Opinie o Naftomontaż Sp. z o.o. w Trzebinia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Naftomontaż Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Naftomontaż Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftomontaż Sp. z o.o. w Trzebinia

Wioleta Nowy wpis

Ta obsługa administracyjna sekretariatu ze znajomością niemieckiego, to aktualne jest? Strona firmy wygląda trochę na lata 2000, więc nie wiem, czy to świeże ogłoszenie :) Jakie są zarobki pracowników administracji firmy?

zdzislaw Nowy wpis

kierownicttwo bardzo nie mile pracownik jest nikim bardzo durzo donosicieli

Ludwik Nowy wpis

Firma i praca tam to jedno wielkie bagno.Fatalne warunki pracy (usunięte przez administratora) że strony kierowników i majstrów. Ludzi zatrudniają z zamkniętych kopalń i oferują im nędzne stawki.Nowy hotel ale po 4 osoby w pokojach 5 na 5m bez internetu. Mała kuchnia.Ale tym ta firma się nie przejmuje byle praca w fatalnych warunkach.Nie wiem czy jeszcze jest chory psychicznie kierownik mały karzeł nie pamiętam jego nazwiska i majster scyzor z Kielc.Oboje mają problemy z głową. NIE POLECAM STOP CHAMSTWU.

Naftomontaż, będąc prężnie rozwijającą się firmą w wielu sektorach, nieustannie poszukuje specjalistów, którzy dzięki swoim kwalifikacjom doskonale sprawdzą się w pracy jako spawacz. Podobno zapewniają tam odpowiednie warunki do rozwoju i polepszania umiejętności. A jak to wygląda w rzeczywistości? Czy faktycznie jest tam możliwy rozwój?

DonPedro
@Marta

chyli sie ku upadkowi, ostatnio odszedlem i kilku ze mna tez, za takie grosze i w takich warunkach nie ma co dla nich charowac !!! rozwoj chyba depresja,dyrektor od wozenia dupska bmw i nic wiecej

Flak
@Marta

Tak to prawda odchodzac nikt ze mna nie porozmawial czemu nic nie zaproponował - olali mnie totalnie jakbym sie dla nich nie liczyl a tyle lat dla nich pracowalem. Omijajcie ich z daleka.

Haha Nowy wpis
@Marta

Tak to dlaczego się zwalniają pracownicy z wieloletnim stażem pracy.16osób czy więcej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Naftomontaż Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zdebik homoseksualista

Jak najbardziej z daleka od tego szamba

Kamil

A w jaki sposób są wypłacane nadgodziny ?

Ile jest zmian w Naftomontaż Sp. z o.o.?

Siedem

Hej, czy w firmie Naftomontaż Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nadgoziny ? a co to znaczy bo kiedy tam pracowałem to nie spotkałem czegoś takiego,owszem jest tak zwany "BANK CZASU" ale to inna historia....

@ja

W takim razie dobrze, że zweryfikowałeś tę kwestię. Na to forum wchodzi wiele osób, które dopiero zaczynają szukać informacji o firmie Naftomontaż, więc takie pytania raczej nie powinny Cię jakoś specjalnie dziwić. Napomknąłeś coś o jakimś "banku czasu". Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Boss

Czy ta firma jeszcze istnieje?

@Boss

Czemu miałaby nie istnieć? W internecie jest ich strona internetowa, można też znaleźć różne wiadomości na temat tej firmy, a nawet to, jakie mają obecnie wolne wakaty (więcej informacji tutaj: https://www.naftomontaz.pl/15,a,praca.htm ). Jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Naftomontaż?

Zdzisek
@Marta

Bank czasu to wypracowane godziny które są wypłacane na następny miesiąc.

W Polsce nadgodziny są płatne 50%, dni ustawowo wolne są płatne 100%. Bank czasu jest w Niemczech, tam masz inną umowę, inne warunki.

Dorota

A czy obecnie firma potrzebuje do pracy i na jakich stanowiskach

Dawny pracownik

Ale ludzie piszą głupoty,jaki socjal,jakie podwyżki,minimum krajowe,ale za to dobrze im wychodzi popędzanie ludzi żeby więcej pracowali,co niektórzy zarabiają więcej,kierownicze (usunięte przez administratora) ,a Ty głupi robolu pracuj a jak Ci się nie podoba to do widzenia,ja tu sobie piszę i wyżywam się ,ale jedno co na pewno zrobię to napiszę do PIP , niech skontrolują pracodawcę jak wypłacają socjal/o przepraszam był kiedyś proszony obiad i spotkanie z Dyrekcją/ Śmiechu warte,ale niech drżą.

