„SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”

Gorzów Wielkopolski

Opinie o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”

gosc 2010-05-21 09:04:31
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma
??????? 2014-04-28 09:28:34
Nie pracuję w Bordnetze i jestem zadowolony.
bodo 2014-11-29 15:26:37
Ja też nie pracuję w SE Bordnetze i nie wiem czy powinienem być zadowolony czy nie. Zauważyłem na portalach ogłoszenia rekrutacyjne z ofertami pracy,ale tylko na stanowiska robotnicze powiązane bezpośrednio z produkcją, więc nie leży to w moim kręgu zainteresowań. Ma to zapewne związek z nową fabryką która powstanie po Poznaniem. Jednak warunki współpracy nie są zachwycającą, nawet dla osób które byłyby potencjalnie zainteresowane taką pracą na takim stanowisku.
lock 2015-03-07 01:00:14
(usunięte przez administratora) nie pchać się w to bagno.
ZZL 2015-05-14 00:11:39
Szukam stażu/praktyki - cztery tygodnie - w dziale/komórce HR. Jet taka możliwość.
Umsik 2015-10-31 17:16:46
Witam, pracowałem w tej firmie jako planista, umowa o pracę na zastępstwo (trochę niepewna - 3 dni wypowiedzenia, jednak zgodziłem się na taki system). Koordynator, kierownik działu i kierownik projektu do którego byłem przydzielony byli BARDZO w porządku i przyjemnie mi się z nimi współpracowało, pracownicy z wyspy też byli ok. Nigdy nie miałem problemu, żeby wziąć dzień wolny i pojechać do promotora, wziąć przepustkę lub przyjść na późniejszą godzinę do pracy ponieważ są widełki i można przychodzić 7-9 (przez większą część pracy byłem jeszcze studentem). Pensja też niczego sobie, ale przyznam szczerze, że szału nie było, za to płacona była prawie zawsze przed 10 także tu wielki plus. Na lekki spadek oceny wpływa to, że w firmie panuje lekki strach o brak nowych projektów. Wystawiam 5/6 i spokojnie polecam wszystkim studentom 4go roku lub absolwentom ZIPu.

Ostrzegam tylko przed pewną planistką (baaaardzo charakterystyczna, nie da się jej nie poznać) z która "współpracowałem" i która absolutnie niczego mnie nie nauczyła i musiałem pytać o wszystko innych ludzi. Jest cholernie wścibska, wiecznie niezadowolona z życia, wrzeszczy i robi "puste" nadgodziny tylko po to, żeby wyjść wcześniej z pracy w piątek (inni ludzie też jej nie lubili ;) ) Pozdrawiam serdecznie.
ixme 2016-04-01 15:02:18
Ile osób od nowego roku została zwolniona, bądź nie przedłużono im umów?
jh 2016-05-21 11:22:59
słyszałam że około 3200 zł netto @ehe. A teraz poszukują Inspektora ds. Zarządzania Reklamacjami w Dziale Zarządzania Jakością - to wygląda bardzo ciekawie
Zostaw swoją opinię o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”