Opinie o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” w Gorzów Wielkopolski

Czy firma „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kandydat Nowy wpis

Jakie zarobki na stanowisku Konserwator - Ustawiacz?

Jak się pracuje z ludźmi z „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”?

Jacek Nowy wpis

Witam. Czy można uzyskać informacje jakie są zarobki na inżyniera produkcji bądź specjalistę planowania ? Z możliwością delegacji, pracuje w gorzowskiej konkurencji na identycznym stanowisku i pojawiły się komplikacje ze strony pracodawcy

Planista

Wrażenia z rekrutacji bardzo dobre. CV zostawiłem na portierni i po chyba miesiącu albo półtora dostałem telefon odnośnie zaproszenia do firmy. Proces rekrutacji składał się z dwóch takich jakby etapów. Na początku dostałem do rozwiązania dwa testy - jeden językowy a drugi mat-fiz. Potem po jakimś czasie dostałem ponowny telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa odbywała się w dwie osoby - ja i kierownik działu (p. F.S.). Kierownik był konkrenty, miły i cechował się wysoką kulturą osobistą co bardzo mi się spodobało, gdyż nie czułem się na tej rozmowie szczuty, albo jak zło konieczne. Sama rozmowa była raczej standardowa - kilka pytań odnośnie mojej osoby, zainteresowań, wykształcenia itp. Potem miałem coś opowiedzieć o sobie w języku niemieckim. Przy końcu rozmowy zostałem uprzedzony, że praca jest na umowę na zastępstwo, co zaliczam jako plus. Na sam koniec kierownik wyjaśnił kilka rzeczy, o które zapytałem, nie zbywał moich pytań. Pozdrawiam serdecznie p. F.S. :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
monika

mam pytanie odnosnie godzin pracy czy jest to praca zmianowa?

Rok1971

Przepracowałem tam 14 lat w sumie była dobra praca nie narzekałem i jedynie zarobki były trochę za niskie

Iwona
@Rok1971

Można wiedzieć o jakich kwotach mniej więcej mowa? Miałeś przez ten czas umowę o pracę?

Rok1971

Ale jak to już ktoś wspomniał w 2020 wziąłem prawie 20 odprawy to trochę się wyrównało a niektórzy koledzy dalej tam pracują

Honorata

witam, na stronie zespół został opisany jako grupa specjalistów w swoich dziedzinach i wobec tego zastanawiam się czy firma przyjmuje do siebie osoby bez doświadczenia? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Darek

Witam Mam pytanko, ile zarabia osoba pelniąca obowiązki kierownicze, specjalista, stanowisko może się również rozchodzić o delegacje? pytam bo pracuje w podobnej firmie i ciekawią mnie zarobki

Pytajacy

Pytanie dotyczy produkcji Czy to jest te miejsce w którym produkowane/montowane są instalacje elektryczne rodziny VW?

Cześć, czy kto może powiedzieć jakie są zarobki na stanowisku inspektora ds. produkcji? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź))))

twój stary 2021
@555

Nie ma tutaj takiego stanowiska typie. Z reszta nie chcemy tu nowych. My mamy tutaj grono stałych zaufanychznajomych i tyle nam wystarczy. Pa pa

Przem

Ta firma to dramat pod jednym względem. Każdy każdemu robi pod górkę. Jak ktoś lubi się wykłócać o swoje to zapraszam do nas, bo tutaj to norma. I mowa o stanowiskach administracyjnych. Jest jeden cel, zrealizować życzenie klienta, ale każdy dział robi z igły widły. Tutaj nie ma czegoś takiego jak duch współpracy, jest natomiast duch rywalizacji pomimo dążenia do jednego celu.

Ala

@N.n. nie umie gadać? w sensie, że podnosi głos?

N.n

Na zbity pysk powinni kierowniczkę Paszkiewicz i instruktorkę nie umieją gadać z ludźmi

Czy Se Bornetze przyjmuje do pracy? Proszę o odpowiedź.

n.n

jak ma razie jestem pracownikiem z wypowiedzeniem umowę o pracę a zatrudniona w grudniu i dla mnie pracy nie ma i brak zamówień a umowę mam na 0.5 roku to po cholerę obiecują złote góry a na miejsce instruktorki Kaśki i kierowniczki są wiele innych ludzi na ich miejsce traktują nas jak (usunięte przez administratora) do podłogi żeby im się noga nie powinęła

Norton

Czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. księgowości już została zakończona?

Jackyczan

Może to zabrzmi dziwnie ale jak ktoś ma warunki i jest mobilny to polecam poszukać pracy poza Gorzowem czasami można trafić super warunki:)

krzysztof pasik

ta firma to czesc mojej przeszlosci chwale się ze tam pracowałem w Gorzowie wlkp na ulicy walczaka na kamerze a pani marysia na m boksie zaraz zamna, otrzymałem tam szanse , niepotrafie wyjasnic co sklonilo mnie do negatywnych wpisow o tej firmie. chciałbym przeprosić tych ludzi którzy tam pracują ,postaram się znalesc te wpisy i usunąć je

Robcio

@Jarecki jakie to ograniczenia w wynagrodzeniach wprowadzili?

Zostaw merytoryczną opinię o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”?

Zobacz opinie na temat firmy „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”?

Kandydaci do pracy w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”