Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

znawizki

No pani monika to wielu pomogla,nas na mieszkaniu jest nas 3, co nas ratowala,jak nas pewna firma zrobila w ciula.. Ale jest stanowcza, wiec jakiekolwiek dyskusje z nia radze sobie odpuscic, bo jej nie przegadasz :)

sdf

Zalatwiaja robotę w UK gdzie trzeba zabrac torbę narzędzi i ubranie robocze .Nie wiem czy w Polsce pracodawca żąda od pracownika aby przyniósł swoje narzędzia no może miarę i ołówek nic więcej ???!!!

stuttgart
@sdf

w Niemczech, przynajmniej w firmie w ktorej ja pracuje jest tak, ze przez pierwsze 2 dni masz miec swoje narzedzia i ubrania a we wtorek po pracy jedzie sie do firmy i oni ci wszytsko daja, albo jak kupisz te rzeczy na wlasna reke to na podstawie paragonu ci zwaracaja kase.

elektryk
@sdf

w Niemczech to norma, wcześniej było inaczej ale tak Polacy kradli narzędzia że teraz najpierw każą pracować ze swoimi a jak się przekonają że jesteś ok, że chcesz pracować i nie jesteś alkoholik to ci narzędzia dadzą. Niech się wypowiedzą ci co już w Angli robili czy to norma czy się szef boi że im Polacy warsztat rozkradną ;)

elektryczny
@elektryk

wy sie smiejecie, ja na wlasne oczy widzialem jak nasi wynosili skrzynki narzedziowe i uciekali z nimi do polski.. paranoja.. a ostatnio jakis polak chcial na budowe w klapkach wejsc ;)

fachman
@elektryczny

jak chodzi ci o Norymberge to wiem o kim mówisz. Ubaw był ostry bo NIemieckiego brygadzistę wgięło - raz że gośc przyszedł pierwszego dnia na budowe w klapkach dwa że już kurwesko zimno było a ten popierdala w klapkach! Nasi są fachowcy i nawet w klapkach dają rade ;)

dom

Ja jadę z nimi d oAngli do Leicester

samiec

ktora to ta monika?Do niej w sprawie pracy jak cos dzwonic?

znawizki
@samiec

Na ich stronie znajdziesz na nia namiary, jak i na innych rekruterow, ale ona pomaga jak cos sie na miejscu dzieje. kim jestes z zawodu? jak elektrykiem albo hydraulikiem to dzwon do nich, bo my tu u (usunięte przez administratora) w luebece mamy raj, monika nas tu posciagala i dzieki jej za to

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
niki

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak jest z wyjazdami na stanowisko pracy hydraulik. Czy można polegać na tej firmie czy też nie?

podziękowania

Witam, a ja dla odmiany chciałbym napisac cos pozytywnego o firmie Zeitmann a dokladnie o Pani Monice K, ktorej zawdzięczam to, ze do tej pory mam prace w Niemczech i już dokładniej opisuje dlaczego. 2 miesiace temu zgłosiłem do nich swoja kandydature na stanowisko elektryka. Mój niemiecki jest bardzo sredni, rekrutowala mnie pani Patrycja. Wyjechalem razem z innym panem, który miał lepiej mowic po niemiecku. Niestety na miejscu okazalo się, ze praca jest tylko dla tego drugiego pana a mnie firma z siedziba w Rostocku ( praca miala byc w Monachium) po prostu wyrzucila, twierdzac ze niby od początku nie było dla mnie pracy. Na drugi dzien po przyjezdzie zostalem dosłownie wyrzucony z mieszkania, zadzwonilem do Zeitmanna i tu ogromne podziękowania dla pani Moniki K, która nie dosc ze w ciagu jednego dnia znalazla mi prace to jeszcze we współpracy z niemiecka firma załatwiła mi zaliczke na przejazd i pilotowala mnie w drodze z Monachium do Hamburga ( jechałem pociagiem) w godzinach późnowieczornych. Może dla niektórych to żaden wyczyn, ale ja naprawde slabo mowie po niemiecku, wiec sam bym sobie nie poradzil. Teraz pracuje w Hamburgu z innymi chłopakami z Zeitmanna i jestem naprawde zadowolony. Pracujemy bardzo duzo godzin w tym na nocki ( remont dużego supermarketu), pomogli mi założyć konto, meldunek, co tydzień dostajemy zaliczki. A w razie jakichkolwiek problemow pani Monika jest caly czas do dyspozycji i potwierdzam to nie tylko ja, ale również panowie, z którymi pracuje. Oni konczyli kurs w Krakowie i tez bardzo chwala sobie wspolprace. Chetnie udziele wiecej informacji na maila prywatnie

