KAMAR BUD Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o KAMAR BUD Sp. z o.o.

Janusz 2015-03-03 10:34:51
Kamar Bud sp. z o.o. z Łodzi ul. Kwaitowa 15 to firma nie regulująca należności względem swoich podwykonawców.Nie ma również możliwości bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi w tej firmie...
Żyjemy jednak w 21 wieku w dobie internetu i innych możliwości odzyskania swoich pieniędzy.
Szkoda tylko ,ze trzeba uciekać się do tego typu zabiegów marnując swój czas i energię.
Rafal 2015-03-08 13:01:45
Zgadza sie wszystko.nie reguluja naleznosci.ciagle wymowki.Panie Januszu prosze o kontakt.bedzie nas wiecej.pozdrawiam.moj numer gg 7104764.
Zbrojarz 2015-03-30 16:07:30
Witam czy można więcej na ten temat zamierzam podjąć współprace z ta firmą.
Wykonanie zbrojenia.
pozdrawiam.
Rafał 2015-04-09 06:44:16
więcej?co tu więcej dodawać.oszuści i tyle.więcej to można tyle zrobić żeby złożyć zbiorowy pozew do sądu np.to jedna opcja.
nata 2015-05-12 15:02:17
Zgadzam się. To oszuści. Kapitał zakładowy firmy to 5 tys. zł. a zaległości względem podwykonawców to kilka milionów.
poszkodowany 2015-06-21 19:26:12
podpisanie z nimi umowy niczego nie gwarantuje!!! niestety, mielą kasę inwestora ale nie rozliczają się z podnajemcami. a potem robią z siebie ofiarę i poszkodowanego. Są beznadziejni! ale niestety tracą na tym podwykonawcy!!!!!
Kondzio 2015-07-25 12:15:16
Zalegają z płatnościami za materiał i dla podwykonawców. Kapitał zakładowy firmy to 5 tyś. zł (czyli tyle ile wynosi minimalna kwota wymagana do założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). Ściągnąć dług jest niemożliwością ponieważ firma w zasadzie nie dysponuje własnym majątkiem. Wszystko co mają to kupili na kredyt lub mają w leasingu więc generalnie możecie pana prezesa pocałować w 4 litery... Jeszcze do tego niedawno zmiana siedziby i ucieczka z Łodzi do Łomianek...
kAmil 2015-08-12 15:42:41
Witam, mam pytanie, czy podejmował ktos z forum probe sadowa odzyskania naleznosci? mi Szanowna firma zalega z kwota 18 000 netto od tamtego roku i zamierzam isc na droge sadowa. Pracował ktos z forum na budowie w Wilanowie??
Kondzio 2015-08-13 15:00:46
Ja pracowałem w Wilanowie i stąd właśnie wiem, że firma majątkiem jako takim nie dysponuje. 3/4 majątku to leasing albo kredyt i stąd wiem, że, tak jak wspomniałem, można ich pocałować w 4 litery...
Aha, bym zapomniał: KamarBud i Kamar Construction to jest w zasadzie to samo. Po prostu druga firemka otwarta by dalej rolować...
Marcin 2016-04-07 11:24:38
NIE POLECAM !!!!!!!!!!! Byłem inwestorem , spaprali robotę , po 6 miesiacach wezwałem do poprawek - kontaktu brak , sprawa w sądzie ,jest nakaz zapłąty kwota ok 10 tys. Zobaczymy co zrobi komornik.
lolek 2016-05-27 20:41:50
W 2014r.wykonałem im zbrojenie pod 5 budynków na złotnie w łodzi mieli zapłacić nie zapłacili,czy ktoś pamięta ich nazwiska i telefon?
mak 2016-07-09 22:11:12
lolek' to już chyba przedawnienie, czemu po taki czasie ci sie przypomniało?
Zostaw swoją opinię o KAMAR BUD Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMAR BUD Sp. z o.o.