Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

masteterblaster

zgadzam się z xxx w Niemczech trzeba brać sprawy w swoje ręce ale niektórzy myślą że im gwiazdka z nieba spadnie kto to teraz jezdzi do Niemiec do pracy jakieś rozdziwipapy

Aneta0104

andy prosze o kontakt aneta0104@gmail.com w sprawie wyjazdu.

xxx

Tak czytam te komentarze i nie mogę się nadziwić. Jeżeli ja czegoś nie wiem, albo nie jestem pewna to po prostu PYTAM. Zeitmann batem was chyba nie przymusza, nie wsadza siłą do busów/aut i wywozi do Niemiec. Więc jeżeli czegoś nie wiecie to zadzwońcie do zeitmanna i normalnie zapytajcie. Druga sprawa jeżeli mi zależy na znalezieniu pracy to jak to się mówi biorę sprawę w swoje ręce i sama się interesuje, a nie czekam aż mi może spadnie z nieba. Dzwonię i pytam czy mam szansę na dostanie tej pracy i proszę o szczerą odpowiedź. Przepraszam, ale ludzie ogarnijcie się trochę.

@xxx

Poniekąd masz racje, ale nie do końca, bo ja pytając o co nie co dowiedziałam się tylko tyle, ze "wszystkiego dowie się pani na miejscu" Więc zrezygnowałam z wyjazdu, bo nie pojadę w ciemno mając tylko adres do biura.

pracujaca
@Renia243

Ludzie, za pośrednictwem zeitmanna wyjezdza mnóstwo ludzi, w samym playmobilu jest z 70 osob od nich i jeszcze nie slyszalam, zeby kogos po drodze porwali.. co za bzdury piszecie, Renia, nie dostalas od nich umowy kierowania do pracy ze stawkami ani adresu biura w weissenburgu? nie wiedzialas gdzie jedziesz? mi panie z zeitmanna podaly przed wyjazdem numer do chlopaka, ktory jechal autem i zabral mnie pod drodze. mialam tez wszytskie dane i numer koordynatora niemieckiego biura + bylam w stalym kontakcie z zeitmanen.w biurze podpisalismy umowy, zawiezli nas do pensjonatu a na nastepny dzien zaczelismy prace w playmobil i pracujemy normalnie, zgodnie z umowa. Dodam jeszcze, ze miala z nami jechac jeszcze jedna pani, wszystko bylo ustalone a ona nie dojechala to umowionego miejsca i przestala odbierac telefon. przez takich ludzi ktos tracu szanse na prace!Piszecie tu takie bzdury a potem placzecie, ze pracy nie macie.

@pracujaca

Ja żadnej umowy nie dostałam, nie byłam też tą domniemaną kobietą która z Wami nie pojechała. Nie dostałam z Zeitmanna wszystkich odpowiedzi na pytania, dlatego pytam tutaj i z tego co widzę, to "ineria" pyta właściwe o to samo.

Niko
@xxx

To raczej ktos w tej firmie powinien sie ogarnac. Historie z brakim konkretnych danych tez przerabialem, ja wydzwanialem, konkretnie wypytywalem i niby wszystko mialo byc ok na miejscu byl jednak totalny chaos. Pracodawca niemiecki nie byl docelowym pracodawcom tylko rowniez posrednikiem ktory tam dopiero szukal mi pracy( nie takiej z reszta o jaka sie ubiegalem) Zeitman nie spelnil i firma niemiecka na mie zarobili ( krotko pracowalem) a ja do tej pory ani jednego euro na oczy nie widzialam! W momecie kontaktowania sie z Zeitmanem ktory mnie tam wyslal nie otrzymale od nich rzadnej jakiejkolwiek pomocy( panie prcujace w zeitmann oczywiscie graly zaniepokojone ta sprawa a co sie okazalo wspolpracowaly kolezensko i dogadywaly sie z Firma ktora mnie tak wyrolowala!) p.s do Firmy Zeitman polecam odbieranie telefonow od klijentow wykonywac w bardziej profesjonalny sposob a rozlaczanie sie zamiast udzielenia odpowiedzi to juz w ogole dziecinada jak na profesjonalna firme!

Bogna

Witam. Tego samego dnia zadzwonili do mnie i od tego czasu cisza. Również pokojówka. Też bym chciała wiedzieć co to znaczy, czy na pewno zadzwonią.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
andy43

ja mam wszystko - dane mieszkania i pracy, jadę w niedzielę, dziwne, jak czegoś nie masz to dzwoń do nich albo pisz...

@andy43

andy, a mogę wiedzieć gdzie dokładnie jedziesz, do jakiej miejscowości? Bardzo proszę o odpowiedź.

Ric
@andy43

A gdzie jest ten magazyn? Jaki to adres?