tito
@podziękowania

Witam. jeśli można to proszę o kontakt meilowy, mam do Pana parę pytań na temat pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Manson4
@podziękowania

a można maila z chęcią dowiedziałbym się więcej o pracy elektryka.

nie wiem kto tam pracuje, ale najlepiej dogadałem się z Panią Sabiną

fotelowy

Ja pracuje w Neuburgu od jakiegoś miesiąca za pośrednictwem Zeitmanna i niemieckiej firmy z Monachium. Wszystkie informacje dostalem od nich wczesniej mailowo, zarowno od zeitmanna jak i niemieckiej firmy. praca jest ciezka i nie ma co tego ukrywac, bo naprawde wiele ludzi rezygnuje po kilku dniach, bo po prostu nie daja rade. sa tez i tacy,co po jednym dniu uciekaja, ale jak ktos od poczatku jest nastawiony na prace to da rade.

mashto
@fotelowy

Witam, na czym dokładnie polega ta praca na fotelach? Dlaczego wszyscy piszą, że do lekkich nie należy? Co powoduje ze jest ciężka? Czy mógłby ktoś szczegółowiej opisać tę pracę? Daleko macie do pracy od miejsca zamieszkania?

ble

Widze, ze trzeba im nie odpuszczac czyli dbac o swoje. Dzwonic, rozmawiac i wymagac.

Były

Faurecja albo Magna skręcanie foteli do audi - robota ciężka na lini montażowej, liczy się czas. Jak nie pracowałeś na produkcji będzie ci ciężko. Dużo ludzi rezygnuje po kilku dniach ale jak przetrfasz pierwszy tydzień to będziesz mógł tam pracować na stałe. Raczej zwolnień nie ma. Ja pracowałem w faurecji w Polsce więc nie miałem żadnych problemów z robotą choć w PL pracowałem przy czym innym. Pieniądze od 950 do 1110 na ręke po mieszkaniu, przynajmniej ja tyle wyciągałem. Byłem tam (Faurecja) 8 miesięcy potem się sam zwolniłem. Polaków tam jest od groma więc dziiwei się po co im ten niemiecki ale to chyba są wymogi bezpieczeństwa Faurecji jak by jakaś kontrola była i by się okazało że niemeickiego nie znasz to jak zdałeś test bhp i mieli by przesrane. Nie wierze że ci zeitman nie powiedział gdzie jedziesz i co będziesz robił, to są naganiacze ale mają z nas kasę i starają się żebyś pojechał i im nie zrezygnował od razu. Więc dla mnie to dziwne że ci wszystkiego nie przekazali, zadzwoń sobie do kierowniczki rekrutacji i powiedz że jakaś osoba od nich nie przekazała ci pełnej informacji o pracy

wilu

witam wszystkich! czy ktos pracował przy montazu foteli do samochodow? prosze o kilka slow na temat tej pracy.. Pani z biura agencji właściwie malo powiedziala o taej pracy..nie znan nawet miejsca firmy w ktorej mialbym pracowac..pozniej nie moglem sie dodzwonic zeby zapytac o wszystko..co myslec o takim podejsciu pracownika zeitman i w ogole o tej ofercie??

