Staler Market

Bydgoszcz

Opinie o Staler Market

anonim 2011-04-19 14:10
Polecam firmę Staler Market w Bydgoszczy! Mają przystępne ceny stali, poza tym bardzo miła obsługa. Negocjacje handlowe z ta firmą to czysta przyjemnośc!
ph 2012-05-15 09:46
Ceny z kosmosu, marża rzędu 25% to podstawa, przedstawiciele waleni na każdym kroku, wypracowywałem minimum ok. 50 tyś marży miesiąc w miesiąc, dostawałem 400-500 zł premii, podstawa 1300. Jak tu się traktuje ludzi to niesłychane. Tylko ci przy korycie się nachlają.
Klient 2013-10-23 12:07
Czy ta nowa pani kierownik ma jakieś pojęcie? Ona się nie zna na niczym. Powoli klienci odwracają się od tego składu. Było rodzinnie a jest nieprzyjemnie. w dodatku nie można pogadać o stali bo ona nic nie wie co się dzieje. Co to jest? Zacznę wracać do Stalexu!
nik 2016-01-01 13:01
Chyba pomyliłeś firmy, albo Twój informator jest w 'mylnym błędzie'. No chyba, że przez "sporo do zaoferowania" masz na myśli pensję na poziomie najniżej krajowej i bezpłatne nadgodziny...
Stal 2016-01-05 21:31
jak mogłeś widzieć warunki? Opanuj się człowieku! w ogłoszeniu pisze się oczekiwania jakie stawia pracownik a nie warunki dla pracownika. Nie zapomnij, że to Ty aplikujesz i to Ty masz się starać! Najniższa krajowa i tyle!
witos 2016-04-24 11:54
no to prawda, co jednak nie zmienia faktu, że firma również jest ok i dba o swoich nowych pracowników. niedawno teraż elektryka-automatyka szukali ale o osobę znającą się na dziale utrzymania ruchu wcale nie tak łatwo
Panta rhei 2016-12-21 20:18
Witos, zamiast pisać o konkretach owijasz w bawełnę i piszesz ogólnikowo. Skąd wniosek, że firma jest ok i dba o pracowników? Pracujesz w niej? Jako były pracownik SM mogę powiedzieć, że firma zawsze szukała sposobu by ograniczyć koszty pracy - niejasny system rozliczania oddziałów z centralą i co za tym idzie niewiadome wynagrodzenie (podstawa w okolicy najniższej krajowej + zmienna premia). Można było zrealizować założony plan (lub nawet go przekroczyć), ale ze względu na duże koszty/małą marżę/przeterminowania czy inne widzi mi się Torunia dostać figę z makiem, bo premia była dzielona na pracowników danego oddziału wedle uznania jego dyrektora. Ot cała prawda. Poza tym nie wiem po co SM elektryk lub osoba od utrzymania ruchu skoro to firma stricte handlowa (Staler TG to co innego).
Zostaw swoją opinię o Staler Market - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staler Market