Staler Market

Bydgoszcz

Opinie o Staler Market

anonim 2011-04-19 14:10:54
Polecam firmę Staler Market w Bydgoszczy! Mają przystępne ceny stali, poza tym bardzo miła obsługa. Negocjacje handlowe z ta firmą to czysta przyjemnośc!
ph 2012-05-15 09:46:28
Ceny z kosmosu, marża rzędu 25% to podstawa, przedstawiciele waleni na każdym kroku, wypracowywałem minimum ok. 50 tyś marży miesiąc w miesiąc, dostawałem 400-500 zł premii, podstawa 1300. Jak tu się traktuje ludzi to niesłychane. Tylko ci przy korycie się nachlają.
Klient 2013-10-23 12:07:46
Czy ta nowa pani kierownik ma jakieś pojęcie? Ona się nie zna na niczym. Powoli klienci odwracają się od tego składu. Było rodzinnie a jest nieprzyjemnie. w dodatku nie można pogadać o stali bo ona nic nie wie co się dzieje. Co to jest? Zacznę wracać do Stalexu!
nik 2016-01-01 13:01:52
Chyba pomyliłeś firmy, albo Twój informator jest w 'mylnym błędzie'. No chyba, że przez "sporo do zaoferowania" masz na myśli pensję na poziomie najniżej krajowej i bezpłatne nadgodziny...
Stal 2016-01-05 21:31:59
jak mogłeś widzieć warunki? Opanuj się człowieku! w ogłoszeniu pisze się oczekiwania jakie stawia pracownik a nie warunki dla pracownika. Nie zapomnij, że to Ty aplikujesz i to Ty masz się starać! Najniższa krajowa i tyle!
witos 2016-04-24 11:54:10
no to prawda, co jednak nie zmienia faktu, że firma również jest ok i dba o swoich nowych pracowników. niedawno teraż elektryka-automatyka szukali ale o osobę znającą się na dziale utrzymania ruchu wcale nie tak łatwo
Zostaw swoją opinię o Staler Market - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staler Market