Do wszystkich którzy są nawet w desperacji...nigdy nie zatrudniajcie się w tej(usunięte przez administratora) firmie..Takiego szamba to nie widziałem. Pod każdym względem. (usunięte przez administratora)ie dajcie się i nie bójcie zgłaszać do Inspekcji Pracy...Zaczynając od biura po resztę bandy..zrywają firma. ..pozdrawiam koledzy

Zenek

To wniosek jest jeden, ze warto szukać w firmie pracy jeśli ktoś ma umiejętności.

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w naftomontaż, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Dużo, zarobki poszły 60% do góry, teraz minimalne wynagrodzenie to ok 3500zł na rękę. Jest też socjal i wczasy pod gruszą. Od przyszłego roku wprowadzają 13stą pensję i paczki na święta.

wodo

Serio tak zarobki poszły do góry czy to żarty ?

@wodo

Serio, oczywiście około tylu, mniej, więcej. Firma się szybko rozwija, dużo roboty jest.

IWO

Stek bzdur. Poza gołą pensją nie ma NIC. Nawet 20 zł w bonie na święta. A pensja dla początkującego to minimum krajowe

IWO

Stek bzdur. Social kształtuje się na poziomie zero. Tu się nie dostaje nic. Nawet 20 zł w bonie na święta. A pensja to minimum krajowa

IWO

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Praca w szkodliwych warunkach za nędzny ochłap. Gra nie warta świeczki

Henry

No to słuchamy co masz do powiedzenia.

@Ja to Twoje subiektywne zdanie, że moje wpisy nic nie wnoszą do wątku o pracy w firmie naftomontaż, a może innym osobom w czymś pomogły. Dlatego, proszę, nie zabraniaj mi wypowiadania się, bo każdy ma prawo tu napisać swoją opinię.

@Marta

Nie nauczył Cię nikt, że odpowiada się pod postem a nie tworzy nowego? Zaraz cała strona to będą Twoje wypociny spamerze a opinie o firmie pójdą w tło. Masz narzucony limit podbijania opinii czy jak? Albo chora polityka portaliku albo Ty nie masz pojęcia o forum a o jego moderowaniu już w ogóle. Zastanów się nad sobą bo to co robisz jest chore. Dokładnie, każdy zainteresowany ma prawo, ale nie Ty bo nie jesteś zainteresowana. Do regulaminu won.

@Ja co Twój komentarz miał na myśli i co ma wnieść merytorycznego do wątku? Możesz się wypowiedzieć o firmie, w sposób który wszyscy zrozumiemy? Będziemy wdzięczni.

@Marta

A co Twoje wpisy wnoszą tutaj poza śmietnikiem, który tworzysz wraz z resztą przepychaczy? Może pytanie zostaw ludziom zainteresowanym pracą a swoje daruj skoro nic nie wnoszą?

hahahahahahahahahahahahahaha

@Ja nie jestem zainteresowana pracą w firmie naftomontaż. Pytam ze względu na innych użytkowników, którzy poszukują pracy. Ważne, by takie informacje były na forum. @sztuczny_tłok_robisz czyli firma potem korzysta z bazy CV podczas rekrutacji?

sztuczny_tłok_robisz
@Marta

To po co pytasz? Przecież gdyby ludzie korzystali z tego portalu szukając pracy to by pytali :D Czarek, Administrator, Marek, Marta to najpewniej jedna i ta sama osoba, która tworzy sztuczny tłok tutaj aby było wrażenie, że coś się dzieje :D Kiepski pomysł na rozwój portalu.

Czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś dodatki do podstawy macie?

sztuczny_tłok_robisz
@Marek

Obecnie nie potrzebuje, ale podanie można złożyć. Dodatki są + premia dla wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftomontaż Sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Naftomontaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftomontaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftomontaż Sp. z o.o.?

Naftomontaż Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 166 ocen.

Naftomontaż Sp. z o.o.