Fabryka Maszyn Elektrycznych Indukta SA

Bielsko-Biała

Opinie o Fabryka Maszyn Elektrycznych Indukta SA

ktoś 2011-03-17 22:19:37
Niech wypowie się każdy kto chce : 1. wydział montażu, 2. wydział tłoczni, 3. A przede wszystkim SAM PAN KOORDYNATOR DO SPRAW PRODUKCJI [usunięte przez moderatora] od czego on jest bo nie rozumiem , łazić po zakładzie to każdy głupi potrafi, tak tylko za ile …….. ten człowiek powinien wylądować na emeryturze a nie miejsce zajmować młodym może nawet mądrzejszym od niego,( nie uwłaczając niczyjej godności ) jeżeli ktoś to zmieni to normalnie się uśmieję . 4. Dobra to możemy dalej …….jeżeli nie wypowie się nikt z tych w/w wydziałów to mają Nas w „D” bo przecież tam zarabiają o niebo lepiej , niż my na wydziale PA 3 , o zakładzie nr.2 nie wspominając 5. Panie Prezesie , Panie Dyrektorze pieniążki rozchodzą się w Naszej Firmie jak kto chciał, różnymi drogami , przede wszystkim na pensje itd. itp. premie za wykonany plan czy nie ,a wszyscy się do Pana uśmiechają ( chodzi o kierownictwo i jakby to powiedzieć, podobno mistrzów wydziałów ) co koło mistrzów to niektórzy nawet nie stali nie to boże zajmować to szczytne stanowisko 6. Jeżeli tego wszystkiego Wszyscy nie załatwimy to będzie rychły koniec „Indukty” 7. Zgadzam się z poprzednikami 8. Panie Prezesie, Panie Dyrektorze trzymam za Was kciuki macie dobrą załogę do pracy naprawdę dobrą , wykorzystajcie to do dobrych celów ( nie mylić z kierownictwem ) !!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Fabryka Maszyn Elektrycznych Indukta SA - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Maszyn Elektrycznych Indukta SA