Renia243

Ja tutaj poniekąd zgadzam się z Pamelą, że ma obawy itp...bo ja tak samo pierwszy raz spotykam się z czymś takim, że Agencja nie podaje adresu zamieszkania na który można by było udać się od razu, bo jadąc busem to opcja dojazdu tylko pod adres biura jest przerażająca, bo nie wiadomo czy dotrze się na określoną godzinę. Nie udzielają żadnych informacji odnośnie jak wyglądają dojazdy do pracy i z pracy. Nie ma nawet kogo zapytać jak tam jest, a dla mnie na przykład takie informacje są bardzo istotne i nie sadzę, abym zbyt wiele wymagała.

czeko

Jedzie ktoś do pracy w Monachium sprzatanie lotniska...?

@czeko

przepraszam Cie ale jakie masz te informacje ?gdzie znajduje się ich biuro w De i to wszystko ??powodzenia w takim razie..

proksa

Witam.wybiram się na pakowanie zabawek do playmobile.czy ktoś tam już jest i pracuje?

@proksa

hej ja tez chce jechać na zabawki z zeitmann ,jednak mam sporo wątpliwości co do tego wyjazdu..odezwij się do mnie na meila beyonce851małpawp.pl?pozdr

ulka
@pamela

jakie masz wątpliwości? Ja dziś dostałam maila od przedstawiciela niemieckiej firmy i od zeitmanna ze wszystkimi informacjami. Z tego, co mi mówili to 30 osób od nich na przyszły tydzień jedzie

Krolik

Witam , Czy pracuje ktos na produkcji foteli w MAinburgu ?

audi
@Krolik

Chyba Neuburgu, jeżeli oboje mówimy Audi. Ja jestem od 2 tygodni. Praca ciężka, bo trzeba pracować szybko i jest jej duzo, ale do przeżycia. Nas zaczynało 10 osób, ale 4 już się zwolniły, bo miały dość. Ogólnie źle nie jest, ale jak ktos liczy na lekka i przyjemna robote, to nie polecam, bo zaraz bedzie trzeba zjezdzac. My jestesmy tu zatrudnieni przez fime z Monachium, z ktora wspolpracuje Zeimann. Mieszkania sa w miare ok, do pracy mamy okolo 7 km. Na zakładzie jest mnostwo naszych z przeróżnych firm, rotacja tez duza, bo niektorzy nie daja rady albo m sie poprostu robic nie chce

pamela

czy ktoś z was jest już na miejscu w tym Weissenburgu czy Norymberdze (zatrudniony jako pakowacz zabawek) i może mi powiedzieć jak jest z mieszkaniem dojazdem do pracy i sama praca jezykiem ??bądź ktoś się wybiera na 14.09??dzięki z góry za odp.[pozdrawiam M.

maciek

Witam jedzie ktoś do fabryki mercedesa kolo stuttgartu jako kierowca c+e jak tam warunki mieszkaniowe wygladaja i jak z praca był tam ktos moze

metalizer

dzwonili do kogoś z niemiec odnośnie pracy w Regenesburgu na magazynie?

vviper

Pracuje ktos moze przez Zaitmanna dla (usunięte przez administratora) PERSONALLEASING w Regensburgu? Moge prosic o opinie???

metalizer
@vviper

a kiedy tam jedziesz? bo ja mam tam pracować od poniedziałku chyba tam

polka

Wyjechałam za ich posrednictwem do pracy na magazynie ( Lauda Konighofen), pracuje juz drugi miesiac i jak do tej pory jestem zadowolona ze wspolpracy. Na poczatku mialam problemy z mieszkaniem ale pani Monika zalatwila z firma niemiecka dla mnie nowe, z ktorego moge chodzic do pracy pieszo, bo jest praktycznie zaraz pod zakladem, w ktorym pracuje. praca najlzejsza nie jest, stanie po 8 godzin przy tasmie produkcyjnej meczy, ale daje rade. Wyplata zawsze na czas, pan dominik z niemieckiej firmy tez bardzo pomocny.

Ulka
@polka

Witam, czy mogłabyś napisać kilka słów więcej na temat tej pracy w Lauda-Königshofen, bo jeśli chodzi o dojazdy do pracy, to chyba praca jest na miejscu, prawda? No i jak tam warunki mieszkaniowe?

papass

Witam a jak wygląda praca w Holandii przez tą firme miałbym jechać na magazyn warunki etc?

bartek

ale bzdury

grzesiekstg

witam ktos pracuje jako laminiarz w tej firmie? jezeli tak prosze o kontakt grzesiekstg@wp.pl Pozdrawiam

Beti

Witam, czy wybiera się ktoś do pracy jako pokojówka (Lubeka)?

larwa
@Beti

witam dzisiaj dostałam telefon w sprawie pracy pokojówka -Lubeka pani powiedziała że się odezwie ty masz konkretny termin

bulma
@larwa

witam, czy dostalas juz konkretny termin kiedy bedziesz jechac do pracy pokojówki do Lubecki??

Elena
@Beti

Cześć ja się wybieram ale jeszcze nie wiem do jakiego hotelu to mnie trochę zraża że minimum na 6 miesięcy trochę za długo

Beti

Witam, czy ktoś wybiera się do pracy jako pokojówka (Lubeka)?

Ola

Hej, mam pytanie. Jak wygląda rekrutacja do Zeitmanna? Zadają jakies pytania czy coś?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1764 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA