Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

szybki Bill :)

(usunięte przez administratora) czyżby teraz nie trzeba się martwić Kogo zatrudniać? bo po co jak teraz tylko straty będą generować na oddziałach :) dobrze że w porę zmieniłem tą firmę :)

Xxx

(usunięte przez administratora) Radzę omijać szerokim łukiem.

PH WWA

Pracuje w tej firmie jako PH od ponad 1,5 roku, dzięki zaangażowaniu dyrektorów(usunięte przez administratora) można liczyć na naprawdę fajne wynagrodzenie, ale w żadnej pracy nie ma nic za darmo, chcesz dobrze zarobić? Staraj się, rób wyniki, norma jak w każdej pracy. Dzięki pomocy Koordynatorów i chłopaków z działu(usunięte przez administratora)oraz zaopatrzenia, naprawdę można robić fajne wyniki :)

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
PH

Ciekawe jakie weźmiemy wypłaty w tym miesiącu. Mam nadzieję że Centrala potraktuje Nas łagodnie.

ktoś
@PH

Spadki pewnie w dużym stopniu przełożą się na wypłaty

PH
@ktoś

Miejmy nadzieję że nie, dlaczego My mamy na tym cierpieć..... Firma powinna wziąć pod uwagę zarobki z ostatnich miesięcy.

@ktoś

Oczywiście bo jest kryzys i na każdym szczeblu będą cięcia Za miesiącbędzie wszystko jasne ilu przełożonych opuści ta firmę albo pseudo darmozjadów.

Łysy z br
@PH

Tyś chyba na głowę upadł!!

Przyszły pracownik??

Witam, zobaczyłem dzisiaj ogłoszenie o prace w jednym z oddziałów Gordona, na stanowisko sprzedawca - magazynier, lecz w ogłoszeniu nie ma podanych zbyt wielu informacji nt zarobków itd , stąd moje pytanie do pracujacych w firmie, ile średnio można zarobić na tym stanowisku, jakie są godziny pracy i czy ogólnie polecacie pracować w Gordoni???. Pozdrawiam

pracownik....
@Przyszły pracownik??

Daj Sobie spokój. soboty za free. nadgodziny płatne 9 zł/h jak w ogóle zapłacą . wypłata zależy od wyników sprzedaży i planów.

@Przyszły pracownik??

Aplikuj a się przekonasz ????

Tttt

Pracowalem w tej firmie 5 lat i moge stwierdzic ze to najgorsza firma gdzie pracowalem

Jolka

Witam wyrzucają ludzi po 5 latach nawet nie podziękuja traktują ludzi jak śmieci A my sobie flaki dla nich wypruwamy brak słów

Serio
@Jolka

Gdzie zwalniają ludzi?? Myślałem, że firma ma problemy z obsadą stanowisk, a tu jeszcze zwalniają. Dziwna polityka tej firmy.

Ccc
@Jolka

Jolka ty sama niedługo wylecisz za te traktowanie ludzi.....

Renata

Uciekajcie jak najdalej od Gordona,wymagania straszne a pensja brak słów.

@

Praca w tej firmie to wielka porażka. Pieniądze pod stołem, problem z urlopem "bo wiesz jaka jest sytuacja" jaką trzeba być podłą osobą aby twierdzić, że rodzina jest nie ważna -tylko praca to jest priorytet(choroba dziecka itp). No masakra. Próba obstawiana 2 osobami 4 miejsc pracy, wymuszanie i narzucanie coraz to nowych udziwnień-systemu pracy po 10h, bo przecież w innych oddziałach to się sprawdza. Trzeba być człowiekiem orkiestrą aby na jednym stanowisku pełnić kilka funkcji(sprzedawca,magazynier,kasjer,sprzątaczka, telemarketer bo przecież klienci bardzo lubią jak ich się nęka telefonami). Dziwny sposób naliczania pensji(co miesiąc inna podstawa) i jeszcze wyrabianie planów nie mające odzwierciedlenia w wynagrodzeniu bo ty plan masz ale oddział nie.! Odebranie pracującej soboty graniczy z cudem (tylko ty odbierasz, nie za dużo tego wolnego) Kierownictwo oddziału to pionek nie mający nic do gadania.Rotacja jak na dworcu PKP. Nie polecam

Szymek

Ja pracowałem 2 mies i nie polecam !! Praca miała być 8 godzin a było 9 i zapłata nieadekwatna !! Oczywiście za 8 h ???? a miało być tak pięknie ☺

Witam Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na jednym z oddziałów Gordona oczywiście to co mi zaproponowano nie było zadowalające. Ale żeby było mało to rodzice poprosili mnie o zrobienie zakupów i chcieli mieć dokument zakupu czyli paragon z NIP to uzyskałem odpowiedz ze nie ma takiej możliwości ???? co wydało mi się absurdem. Dlatego rodzice zgłoszą to do Inspekcji Handlowej! !!

Maryś

Jakie wynagrodzenie otrzymuje kierownik oddziału ?

@Maryś

Kierownik nawet ponad 7000zl(usunięte przez administratora)

Moe

Maja nawet problem zeby podpisac wypowiedzenie. Jutro Panu podpisze i co? Okazalo się, ze kierownik poszedl na tydzien urlopu. To nie jest poważne zachowanie. Dotyczy MagCN.

Tomasz od glupa

System w tej firmie jest chory, czy widział ktoś z Was druga firmę gdzie kierownik który zatrudnia pracowników zarabia mniej od nich? Jeśli nie to zapraszam do gordona na powyższe stanowisko w dodatku otrzymacie brak szacunku i kilkanaście godzin dziennie a jeżeli zrobicie cokolwiek złe (co w normalnej firmie jest błahostka ) tutaj za to otrzymacie karę finansowa i to z podstawy!! Tak właśnie z podstawy bo odkąd przyszli nowi dyrektorzy ucinana jest kwota bazowa jaka otrzymuje kierownik tego cyrku

maryś
@Tomasz od glupa

To ile w końcu zarabia kierownik ??

Tomasz głupa
@maryś

Stawka kierownika jest negocjowalna ale podstawy tak na prawdę nie ma stałej bo tak jak jest napisane powyżej mogą ci uciąć nawet 1500-2000zl za nie wykonanie zadań , , jeżeli masz taka propozycje to kilka razy się zastanów bo zostaniesz figurantem który bierze na siebie cała odpowiedzialność za pracowników itp odciążając tym samym jaśnie panującego jacusia

Mamrot
@Tomasz od glupa

Nie no chyba nie chcesz powiedzieć, że kierownik oddziału zarabia tylko 2-3 tys netto miesięczne czyli tyle ile przeciętny kierowca magazynier czy sprzedawca, wtedy to nikt nie chciałby być kierownikiem bo po co mieć na głowie tyle za takie marne pieniądze. Myślę. że zarobki kierownika zależą m.in od oddziału w jakim pracuje, jaki dany oddział generuje zysk i pod jakim dyrektorem regionalnym jest.

Tomasz glupa
@Mamrot

Nie wierzysz to aplikuj i się przekonaj

Kin
@Tomasz od glupa

Problem? MagCN Pan piotr pietka(kto pracuje ten wie) człowiek ktory wszystko wie najlepiej a tyle lat na magazynie i zero osiagniec!

Phi
@maryś

Wielu mi sie zalilo na pensje

maryś
@Tomasz głupa

Ile konkretnie może zostać ? To jakaś tajemnica ?? 3- 4 tyś ?

marian
@Tomasz głupa

Jeżeli plany są wykonane , ile może kierownik wciągnąć ? Średnio ? Nie wierzę że ktoś by siedział po 10 h za 1500 zł

Pracus

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w hurtowni Gordon. Jeżeli chce się pracować a nie ciągle narzekać na wszystko i wszystkich w koło. To wszędzie gdzie nie pójdziecie będzie Wam źle. Życzę wszystkim trochę więcej optimizmu i samozaparcia. Ludzie tworzą firmę. Pozdrawiam.

Łysy
@Pracus

Tylko tych ludzi już niema w Gordonie ????

Generał
@Pracus

Żeby oczekiwać optymizmu potrzebna jest atmosfera a samozaparcia perspektywa teraz pokaż mi światełko w tunelu do celu bo ja spoglądam na konto i jak liczę godziny to poniżej 10 zł /h mogę się zaprzeć i paru nowych klientów nagaic po 5 koła obrotu na miesiąc dolicze godzinę pracy więcej średnia wyjdzie 10.30 . Płacz i rozpacz

pracus
@Generał

ciekawe jest to co piszesz :) i zgadzasz sie na 10 zł i zale wylewasz tutaj zamiast pogadac ? a moze specjalenie żale wylewasz zeby nikt pracy tobie nie podebrał :) cos w tym jest

Tadeusz
@pracus

pfff tę pracę trudniej rzucić niż znaleźć sobie lepszą. kilka lat z fajną ekipą, było naprawdę dobrze pracować,(usunięte przez administratora)skończyli parę oddziałów i mają pretensje do ekipy, a wszyscy się zwalniają bo lipa. (usunięte przez administratora) szkoda tylko co niektórych ludzi

Kolego trzeba pisać jak chce się dobra firmy i godnego podejścia do pracownika który ma bezpośredni kontakt z klientem i zna rynek w którym pracuje oraz klientów ☺ niech Pan Prezes zobaczy i poprawi morale pracowników którzy budują i chcą rozwijać dalej tä firmę. Który przy mądrym zarządzaniu przyniesie wzrosty. A wiem że się jeszcze da więcej poprawić.

Zenon
@Generał

Nie wiem dlaczego ten wpis jest od miesięcy na pierwszym miejscu, nie wiem czy zauważyliście ale nie można filtrować po najnowszych wpisach.

Gross
@Pracus

Skoro jestes zadowolony to powodzenia. Widać, że jestes...no nie powiem kim. Pracowałem w tej firmie ladnych pare lat i ludzi maja za nic!

Ewela
@Pracus

Witam pracusia.logiczne jest,że wszędzie gdzie nas nie ma jest lepiej. Aczkolwiek jeśli nadal tam pracujesz to powinieneś wiedzieć że praca zadowalająca nie jest. Pracowałam tam aż 3 lata. Wypłaty jak się nie chorowało były wystarczające ale na pewno nie powalające. Oczywiście przy dobrej wydajności te 2200 2400 idzie dostać ale jakim kosztem. Poza tym przy 9-cio godzinnym systemie pracy i 2-ma sobotami to porażka. Podziwiam ludzi, którzy dojeżdżają z daleka. Pracodawca nie docenia polskiej pracy a przecież zatrudnianie pracownika przez agencję zatrudnienia wcale nie jest aż tak korzystne. Dlaczego tak robia- nie wiadomo. W gruncie rzeczy za moich czasów 3 Ukraińców wydawało tyle co 1 Polak. Więc gdzie tu jest logika??? Kiedyś była (usunięte przez administratora) ekipa na dzień dzisiejszy nie wrocilabym. Ale polecam ludziom o silnej psychice, którzy sobie nie pozwolą z mózgu robić sieczke- a takich zapewne nie brakuje???? Pozdrawiam starych pracowników.

Pracus
@Ewela

Przepraszam Cię bardzo, ale pracuję w troszkę innym dziale niż Ty. Więc nie będę się wypowiadał na ten temat.

Ice
@Pracus

Dobra ok zgodzę się z tobą, ale ci ludzie co pracowali i budowali to już odeszli.... a terazniejszosc?? Byle ktoś był w to miejsce. Tak to wyglada

1.9tdi
@Generał

Kolego ten film z Lindą jest dobry. A nawet bardzo. Dobry. A dlaczego? A dlatego bo Bogdan wziął kasę za wystąpienie. To już wiadomo dlaczego pracownikom nie zapłacono całych należnych wypłat! ! Bo poszły na kabaret. Ale tak jak policzyć po 200zł razy ilu jest pracowników. .. hm ok 100 osób to jest na garże dla Bogdana ???? no i reszta dla Prezesa. A Teraz do regionalnego. Że to co on mówi to jest z IC bo tam też tak Było ???? Ale jak tak mówi to napewno życie mu podziekuje i ja mu tego życzę! A jak chce to mogę się z nim spotkać. I porozmawiać o tym.

Bebe

Z tego co wiem w ostatnim czasie wypowiedzenie zlozylo dwóch największych przewoznikow. Pozdrawiam xd ja już tam nie smigam

Lowelowy Krzysiek
@Bebe

No i dobrze bo pracownicy nie chcą za grosze pracować. Jest 2020 r a nie 2007r A Jak przewoźnik nie ma opłacalności plus pracowników to rezygnuje ???? Także albo podnosi się stawki a jak nie to dowodzenia. ????

Lowelowy Krzysiek

Jajo

Firma zenada. Co chwile ludzie się zwalniają. Towar porozwalany po magazynie. Ludzie traktowani jak przedmioty. Szykuja się kolejne wnioski do inspekcji po inwentaryzacji

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.