Brillance

Kraków

Opinie o Brillance

maxiums 2015-03-19 01:54:12
Firma tragedia tak samo jak i jej firma matka czyli dbt swiat z ktorego wywodza sie glowni pracownicy brilliance. Raz ze w firmie istnieja ciagle niedopowiedzenia na ktorych ma bazowac praca, co zaczyna sie juz na poczatku gdy na rozmowie kwalifikacyjnej nie udzielaja odpowiedzi, podczas pierwszych dni pracy zamiast fachowej wiedzy dostajesz wierszyk do nauki jak sprzedac a zasadniczo wcisnac umowe. Kolejnie system plac nie ma nic wspolnego z tym z ogloszenia, jezeli zachowali praktyki z firmy z ktorej sie wywodzi a dokladniej z ktorej sie przeistoczyla czyli dbt to uwazniej przyjżal bym sie legalnosci dzialan firmy np czy rejestruja pracownikow czy wyplacaja wszystkie pieniadze a nie ze czesc znika w drodze czy ubezpieczaja pracownikow. Wynik jest taki ze jest to firma na ktora trzeba bardzo uwazac, bo moze napsuc wiele krwii
bazylia 2016-07-17 22:43:20
czy oferta pracy na stanowisko Monitor Badań Klinicznych - Clinical Research Associate nadal jest w dolnośląskim aktualna?
Zostaw swoją opinię o Brillance - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brillance