Opinie o Staler Market w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Staler Market. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Staler Market o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staler Market w Bydgoszcz

Hahahaha Nowy wpis

Kolejna firma która szuka frajerów którzy będą robić wszystko za nic. Jazda wózkiem widłowym, cięcie stali, noszenie ciężkiego szajsu i to za całe 2850 brutto. Powodzenia xD.

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Staler Market? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Pracownik Nowy wpis

Wynagrodzenie opiera się na systemie premiowym.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Staler Market? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

pracownik staler Nowy wpis

masakra tylko tyle...!!!

witos

no to prawda, co jednak nie zmienia faktu, że firma również jest ok i dba o swoich nowych pracowników. niedawno teraż elektryka-automatyka szukali ale o osobę znającą się na dziale utrzymania ruchu wcale nie tak łatwo

Panta rhei
@witos

Witos, zamiast pisać o konkretach owijasz w bawełnę i piszesz ogólnikowo. Skąd wniosek, że firma jest ok i dba o pracowników? Pracujesz w niej? Jako były pracownik SM mogę powiedzieć, że firma zawsze szukała sposobu by ograniczyć koszty pracy - niejasny system rozliczania oddziałów z centralą i co za tym idzie niewiadome wynagrodzenie (podstawa w okolicy najniższej krajowej + zmienna premia). Można było zrealizować założony plan (lub nawet go przekroczyć), ale ze względu na duże koszty/małą marżę/przeterminowania czy inne widzi mi się Torunia dostać figę z makiem, bo premia była dzielona na pracowników danego oddziału wedle uznania jego dyrektora. Ot cała prawda. Poza tym nie wiem po co SM elektryk lub osoba od utrzymania ruchu skoro to firma stricte handlowa (Staler TG to co innego).

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Staler Market? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Stal

jak mogłeś widzieć warunki? Opanuj się człowieku! w ogłoszeniu pisze się oczekiwania jakie stawia pracownik a nie warunki dla pracownika. Nie zapomnij, że to Ty aplikujesz i to Ty masz się starać! Najniższa krajowa i tyle!

nik

Chyba pomyliłeś firmy, albo Twój informator jest w 'mylnym błędzie'. No chyba, że przez "sporo do zaoferowania" masz na myśli pensję na poziomie najniżej krajowej i bezpłatne nadgodziny...

Klient

Czy ta nowa pani kierownik ma jakieś pojęcie? Ona się nie zna na niczym. Powoli klienci odwracają się od tego składu. Było rodzinnie a jest nieprzyjemnie. w dodatku nie można pogadać o stali bo ona nic nie wie co się dzieje. Co to jest? Zacznę wracać do Stalexu!

ph

Ceny z kosmosu, marża rzędu 25% to podstawa, przedstawiciele waleni na każdym kroku, wypracowywałem minimum ok. 50 tyś marży miesiąc w miesiąc, dostawałem 400-500 zł premii, podstawa 1300. Jak tu się traktuje ludzi to niesłychane. Tylko ci przy korycie się nachlają.

Polecam firmę Staler Market w Bydgoszczy! Mają przystępne ceny stali, poza tym bardzo miła obsługa. Negocjacje handlowe z ta firmą to czysta przyjemnośc!

Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Staler Market?

Zobacz opinie na temat firmy Staler Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Staler Market