinex. Napiszcie proszę jak wysokie ono jest i z czego się składa. Czy jest tylko podstawa czy też można się spodziewać jakichś dodatków czy premii?

Czarna Pantera
@Maja

Podstawa na konto, reszta, ile wywlczysz (usunięte przez administratora). Brak premii, bonusów - takie coś nie istnieje. Omijać z daleka.

Foreman

Idź na rozmowę, Ustal warunki, Wymagaj całej płacy na umowie (Twoje Prawo, a Pracodawcy obowiązek) - zobaczysz co dostaniesz! (nic więcej nie trzeba komentować...) Nie pozwalaj na płacę w kopercie (poza umową) to nie legalne! - szkodzisz sobie... (wypadek, L4 urlop etc...) Reszta - w pozostałych opiniach... inni już napisali. Zawsze możesz podjąć pracę próbną i porozmawiać z obecnymi pracownikami...

Witold
@Foreman

To skoro jest tak źle, to czemu inni pracownicy tam dalej są? Nie mają lepszej alternatywy?

Eldo
@Witold

Może obawiają się zmiany i tyle?

Klient

Masakra. Nie polecam. W likwidacji szkód nie szanują klienta. Gość się umawia, a nie ma go w pracy. O 15:30 już nie odbiera telefonu. Na prostą i szybką naprawę czeka się i czeka (ubezpieczyciel potwierdził od razu). Kontakt z klientem - chyba za duży kłopot.

Finni
@Klient

Zgadzam się w 100% o wszystko trzeba się prosić, samemu dzwonić, Pan się umawia nie dzwoni, zwleka. Naprawa trwa i trwa. Na „kanale” również same (usunięte przez administratora) przez których trzeba było ponosić dodatkowe koszty. Chetnie złoże oficjalna skargę na likwidacje szkody u M.R. Do jego przełożonego, bo to skandal! NIGDY TAM NIC NIE RÓBCIE! Nigdy!

Jaknajdalej

Nie polecam!!! Jak najdalej... brak szacunku do pracowników, wyzysk i jeden wielki burdel. PIP powinien tam wjechac i zrobić kontrole odnośnie wyplat, grafikow i warunkow!!! Praca biurowa i 16-18 stopni w gabinecie, bo szkoda kaski na grzanie hehehehh

Tobiash
@Jaknajdalej

Nie tylko biurowa każdy salon na wyłączone ogrzewanie w zimę po 16 stopni bo szkoda kasy. W kurtkach sie siedzi

@Tobiash

14 to dopiero dramat bo nie można w czapce siedzieć. Ale to inny salon, nie Ganinex.

Fachur

Teraz będzie wysyp dobrych opinii haha pewnie szefostwo kazało pododawac, bo słabooooo haha Tak najlepszy pracodawca, wypłata do koperty..to powinno być ścigane z urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ag
@Fachur

trzeba dodać że z koperty też potrąceń na 30%

Tobiash
@ag

Wszystko to prawda. Dziwie sie ze pip sprawdza ich tak jak by się dogadali nie dość że uprzedza wcześniej to nie sprawdza wypłat grafików itd. Wierzy że sprzedawcy zarabiają najniższa krajowa hahah

@ag

Serio od tego co w kopercie też jest rozróżnienie kwoty brutto i netto....nieźle. Jeżeli to prawda to powinien być za to kryminał...lub takie sankcje finansowe że pracodawca przez 180 lat nie pomyśli nawet o takim rozwiązaniu.

Michal

Jak sytuacja w firmie? Atmosfera jest pozytywna? Pozdrawiam.

stary
@Michal

Zależy na jakim dziale, ale nie polecam, jest wiele innych mankamentów

Ryszard
@stary

Nie polecasz z powodu atmosfery, a inne aspekty zatrudnienia są w porządku? Dodaj kilka słów na temat umów zawieranych z nowymi pracownikami. Są na czas określony, czy raczej na początek zlecenie.

