El- Trans

Bełchatów

Opinie o El- Trans

kierowca 2012-01-16 22:31
to nie firma kierowcy omijajcie tych nie wyplacalnych lodzi
transport 2012-02-08 14:53
nastepny złodziej albo pijak powinna byc specjalna lista kierowców którzy nienadają sie za kierowce !!! pozdrawiam pracodawce
spostrzegawczy 2013-01-04 17:20
taaaaa....pracodawcaktóryludziom za ich prace płaci pieniadze w ratach i jezdza u niego za pare złotych....niech sam sobie jezdzi.....nikt normalny do nieo nie podzie pracować
przemek 2014-02-27 12:29
2000 zl jazda zdezelowanymi samochodami na łysych oponach wypłata w kilku ratach (usunięte przez administratora)
ki,m 2016-05-17 20:22
hubert, ale teraz oni nie poszukują żadnych kierowców ! Nie wiem gdzie ty znalazłeś tą ofertę, ale z tego wnioskuję że ona już jest dawno nie aktualna. A jeżęli... to czy ktoś był na rozmowie i wie jakiego zestawu pytań się spodziewać?
Zuzanna 2017-04-27 12:30
Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Mechanika samochodów ciężarowych i naczep. Pracujesz El- Trans? Podziel się informacjami na temat tego, czego mogą spodziewać się osoby aplikujące na to stanowisko.
Zostaw swoją opinię o El- Trans - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El- Trans