Opinie o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Novostrat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Novostrat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Czy można liczyć w Novostrat Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Odpowiedź

Nie.

Zainteresowany praca

Czy mozecie opisac jak wyglada atmosfera, praca , czy kierownictwo jest wporzadku , pomocne ,i na jamie pieniadze mozna liczyc

Helena

No i nikt nie napisał, czy były od nowego roku podwyżki, czy nie. Mnie tzn. męża mego interesuje, ile w ogóle zarabia elektryk w tym roku. W starym ogłoszeniu z urzędu pracy z 2017 były 2.000 brutto. Wiadomo, że to dawno i nieprawda, ale ile teraz, będzie czwórka z przodu na rękę?

Co
@Helena

Niech mąż złoży CV to się dowie. 2017 rok był 6 lat temu. Wtedy i 2000 zł mialo wartość.

Za darmo pracujemy?

To już listopad,. wiadomo kiedy podwyżki? Chyba już pora

@Za darmo pracujemy?

Ta kierownik wam da za wasze podwyżki banery stawiają

Bla bla
@Za darmo pracujemy?

Proponuję iść się spytać u kierownika a nie siać ferment na forum, każdy odważny tylko tutaj. Żenada

Dobrze napisane.

@Bla bla

Dawno kłamstw nie słyszałoś? Już Ci prawdę powie, będzie jak rok temu

Irena
@Gazownik

A jak było rok temu? Były jakieś podwyżki?

Alibaba
@Irena

Oczywiście.po 30 kłamstwach i 3 miesiącach zwlekania rzucili ochłap. Jeszcze ci napisze kiero że nikt do niego nie przychodził, żałosne

Grażyna
@Alibaba

Od Nowego Roku podnoszą minimalna krajową, zakładam, że firma powinna już coś myśleć o podwyżkach. Nadal w firmie nic o nich nie slychać?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Novostrat Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier-Operator Wózka Widłowego.
Polako

Witam Czy pracują tam osoby z Ukrainy?

@Polako

Tak pracują

@Janusz

A proporcjonalnie dużo ich względem Polaków? Idzie normalnie się dogadać?

@Marzena

No nie jest ich aż tak dużo . Polaków jest więcej. Tak można się dogadać spokojnie .

Rocky
@Polako

Tak , pracują

@Janusz

Czyli po polsku mówią normalnie? Bo właśnie się zastanawiałam. w innych miejscach widziałam, że narzekają na siebie wzajemnie, bo się obawiają, że ich ze stołków wygryzą, tu raczej nie ma się o co obawiać? warunki takie same wszyscy mają?

b
@Marzena

Tam gdzie pracował jeden Polak dają 2 czasami 3 Ukraińców, dogadać się to jako tako, zależy z kim. Z Uzbekistan powodzenia życzę się dogadać. Polaków jest garstka, atmosfera fatalna, ogólnie gorąco , sporo pyłu

a

Czy był ten beznadziejny pomysł z plakatami na siatce? Wstyd

Szukam pracy w mieście Olszyna. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5100 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Novostrat Sp. z o.o.?

Gaz

Jak zrobisz 250h napewno

Katarzyna
@Gaz

A jak normalnie ktoś będzie pracować to ile tam na pasku wyjdzie?

Gazowników
@Katarzyna

Najniższa plus 10% premii

Za darmo pracujemy?

Macie wypłatę?

Ddd

Prawidłowo 10 każdego miesiąca

@Ddd

A jakieś opóźnienia to kiedykolwiek były?

@Marzena

Jak pracuje tu prawie od początku to będzie gdzieś około 10 lat to zawsze była na czas.

Grażyna

Szukają właśnie elektromechanika, chłopak myśli o rekrutacji :) Co myślicie jako pracownicy? Warto? Stawka okej, jak na początek?

Gaz
@Grażyna

No normalnie najniższej krajowa i 10 procent premi, (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) w 40 stopniach gratis

Grazia
@Grażyna

Masz pełno wpisów, czego oczekujesz więcej? Spoko kolo jak żona mu szuka pracy

Gif
@Grażyna

Ogólnie atmosfera teraz jak najbardziej w porządku, lepiej niz było. Na razie mało pracy, bez zwolnień, kasa się poprawiła. Nie wiem czego narzekacie. Jak wam nie pasuje, to zmieniajcie pracę, albo szukajcie przyczyny dlaczego wam źle.

Recykling
@Gif

Człowieku jaka kasa się zgadza?

Gif
@Recykling

Czytaj ze zrozumieniem

@Gif

Atmosfera jest dużo gorsza

Sum

Na jednej ze zmian owszem, jest dramat.

Bla bla
@Sum

Na jakiej??

Izabela
@Grazia

Są wpisy, ale Pani ewidentnie szuka opinii o konkretnym stanowisku

Alba

To chyba wiadome.

Kiedy zamykacie firmę? Pracy nie ma , ludzie na urlopy. Rewelacja

Las Vegas
@Gazownik

A teraz to nie ma przypadkiem sezonu urlopowego, geniuszu?

@Las Vegas

Ta sezon urlopowy a ponoć dzisiaj nic nie idzie, już od dłuższego czasu tak jest że nic się nie kreci

@Las Vegas

Jesteś, urlopy jednodniowe w piątek bądź poniedziałek od 3msc. Faktycznie sezon urlopowy zaczął się w marcu, mam nadzieję że nie masz jakiekolwiek stanowiska w firmie bo nie grzeszysz

Nie siej fermentu

Hylod
@Gazownik

Już dawno Ciebie nie ma, a nadal robisz jakieś problemy.

@Wtyczka

To jaka jest prawda, skoro piszesz, aby nie siać fermentu ?

@Ewelina

Wystarczy się zatrudnić i przekonać się samemu

@Gazownik

W ..... cięcie też zajęcie.

@Wtyczka

To serio taki problem żeby tutaj napisać? A może jednak nie masz argumentów?

@Ewelina

Prawda jest jak(usunięte przez administratora) każdy ma swoją. To jest mój argument.

Cyklon
@Gazownik

Dawno tu nie pracujesz a najwięcej masz do napisania. (usunięte przez administratora)społeczniaku zajmij się swoim życiem....

Ryder_ni????????a

Pracowałem jakiś czas temu (może nie jako pracownik ale bardziej jako outsourcing) i miałem kontakt z administracją jak i z "bossem" tej siedziby. Mordor z Sauronem na czele. Naprawdę podziwiam Panie które tam pracowały - a przetrwałem tam kilka osób. Szefowa naprawdę nie lubi jak jesteś nie dokładny, wróć jak nie jesteś idealnie dokładny. Spróbuj czegoś nie wykonać w wyznaczonym czasie to dostajesz przypomnienie co 15 minut (czasem nawet szybciej) na maila lub telefonicznie od swoich (usunięte przez administratora) (Pań z administracji). Naprawdę tam wraz z podpisaniem umowy o pracę powinni dawać receptę na jakiś xanax albo 420, nerwosol chociaż bo normalnie z Panią V dnia nie wytrzymasz. Coś jak kobieta podczas okresu tylko że przez cały rok. Atmosfera w biurze jakby pracowali tam za karę. Przyjeżdżając tam mogę policzyć dni bez opierdolu na palcach (a pracowałem dość długo jak na ludzi pracujących bezpośrednio z szefową). Jeśli uważasz że masz przesraną robotę to zapraszam, szefowa w tydzień zmieni twoje zdanie i wrócisz skąd przybyłeś w podskokach z uśmiechem na twarzy. Ogólnie nikomu nie polecam tam pracy w administracji, chyba że podejmujesz jakieś wyzwanie typu 2 tygodnie w piekle czy coś, a jeśli pracowałeś na tym stanowisku to masz psychikę ze stali za co podziwiam albo po prostu jesteś robotem PS. szefowa zna polski tylko udaje że english only

Niezapominajka
@Ryder_ni????????a

Ja tam pracowałam prawie rok. Zgadzam się absolutnie ze wszystkim co piszesz. Z tym że zna polski oczywiście też. Właściwie atmosfery w tym biurze nie da się opisać. Kto nie przeżył nie zrozumie. Pozdrawiam wszystkich którzy to przetrwali.

Kiedyś
@Ryder_ni????????a

też tam pracowałam. Na szczęście szybko znalazłam nową pracę, bo z psychicznie chorą kobietą jako szefową nie da się pracować. Nigdy później nie doświadczyłam takiego mobbingu nawet wśród szefów Polaków czy prywaciarzy (a ponoć ci są najgorsi). Jakieś 2 lata po moim odejściu dzwoniła do mnie kolejna pracownica tej firmy i strasznie mi płakała do słuchawki, że V zniszczyła jej zdrowie psychiczne. I nie jest to odosobniony przypadek, ponieważ rotacja w biurze jest ogromna. Poważnie wam mówię, V nigdy nie powinna pracować z ludźmi, a już na pewno nie jako przełożona. Niestety szefostwo nigdy nie zauważy problemu, bo dla nich dobrze wypełnia swoje obowiązki. V ma bardzo duży problem i powinna mieć badania psychiatryczne na to stanowisko. Aż dziwię się, że jeszcze nikomu nerwy nie puściły w jej obecności, bo nawet spokojna osoba przy niej nabawi się nerwicy w ciągu max tygodnia. Przestrzegam was przed pracą z nią.

Kiedyś
@Kiedyś

a zapomniałam dopisać, że pracowałam tam bardzo dawno temu i już wtedy miała prywatne lekcje polskiego, więc na 100% GO UMIE.

Nowalijki
@Kiedyś

V już nie ma, odeszła w siną dal.

Niezapominajka
@Nowalijki

No co ty?! Serio??? Dlaczego? W sensie czy doigrała się i ją usunęli czy to przez sprzedaż firmy?

Iza

Czy w firmie jest tak dużo pracy, że ciągle poszukują nowych pracowników?

Łysol

Dobrze nie będzie

Blaa
@Łysol

Jest coraz gorzej

@Blaa

Dlaczego tak uważacie? Co jest nie tak?

@Ewelina

Wszystko jest ok tylko niektórym nie dogodzisz jak wszędzie znajdą się marudy którym mimo wszystko Wszystko przeszkadza dziękować ze macie prace i macie za co płacić rachunki bo już jest źle na świecie i w kraju a może być jeszcze gorzej jak zaczniecie ta prace tracić . Doceniajcie co macie bo ida ciezkie czasy .

@Ewelina

Jest lepiej niż było . Zmiany na lepsze.

Biedolina
@Blle

i wlasnie przez takich jak ty w tym kraju jest jak jest. bieda i brak poszanowawnia do czlowiek bo takie jednostki daja sobie pluc na twarz za to ze moga pracowac nic nie chcac od zycia. kanapka juz posmarowana najtanszym paasztetem z biedry na jutro do pracy??

Lepszy
@Biedolina

Dla niektórych ta przechowalnia pasuje. Zaraz e merytura, ale młodzi ludzie w tej przechowalni bez perspektyw i widoków na przyszłość (za rok dostaniecie złotego). Ludzie nie tędy droga. Czekacie aż obsypią was złotem ale to nie nastąpi.

@Biedolina

Ha ha ha ha ha ha ha tylko tyle na ten komentarz można odpowiedzieć . Ja pisdzielcow nie wybierałem więc żale do Jarosława że musisz kupować pasztet w biedrze. Pracuje w tej firmie i stać mnie na lepsze rzeczy I nie jadam pasztetów ha ha ha .

