Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Niewiem

ja sie ze wszystkim zgadzam ale sam jak czytam komentarze nie tylko tej agencji ale i innych to już nie wiem co jest prawdą. Bo jak ocenić czy ten co pisze rzeczywiście spodziewał się czegoś innego na miejscu i pisze prawdę, czy ściemnia bo sam chlał albo mu się robić nie chciało zwolnili go i teraz ma pretensje. Ja niestety sam wychodzę z założenia że musisz sprawdzić wszystko na własnej skórze bo ludzie mają opinie różne i żale wiecznie że nie zarabiają 5000 euro. NIe myślcie że ja popieram zeitmana tylko że wiem jacy są ludzie. A to że coś tu znika też uważam że nie jest to w porządku. Ja sie sugeruje że ich oceniło 1132 osoby nie ma żadnej innej agencji co wysyła tyle ludzi do Niemiec tyle komentarzy żadnej, wiem bo dokładnie wszystko sprawdzam ale te znikające opinie...

boli i tyle

elamentarna uczciwosc a nie jakas tam propaganda sucesu gebelsowska...tego tu oczekujemy...wiadomo ze rowniez pisza tu negatywy ci co to zapili na tydzen zamiast pracowac..albo na zwolnienie po kilku dniach poszli i pozniej maja zale....ale to ma tu zostac...usuwanie po mojemu dziala na wasza niekorzysc...ludzie swoj rozum maja

spawacz

Ludzie, zastanówcie się nad tym, co wypisujecie. Z tego, co wiem to Zeitmann tylko pośredniczy, wiec jaki realny wpływ może mieć na to co się dzieje na miejscu? Czemu sami nie znajdujecie sobie pracy skoro to takie proste? Oni przynajmniej w razie problemów są dostępni i starają się pomoc a nie to co pewna inna agencja, która zaraz po wysłaniu ludzi do pracy udaje, że tych ludzi nie zna.. Jestem spawaczem z dużym stażem, jeżdżę do Niemiec od wielu lat i dużo już widziałem. Za pośrednictwem Zeitmanna byłem w sumie 3 razy, bywało różnie, ale jaki oni mogą mieć wpływ na to, że niemiec ci kasy nie wypłaca albo, że w mieszkaniu jest syf? Na poczatku tez mialem do nich pretensje, bo tez byłem taki do przodu, ale po ich interwencji dostałem zaległe wynagrodzenie i zmienili mi klienta, u ktorego pracuje do dzis. Nie badzcie tacy roszczeniowi i zastanowcie sie czasem nad tym zanim cos napiszecie. P.S A syf na mieszkaniach niby skad sie bierze? To my sami sobie go robimy.

WiemBo byłemIwidizałem
@spawacz

Dobra, dobra ale to ich z odpowiedzialności za nas których wysyłają i biorą pieniądze nie zwalnia. Kto był w firmie D. z Michelstadt i przeżył Sonie i Tilo ten wie że zeitman pomaga i do dużo. Ale nie zmienia to faktu że powinni lepiej sprawdzać firmy gdzie nas wysyłają i potem nie usuwać komentarzy jak coś jest nie tak. Akurat mi pomogli właśnie w osławionej firmie D. i dzięki nim odzyskałem swoje pieniądze.

kristi

a jak z praca w norwegi bo ciagle tylko Brema i nic poza tym co w norwegi

Malarz

Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ta

i z wdziecznosci siedzisz teraz cala sobote na tym forum zeby odpisywac na posty takich jak gfs...oczywiscie wierze ze wszystko co tu czytam jest prawda swieta pisana przez wielce wdziecznych pracownikow ktorym pomogliscie znalezc prace:) Tylko dlaczego usuwacie wpisy nie przez was pisane....wpisy ludzi ktorzy nie sa az tak wdzieczni i pisza rzeczy ktore nie wychwalaja pod niebiosa waszej cudownej firmy

xxxx
@ta

najlepsi są tacy jak ty co nie pojechali z nimi ale mają najwięcej do powiedzenia - tak samo nic nie wnosisz swoim wpisem jak tamci. przez nich i przez takich jak ty już nie wiadomo co jest prawdą na tym forum. Idź lepiej badać brzozy i puszki bo głosy słyszysz tak jak niektórzy ;)

AntyTroll
@ta

A co ja jestem też pracownikiem zeitmana i siedzę o prawie drugiej w nocy i pisze dla nich pozytywne komentarze ?!!! Przy twoim toku rozumowania tylko negatywne opinie są prawdziwe i nic więcej. Nikt wyjeżdżając z tą agencją nie jest zadowolony ? Nikt nie ma prawa napisać nic pozytywnego?! Ja moge napisać że jestem bardzo zadowolony z pracy którą dla mnie znaleźli. Do tej pory nic nie pisałem ale jak zobaczyłem te brednie etatowego trolla który wszystko wie to sam moge potwierdzić z czystym sumieniem że ich polecam. A ty trollu dalej siedź w tym raju i pisz komentarze o tym o czym nie masz pojęcia bo nawet z nimi nigdzie nie wyjechałeś ale masz najwięcej do powiedzenia

pinezek
@ta

Chetnie poslucham twojej opini na temat te firmy, skoro z nimi wyjezdzales?

szczery
@ta

albo gość jest frustratem któremu odmówili wyjazdu i teraz wylewa swoje żale albo to ktoś z ich konkurencji i zaraz zacznie chwalić że to taka i taka agencja jest taka wspaniała. A to że komentarze są tu usuwane to prawda. Pewnie jak zawsze prawda leży po środku są i zadowoleni i ci nie bardzo to normalne. Ja jeżdżę od 2001 roku i widziałem już takie rzeczy że się nie da opisać. Ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy co to znaczy robota za granicą widzą tylko pieniądze które przywozisz a nie zdają sobie sprawy jak ciężko jest je zarobić i w jakich warunkach się żyje aby jak najwięcej pieniędzy zaoszczędzić. Ja śledzę co tu piszą bo zastanawiam się nad wyjazdem z nimi i też zauważyłem że zniknęło kilka komentarzy usuniętych przez goworka. Zwykle to były jakiś bełkot z przekleństwami ale usunęli co się nie chwali. Ja chamem nie jestem w Polsce dobre wykształcenie zdobyłem tylko sytuacja ekonomiczna mnie zmusiła do wyjazdów i jak pojadę z nimi to wszystko opisze bez przekleństw i takiej opini nie usuną. Tylko niektórzy nie rozumieją że jak piszesz bluzgi to ci to na pewno usuną to samo jak piszesz nazwę firmy w której przez nich pracujesz - to takie prosze ale niektórzy nigdy tego nie pojmą. Na szczęście w Polsce naród dokonał dobrego wyboru jak powtórzą to na jesieni może już nie będziemy musieli wyjeżdżać

stary
@ta

zeitman sie chwali że wysyła rocznie ponad 1000 osób do pracy w niemczech czy to znaczy że wśród tych osób nie może być nikogo zadowolnego i tylko opinie nie zadowolonych są prawdziwe ? Ty siejesz demagogie. Ja z nimi nie pojechałem jeszcze i też mnie szlag trafia jak czytam takie komentarze jak twój. przez ciebie nic się nie dowiedziałem. jak byłeś to napisz chętnie poczytam

tez szczery
@szczery

Byl tu wczesniej taki wpis...pozwole sobie nizej zacytowc. Policz ile jest tam przeklenstw i innych takich:). Gosc po mojemu szczerze opisal sytuacje...bylo ich tam 8 osob wiec latwo mogli go namierzyc i wytoczyc proces o znieslawienie jesli klamal. Zamiast tego usuneli wpis i tyle. Zadnego ustosunkowania sie...zero odpowiedzi. Gosc mial jaja i wklepal to samo na (usunięte przez administratora) l i tam to zostalo. Ja nie twierdze ze to zla agencja..bo pewnie jedna z najlepszych w Polsce. Ale to jak traktuja tu wpisy negatywne mnie zabolalo i walcze z tym. To tyle. A Teraz cytat: (usunięte przez administratora) e.

jee
@ta

żeby dobrze wypaść w oczach tych co jeszcze nie wyjechali?...

