Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

s

Czy ktoś się ubiegał o Kindergeld w (usunięte przez administratora) i wypełniał dokument.Słyszałem że podobno potrzebne jest zameldowanie w DE i gdzie to skladaliscie.pozdro.

Józek

Czy ktoś wie dlaczego telefony w Krakowie milcza.

ble
@Józek

bo pracuja od pon do pt???....

Dariusz

Czy ktoś się orientuje, jakie są wymagania na operatora walca drogowego przez Zaitmanna i warunki pracy, czy ze słabym niemieckim przyjmują?

radom

Wielkie dzięki Kat. Rówież powodzenia na robocie i pisz co i jak

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
KaT

Najpierw trzeba było opowiedzieć coś o sobie o swojej rodzinie pracy itp. Była oczywiście skrzynka z której wyjmował narzędzia i pytał co to jest i do czego służy. Miernik chyba mili wszyscy bardzo szczegółowo dopytywał się do czego służy itp.Wszystkich pytał o kolory pokazywał na coś i trzeba było powiedzieć jaki to kolor. Trzeba też było powiedzieć co umiem robić w pracy w czym się specjalizuje. Potem były dwie scenki. Pierwsza że masz zadzwonić do firmy i przedstawić się i powiedzieć że chcesz jechać do pracy i żeby ci potwierdzili gdzie masz jechać. Druga że jesteś już na budowie masz numer telefonu do majsta i dzwonisz i tak samo masz się przedstawić i się z nim dogadać gdzie jesteś. Jak na to wszystko odpowiedziałeś to masz zdane. Było dość ciężko do tego straszne długo. Nawwet ci co nie zdali dostali umowy i sprzęt tylko mają się jeszcze uczyć i będą mili egzamin za 2 tygodnie. Życze wszystkim powodzenia

radom

Jak możecie to podajcie przykłady pytań.My jesteśmy przed egzaminem!!

katowice

W Katowicach taki sam wynik, jeden oblał, trzech zostawionych na doszkolenie się. Pytania dużo trudniejsze niż były dotychczas.

radom

Piszcie,piszcie jak egzamin/ o co pytają itd,itp

bodzio

Kurs w Krakowie wypadł nie źle. Egzaminował na początku Brandys a potem Kupche, bo musiał jechać do Katowic. Oblał jeden bo na swoje życzenie bo nie chodził na kurs, a 3 odesłali jeszcze na szkolenie 2 tygodnie i potem wyjazd od razu.Ogólnie ok od 8 do 20 porażka.Czy to prawda że w Niemcach na budowach trzeba sie przeważnie przebierać na ^^budowach^^ lub w samochodzie bo od wielu tak słyszałem.Czy może ktoś się wypowie na ten temat i czy po6 miesiącach zjeżdża sie na zimę do domu i czeka do kwietnia??.Dlaczego jesteśmy w 1 strefie podatkowej jak mamy żony i dzieci podobno jest wracane przy rozliczeniu??N a umowie jest 140h za 20 dni 161 za 23.pozdro

Mario
@bodzio

Na rozmowie gadali nam o kasie,o tym co będzie na kursie i że są diety za dni pracujące.T(usunięte przez administratora)

Sławek

Napisze ktoś jak poszedł egzamin wczoraj ?

MK31

wczoraj brali nowe osoby na naukę. egzamin jest dzisiaj

ele
@MK31

i jak po egzaminach?ilu oblali?

Sławek

Witam mógłby ktoś napisac jak tam po wczorajszym egzaminie w krakowie ? Z gory dziekuje

ele

właśnie wróciłem do domu ze spotkania z pracodawcą w zeitmannie! Troche długo ale myśle że było warto bo dostałem się na bezpłatny kurs dla elektryków. Spotkanie od 19 do 23! najpierw grupwoe potem rozmowy indywidualne, koło naszej sali stał sprzęt dla chłopaków którzy następnego dnia mają egazmin językowy i wyjerdzają do pracy to mnie przekonało jeszcze bartdziej że warto i się da. Będe nabierząco dawał znać jak wygląda kurs

zainteresowany

A czy firma pokrywa koszt noclegu sama i macie 9, 31 brutto czy trzeba samemu jeszcze z tej kwoty opłacić bo to istotne. Niektóre agencje płacą 6 euro na rękę ale nocleg juz same opłacają pracownika interesuje tylko wyzywienie.

Piotr31

ja myślę ze można sobie napisać 20 komentarzy ale nie wierzę że 500! to samo z ocenami. Napewno coś z tego jest przekłamane ale nie wszystko. Dla tego chce z nimi jechać nie ma drugiej agnecji co by miałz aż tyle opini

Nobody

Mam wrażenie jakby sam Zeitmann wystawiał sobie komentarze :) (usunięte przez administratora)

elektryk z Krakowa
@Nobody

Ja wiem że Zeitmann nie musi sobie sam pisać pozytywnych komentarzy! A skąd to wiem bo właśnie skończyłem u nich trzy miesięczny kurs niemieckiego i dokładnie obserwowałem co dzieje się w ich biurze w Krakowie i poznałem wszystkie tam pracujące osoby. Wiem jak dziewczynom zależy na tym żeby było wszystko dobrze załatwione i jak starają się - choćby nam którzy skończyli kurs pomagają w wypełnieniu wszystkich dokumentów. Pani Beata która opiekuje się kursem nie raz zostawała po godzinach co najlepiej było widać podczas egzaminu. Bardzo przejmowała się tym żebyśmy zdali. Jestem bardzo wdzięczny Zeitmannowi a szczególnie lektorce Pani Katarzynie i Pani Beacie. Agencje polecam a kto nie wierzy niech się przejedzie do nich do biura do Krakowa

SW

jestem zadowolony z pieniędzy też wszystko się zgadza. Bardzo dziękuje Pani Małgorzacie za pomoc i cierpliwość w znalezieniu pracy

Beata

mój mąż też zadowolony pieniądze się zgadzają z tym co mówiła pani z zeitmana. trochę się obawialiśmy tego wyjazdu bo mąż nigdy nie jeździł przez agencję ale wszystko jak na razie jest w porządku.

Arbeiter

po pierwszym miesiącu po wypłacie potwierdzam że wszystko się zgadza z tym co mówili w Krakowie. Polecam agencje

Bman

Aus Polen - czy Ty nie jesteś aby ze śląska ?:) Wybierasz się z Zeitmanem do roboty czy nie ? Mnie zaoferowali pracę elektryka przy szafach sterowniczych , warunki jak na początek chyba całkiem niezłe. Daj znać, może się koaże że razem pojadymy ;). Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1764 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA