PrĂłchnik & Tiffi: Firma Meggi

Poznań

Opinie o PrĂłchnik & Tiffi: Firma Meggi

anonim 2011-04-26 21:29:20
Ciekawe co wykombinowała w Galerii Pestka, bo sklep Tiffi jest zamknięty??? Nie ma podanej informacji dla klientów, po prostu zgaszone swiatło i zasunięta kotara....Nawet ciuchy pozostały....
anonim 2011-06-24 16:46:38
Po przeczytaniu tych opinii nie wiem co robić zostałem zaproszony na rozmowę do prochnika w starym browarze jak tam jest. Proszę o opinie.
anonim 2011-10-13 14:28:57
Absolutny brak profesjonalizmu. Zostal zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna. Przyjechalam po czym okazało sie, że Pani nazywająca sie mianem "regional director"- propouje sprawdzic słowniku polsko angielskim( tak, tak ten zwrot można pszetlumaczyc na jezyk polski!;)) zorganizowała nie rozmowę rekrutacyjna a absolutny spend. Przed jednym stolikiem małej kawiarenki ustawiła się kolejna ok 20 dziewczyn. Za głowe sie zlapalam, wstyd mi bylo stanac i zrezygnowalam przed startem. Nikt powazny tam raczej pracowac nie bedzie. Ludzie szanujmy sie.
och 2016-05-19 12:30:38
Spośród debiutantów z 16 kwietnia 1991 roku Próchnik jest jedyną nieprzerwanie notowaną spółką. - i to dla mnie znak, że właściciel ma głowę na karku, traktuje dobrze swoich pracowników i wie do czego dąży. W poznaniu ten butik jest dobrze rozreklamowany.
Zostaw swoją opinię o PrĂłchnik & Tiffi: Firma Meggi - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PrĂłchnik & Tiffi: Firma Meggi