@Biedolina

I odpowiedni nick sobie dobrałeś/łaś biadol i biedol i jeszcze co tam dalej ha ha ha i tak sie zastanawiam czy to ty przypadkiem nie jesteś tym pasztetem najtańszym z biedry? Którego nie kupuje?

@Odpowiedz

Jakie zmiany konkretnie masz na myśli?

@Blle

Czyli dla przeciętnego człowieka który nie jest jakoś wymagający praca w tej firmie będzie okej ?

Anilewe
@Ewelina

Będzie nawet bardziej niż ok.

Leszek
@Anilewe

Co to znaczy? Dadzą jakieś podwyżki? Bo wszyscy gadają tu półsłówkami i ciężko czegoś się dowiedzieć. Chce się zatrudnić i przydałoby mi się info jaką kasę dają.

Ile jest zmian w Novostrat Sp. z o.o.?

Aa trzy zmiany

@Odpowiedz

Trzy zmiany z dopingiem na nocce

nel
@Ewa

Na nockach dopingu nie ma , będzie jak czterobrygadówka wprowadzą.

Ogłoszenia

Wchodzę w ogłoszenia, patrzę abrisol. Myślę spoko, poczytam co i jak. A niżej w klauzuli informacyjnej novostrat. No tak to się nie bawimy. Novostrat czy abrisol

jon
@Ogłoszenia

abrisol czy novostrat jeden grzyb.dopuki nie zmienią kierownika to nic sie nie zmieni

Fap
@jon

Kolesiostwo.nic lepiej

WkupieSila

Głowy do góry, MY przyjedziemy z Gliwic i pokażemy wam jak się pracuje, zarządza, gospodaruje taką firmą. Zarządzanie to nasz konik, do tego technologia, operatorzy i cała kadra podniesie wasze morale, a i być może wynagrodzenie. Liczcie się z tym, że (usunięte przez administratora) trzeba będzie. Natomiast w dłuższej perspektywie wyjdzie to na plus.

Realista
@WkupieSila

(usunięte przez administratora) to za dobre euro można a nie za frytki ... Bliżej mamy do granicy niż do Gliwic i wy z Gliwic do nas

Kiero
@WkupieSila

Park maszynowy macie taki, że nie wiecie tak naprawdę co to praca

Szybki
@WkupieSila

No nareszcie zaczną robic nieroby a nie siedziec co godzinę i trzymać się na czyich plecach

O kim piszesz ?

@Szybki

Zaczną , zaczną , tylko czasu troszkę. A kto nie zacznie to będzie wolny jak ptak. Juz wiosna stuka do drzwi , to na świeżej trawce sobie posiedzi.

Szakal
@Prokurator

Wystarczy palarnie zamknąć, produkcja skoczy na 60 procent.

@Szakal

Lepiej by było

Prokurator

I jak sie Wam podobają nowe porzadki? Jedno jest pewne , bedzie lepiej.

Prokurator

jakie pożegnanie z Afryka?

Piana pianeczka pianka

Robimy zrzutkę na drukarkę? Może to pomoże

Tupstuk
@Piana pianeczka pianka

Komu zanieść kase?

@Piana pianeczka pianka

Całkiem nie działa czy się zacina ale jeszcze jakoś drukuje? Czemu kierownictwo jej nie wymieni?

Help
@Piotr

A kto to wie :D

Gazownictwo

Czyli jednak nastaną lepsze dni?

Alibaba

Zadowoleni z podwyżek?

Szybki
@Alibaba

jak co roku to wina Pis nie zakładu, hehe

@Szybki

Co to znaczy? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

@Alibaba

Gratuluję tym co podpisali 1zl. Na was opiera się dobrobyt. Prawda, że były tak zwane puste aneksy?

Zostaw merytoryczną opinię o Novostrat Sp. z o.o. - Olszyna

• Jak się pracuje w Novostrat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novostrat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novostrat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 11 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novostrat Sp. z o.o.