piotr

U mnie bylo tak, ze pojechalem za ich posrednictwem do pracy do niemiec. Na poczatku wszystko bylo dobrze, praca ok, robilem nadgodziny i wogole, ale po jakims czasie troche narozrabialem, wiec myslalem, ze juz nie mam co u nich szukac, ale znalezli mi inna prace, wiec to doceniam. Gfs, nie jestem pracownikiem agencji, jak mi zaraz pewnie zarzucisz, ale czemu niby mam nie napisac pozytywnej opini na ich temat? Teraz sam znalazlem sobie prace w Niemczech na wlasna reke, wczoraj do mnie dzwonili z zeitmmanna czy nie szukam nowej i wiem, ze jak mi sie tu nie uda to znowu do nich wroce. I pozdrawiam pania Monike, bo troche ze mna przeszla ;)

gfs

To sa wpisy pracownikow agencji...kumaci wiedza o co chodzi...pewnie nie maja chetnych.

piotr
@gfs

a ty napewno jestes zajebistym fachowcem i zarabiasz 3000 euro i sam se prace znajdujesz, co cwaniaku?

mąż jest już ponad tydzień i jest bardzo zadowolony, wszystko się zgadza z tym co obiecywał zeitman w Polsce. Pracuje w firmie (usunięte przez administratora) w Bremie z pracy jest bardzo zadowolony tak samo z mieszkania. Czekamy na pierwszą wypłatę ale z tego co mówią inni co pracują już tam wszczesniej wszystko powinno być ok. Troche się baliśmy bo mąż nigdy nie jeździł przez takie firmy jak ta ale na razie jest wszystko w porządku to i polecamy.

marcin

Siemka. Czy ktos jedzie do Norymbergii 25 maja ?

WkurwionyElektryk

przez (usunięte przez administratora) więto w Niemczech przełożyli mój wyjazd do Norymbergi o tydzeiń. Niemcóchy bierzcie się do roboty a nie siwiętujecie tylko ciągle!

asa

ja też jadę do Bremy na komisjonowanie na 01.06

papaja

Caly czas ponawiaja ogloszenie dla magazynierow w Bremie a jest ono juz dawno nieaktualne. Wprowadzaja ludzi w blad i tyle.Brak profesjonalizmu.

Krzysiek
@papaja

jest aktualne bo do mnie właśnie przed chwilą wysłali maila o wszystkich warunkach pracy, a dzwonili do mnie wcozraj i sprawdzali niemiecki. widać że dla tych co się nadają praca jest aktualna reszte dopowiedz sobie sam ;)

d

Prawda w oczy boli bo usuwaja mój komentarz

AHAHAHA
@d

hahahahahah! Nie usunęli ci komentarza i co teraz ? HAHAHAHAHAHAHAH

waloery

Tak, tomek masz rację. Za każdym razem ktoś inny odbiera w Zeitmannie, firma traci wiarygodność, jeżeli za każdym razem słyszy sie inny glos. W tej firmie nie ma dobrego kontaktu kandydat-rekruter, liczy sie tylko kasa.

ppp

maja gdzies Wasze zale....zaraz usuna Wasza opinie i gitara:)

tomek

roszady w tej firmie sa tak duze ze juz nie wiem z kim rozmawiam. kazdy tylko przelacza polaczenie albo wogole nie odbiera. problemem oczywiscie nie ma komu sie zajac.

asia

Na ich stronie wiszą oferty, które są już nieaktualne. Dzwoniłam żeby zapytać a życzliwa Pani powiedziała, że te oferty są już nieważne. A ludzie dalej aplikują swoje cv i pozwalają tym samym na przetwarzanie danych osobowych.

thenorthremembers

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie (usunięte przez administratora) Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Zapraszam :)

ele

coś wchodzi. od nas już 4 wyjechało i z tego co oni mówią to sobie poradzili tylko że to byli najlepsi co najlepiej gadali. Ja jestem dobrze nastawiony i wiem że dam se rade

elektr
@ele

Witam możesz powiedziec jak wyglądał egzamin z języka jakie mieli pytania?

elektr

Witam panowie jak tam z kursem (elektryk,hydraulik)wchodzi cos do bani?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 40 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1760 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042