Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

luka

sima jedzie ktos do koloni teraz na wozek widlowy??

serwo

Orientuje sie ktoz jak jest w magazynie mercedesa w Baden Baden???

ziza

hej a pracuje ktos moze przy pakowaniu kosmetykow w Heilbronn i wie jak tam jest pozdrawiam

Heizenberg

wybiera sie ktos moze do stuttgartu jako kierowca do mercedesa??

max
@Heizenberg

zastanawiam się

mike
@Heizenberg

Ty jedziesz ? ktoś musi pojechać i dać cynk innym czy warto , więc czekamy na opinie :)

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ada

Czy uczestnictwo w tym intensywnym kursie zobowiazuje mnie do wyjazdu?? jak to wyglada?

boo

hmm ciężkie pytanie bo jak jesteś dobry to zawsze szef może cię zatrudnić. Ale to przecież zależy od Ciebie nie od nich. Jedziesz sprawdzasz się i jak jesteś niezły to cię biorą. ja jeżdżę od kontraktu do kontraktu ale ja jestem spawacz i mi to pasuje

Jaco

Witam ja dostałem dzisiaj telefon na montera instalacji sanitarnych w okolicach Fuldy. Czy ktoś może już jeździł przy ich pomocy do Niemczech w tym zawodzie i czy jest możliwość by znajdując się tam można się było załapać typowo do niemieckiego pracodawcy???

dar

ile trwa taki kurs niemieckiego na operatora cnc ? czy po np.przerwaniu kursu musze za niego zapłacic??

ada
@dar

mam ten sam problem a jak rozmawiasz z ta pania ktora sie zajmuje rekrutowaniem nie potrafi na niektore pytania odpowiedziec tak jakby nie wszystko chciala powiedziec.

ana

Czy pracuje ktos na komisjonowaniu w Tchibo kolo Hamburga? Prosze o opinie.

dar
@ana

A czy ktos z operatorów cnc uczestniczył w kursie j,niemieckiego i po ty podjął prace jako operator?

xy

nie musisz ustawiac ani programowac robisz jako operator tylko drobne korekty. to wszystko. to co zarabia operator w niemczech może dobry programista zarobić w polsce. ja jestem zadowolony ale cudow tu nie ma. nie napisze w jakiej firmie pracuje bo i tak to administrator usunie

mario
@xy

a moglbys podac konkretnie ile sie zarobi netto jako taki operator cnc bez programowania???

arci2112

interesują mnie informacje o pracy jako cnc mam doswiadczenie ponad 3 lata jezyk komunikatywny nie umiem tylko ustawiac od początku bo w firmie w której pracuje są ustawiacze ,oczywiscie korekty w programie potrafie zrobic dopasowac do potrzeb obróbki.Jakby ktos mógłby się podzielic doswiadczeniami z pracy jako cnc w niemczech byłbym bardzo wdzięczny

adam12345678

Pracował ktoś przez zeitmann jako operator cnc jak to wygląda

wqe

Ktos sie wybiera do weibenburgu ?

@wqe

no zobaczymy, mam nadzieje że wypali bo ja bardzo chce jechać..Nie wiem czy mam się zacząć pakować czy nie;)

@Engella

jeszcze z pakowaniem to poczekaj napewno zdażysz jak zadzwonią. też czekam jak na szpilkach :P

@evii

no tylko właśnie oni tak dzwonią parę dni przed wyjazdem,z tego co wiem, a wiadomo że wcześniej chciałoby się wiedzieć.. a znasz niemiecki dobrze? ja tak myślę że się dogadam ale to się okaże na miejscu..

evii

no mi też mówiła że 4 sierpnia chyba. ciekawe czy to wypali i faktycznie tak bedzie bo narazie to obiecanki są

Ala

O matko, dziewczyny - mogłybyście być moimi córkami:) Samo załatwianie pracy dużo czasu Wam zajęło? Jakieś koszty musicie ponieść? Transport jest zorganizowany, czy każdy we własnym zakresie musi sobie radzić? Trzymam za Was kciuki! Może dołączę.

evii

Do mnie dzwonili dzis i też mam jechac do sprzatania do Monachium na lotnisko...

Anka

Też tam pracowałam, musiałam wrócić do domu z powodów rodzinnych... Umowa jest po niemiecku, ale na miejscu jest polka to spokojnie wszystko ci wytłumaczy. Nie leć żadnym samolotem, chyba że masz taniej, bo autobusy mi zawsze wychodziły lepiej...

@Anka

właśnie też chce autokarem, a czy przed wyjazdem trzeba jechać do ich biura w krakowie żeby wszystko załatwić? bo jak do nich dzwoniłam, to powiedzieli że nie ma takiej potrzeby ale dla mnie to trochę dziwne..

Inka

Zeitmann tylko rekrutuje dla (usunięte przez Administratora) i dla tego oni dają ci tylko list intencyjny. Tam jest tylko informacje o tym w jakiej firmie pracujesz ile zarabiasz i ile kosztuje mieszkanie. Oni muszą ci coś takiego dać bo ponoć takie są przepisy. A umowę podpisujesz w Niemczech w Monachium pierwszego dnia na lotnisku z pracodawcą czyli z (usunięte przez Administratora)

@Inka

a ta umowa, którą mam podpisać w Niemczech to pewnie tylko po niemiecku? Nie znam tak dobrze niemieckiego, więc nie będę wiedzieć dokładnie co podpisuję..a to na lotnisku czyli muszę przylecieć samolotem, a wolałabym autokarem:O

Engella

a czy umowę podpisuje się w polsce?

Inka

Pracowałam tam przez 4 miesiące. Praca nie była ciężka ale ja całe życie pracowałam fizycznie i dla mnie to nie był problem. Przyjeżdżały dziewczyny i po pierwszym dniu nie mogły z łóżka wstać tak były zmęczone. Ale jak ktoś jest przyzwyczajony do pracy to nie będzie miał tu problemów. Nawet niemieckiego nie trzeba znać bo większość pracujących to turczynki. Już któraś wyżej dokładnie napisała że trzeba pilnować by ci dobrą grupę podatkową przypisali. Co do pieniędzy nie moge się przyczepić zarobiłam co miałam zarobić i wróciłam. Dla mnie na dłuższą metę rozłąka z rodziną nie jest możliwa. Ja wyjazdu i pracy tam nie żałuje. Z zeitmanem też miałam do czynienia tylko na samym początku potem musiałam radzić sobie sama ale teraz już tam powinno być dużo polek więc na pewno dasz sobie radę.

@Inka

Engella może bedziemy pracować razem hehe bo ja tez mam tam jechac

Ala
@evii

Dziewczyny! Jak długo trwa od wysyłki CV do wyjazdu? Byłyście już tam kiedyś? W jakim mniej więcej wieku jesteście? Macie jakieś doświadczenie w pracy zagranicą?

@Ala

nie byłam za granicą ale jestem gotowa wyjechac. mam 21 lat. a co do wyjazdu to nie wiem

@Ala

no może razem pojedziemy, jak się pytałam to 4 albo 11 sierpnia ja wybrałam czwartego sierpnia.

@evii

no ja się wybieram 4 sierpnia najprawdopodobniej.

ja mam 22 lata

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1764 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA