logo BNS Personalmanagement Sp. z o.o.

BNS Personalmanagement Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o BNS Personalmanagement Sp. z o.o.

teoo 2012-11-06 17:53:12
tak mi oferuje komfort i co mam robic malo kasy
tosiek 2013-03-15 12:38:22
już 3 miesiące czekam na prace i ciągle słysze narazie nic nie wiadomo czekamy na odpowiedź z niemiec parodia nie wiem po co ta firma wogóle istnieje
lukas 2013-04-04 07:50:58
Współpraca z firmą - pozytywnie.
Stawki - jak na to co rynek oferuje - DOBRE.
Polecam.
wkurwiony 2013-07-18 15:55:23
jestem przez nich w Ditfurcie w heycousticu jeżdżę na wózku widłowym - pracujemy przez pośrednika z Ingolstadt. Mieszkania tragedia, pieniądze tragedia 850 - 900 euro po mieszkaniu! Sorry ale nie taka miała być kasa dla fachowca co śmiga widlakiem! Wszyscy nie tylko z tej agencji szukamy innej roboty bo ta kasa i syf na mieszkaniu jest nie do zniesienia. Nie polecam bo wszystko przedstawiają ekstra jak jesteś w Polsce a na miejscu jest zupełnie inaczej!
Polak 2014-03-12 11:16:17
BNS Personalmanagement ma na swojej stronie sporo ofert pracy, co ciekawe, to sa aktualne i pojawiają się dosyć często.
daddy 2014-03-12 23:25:19
To prawda, ale BNS Personalmanagement znajduje prace głównie w Niemczech i Austrii, a w związku z tym wymagają niemieckiego.
Przemo K. 2014-03-19 13:54:07
Czy ktoś mógłby w tej chwili opisać, jak warunki mieszkaniowe oferowane przez tą firmę? Czy coś się zmieniło na lepsze, (usunięte przez administratora)
Gastarbeiter 2014-07-13 18:23:54
polecam ta firmę, jest bardzo dobra, mnóstwo ofert pracy, bardzo pomocne!
Marcin 2014-12-01 14:00:23
Po tych opisach nie moge wygiagnac zadnych wnioskow na temat pracy w BNS Personalmanagement Sp. z o.o. Mialem przykre doswiadczenia w bylej pracy i wolalbym na przyszlosc juz tego uniknac, dlatego zwracam sie z prośbą o udzielenie mi jeszcze jakichs dodatkowych informacji na temat współpracy z BNS co pomoże mi w podjęciu decyzji o złożeniu swego cv w tej firmie.
szelter 2015-02-02 00:34:53
tylko , że ciężko Ci powiedzieć coś konkretnego , bo nie zatrudniasz się w tej własnie firmie, tylko poprzez te firmę. W końcu jest to pośrednik pracy. Dlatego ciężko określić do jakiego pracodawcy trafisz. BNS nie jest w stanie sprawdzić profesjonalizmu i podejścia każdej firmy z którą współpracuje .
Marek 2015-02-18 22:07:50
o widze ze warto aplikowac do tej firmy .. obawiam się na rozmowie kwalifikacyjne jogromnej tremy, duzo celnych, trudnych pytań... Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie bede wdzieczny dziekuje bardzo za odpowiedzi pozdrawiam..
olencja 2015-03-05 01:12:39
BNS zlokalizowane w Gliwicach prowadzi bardzo ciekawą działalność. Zachęcając zagranicznych inwestorów do lokowania tutaj kapitału czy poszukiwaniu nowych rozwiązań przez samą firmę. Zastanawiam się jak pracownicy są rozliczani i czy rzeczywiście mają odzew ze strony zagranicznej w tej kwestii, dzięki za info.
warkot 2016-05-16 21:31:06
i tu się nie dziwie, w końcu robota bardziej skomplikowana
Zostaw swoją opinię o BNS Personalmanagement Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNS Personalmanagement Sp. z o.o.