Klient

Piszę jako klient serwisu, nie miałem do czynienia z tak wielkim brakiem kompetencji,trudno pisać o wszystkim z powodu braku czasu ale jeżeli ktoś nie ma kompletnej wiedzy w prostych sprawach to o czym mówić jeśli przychodzi naprawić lub zdiagnozować poważne usterki w samochodzie, nigdy więcej kontaktu z takimi osobami szkoda czasu i pieniędzy chcą serwisować i naprawiać samochody klasy premium a proponują usługę pozaklasową (jak większość wód do wędkowania w Polsce) no i "gubią" jeszcze powierzone części.jednym słowem koszmar...

Battery

Czy sytuacja w firmie uległa poprawie? Czy wypłaty wciąż przekazywane są "w kopercie"?

@Battery

Również chętnie się dowiem, czy wyplaty nadal są wypłacane ''w kopertach''.

@Nowy

Podobno nic się nie zmieniło

@Czarny Murzyn

@Czarny Murzyn Skąd masz takie informacje? Pracujesz w Ganinex? Na jaką umowę w takim razie zatrudnia ten pracodawca?

Jerek
@Battery

W Ganinexie nic się nie zmienia poza oczekiwaniami ! Jak było, tak jest dalej , tylko pracownika traktują z pogardą jak śmiecia .

Jak wygląda podstawa w Ganinex?

Czarny Murzyn

Każdy negocjuje sobie sam, nie ma tej samej kwoty dla każdego pracownika

Joanna

@Miotacz Czyli niezależnie od ilości przepracowanych godzin wynagrodzenie nie ulega zmianie? Czy rzeczywiście tak wygląda sytuacja w firmie Ganinex? Dopytuję, ponieważ na forum publicznym powinny być tylko prawdziwe informacje. Być może istnieje jakiś inny system nagradzania pracowników. Czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe? @Olek czy jesteś pracownikiem firmy Ganinex? Jeśli tak to jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tej firmie? Wszystkie opinie mogą stanowić istotne informacje dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Miotacz
@Joanna

Pracodawca nie oferuje nic. Żadnych benefitow. Żadnego dostępu do wody, herbaty, kawy - wszystko każdy musiał mieć sam. Godziny pracy były często społeczne na zasadzie "można się poświęcić dla firmy". Wystawki na szczerym słońcu od 9 do 18, bez wody itp, bo po co... szefowa lubiła zaczynać ambitne projekty koło 15 i dana osoba musiała z nią siedziec, az nie pozwoli wyjść. Zebrania w godz 16,17, trwajace długo i polecenie zostania w pracy dluzej na wypadek "gdy" - Za darmo. Szopka, kpina, żenada. Plus szefostwo i ich język typu "kur...." i inne.

@Miotacz

Na dzień dzisiejszy, kawa +woda się należy ????

Pracownik z dużym stażem

Polecam jako pracownik. Jeśli ktoś chce pracować i potrafi dać z siebie troszkę więcej to da się dobrze zarobić a zaangażowanie jest szybko doceniane przez szefostwo.

Blac

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jak można robić po 1-roku przegląd gwarancyjny ponad 2 godziny. Wymiana tylko filtrów i oleju ! Podłączenie do kompa . Skandal . Za samą robociznę ponad 300 zł. Zmieniam serwis. Proszę zrobić z tym porządek bo tracicie klientów. Pozdrawiam.

gi77

Polecam!

@gi77

Piszesz z pozycji pracownika firmy Ganinex czy klienta? Zawsze warto to zaznaczać, wypowiadając się na forum. Jeśli pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu, to może napiszesz o tym coś więcej? Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie i rzeczowo argumentować swoje wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ganinex - Katowice

• Jak się pracuje w Ganinex?

Zobacz opinie na temat firmy Ganinex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ganinex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ganinex?

Kandydaci do pracy w Ganinex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ganinex