Oczekujący

Zietmann ma Porshe ale rekrutuje tam ludzi jak na misje do Marsa, ciągnie to się nie miłosiernie od ponad miesiąca. Wymogi tak samo jak byś miał w kosmos lecieć z Niemcami! Jak wreszcie się dostane to wszystko dokładnie opowiem

Porsche

Witam! A ktoś jedzie do Porsche? Czy Zeit-man rekrutuje do nich do fabryki w Lipksu? Czy też inna agencja w Polsce? Słyszałem, że teraz Porsche szuka ludzi bo mają otwierać nowy dział w fabryce. Ponoć płacą 15 euro na godzinę przez agencje.

pracująca

Renia243 to moj email malgosiah1@interia.pl bardzo prosze o wszelkie informacje :-) Pozdrawiam

Renia243

Ivory...ja się dziwię, że Tobie Dominik pozwolił jechać w niedzielę, bo co do mnie to nie chciał sie zgodzić i musiałam jechać w tygodniu, ale i tak nie żałuję. Choć ja jestem tutaj bez opieki jakiegokolwiek biura w Polsce, ale wiem ze kiedyś w Zeitmannie właśnie była ich oferta i miałam jechać, ale nie zdecydowałam się, oferta sie skończyła, a Dominik non stop wydzwaniał, więc w końcu sie zgodziłam. Kiedyś też miałam jechać do pakowania zabawek, ale ani Zeitmann ani nikt inny nie potrafił mi udzielić konkretnych informacji, jak tam jest, co to za praca jakie sa warunki mieszkaniowe i gdzie jest to mieszkanie itp... Jeśli ktoś natomiast chce coś wiedzieć jak jest w Lauda Königshofen to służę informacją. Przede wszystkim co jest chyba ważne dla nas wszystkich...NIE MA WIELOOSOBOWYCH POKOI i każdy ma swój pokój.

Renia243

Witam, ja jestem na miejscu w Lauda Königshofen od 25.09 choć nie pracuję w tym miejscu, które podałaś to przyjazd tutaj mogę polecić, a Dominik i jego szef Rene to na prawdę przesympatyczni goście i wszystko można z nimi załatwić. O dojazd i przyjazd z pracy nie musisz się martwić, bo oni zawożą ludzi do pracy i przyjeżdżają po ludzi. U mnie jest właśnie tak, że rano przyjeżdża po mnie kierowca i po południu mnie odbiera, czasami nawet jedzie sam Dominik, albo Rene, a pracę mam SUPER...w sklepie sportowym....przyklejam naklejki na ubrania sportowe (lajcik robota) Cokolwiek chcesz wiedzieć, to podaj meila...

ivory
@Renia243

Renia to mój e-mail translinek@interia.pl Napisz proszę jak ci się pracuje w Niemczech i przy firmie Dominika

Paul
@Renia243

Renia Napisz proszę,pracujesz tam jeszcze? Zeitmann Cie tam wysłał?

Ivory

Ja też wyjeżdżam w niedzielę do tej firmy ale pan Dominik nie chciał mi podać nazwy firmy ze względu na ochronę danych itd :) Ten pan Dominik to pracownik z firmy (usunięte przez administratora) kolejna firma pośrednicząca w Lauda. Ja także chciałabym wiedzieć jak wygląda tam praca.

masteterblaster

radzę bardzo dokładnie sprawdzać pośredników i uważać

Anonim XXX

Ja jadę do Playmobile do Dietenhofen na zabawki, zatrudni mnie firma B. w której już pracowałem więc wiem że jest ok. Wczoraj dzwonił do Mnie Krystian K. z Niemiec i powiedział że mój niemiecki jest ok. W Delcie też byłem i pomógł mi Zeitmann odzyskać kasę i dlatego jeżdżę z nimi dalej. Wiem że na pewno do tego oszusta T. z Delty nie wysyłają ludzi. Oni są porządni jak na pośrednika oczywiście ;)

pracująca

Witam, czy ktoś jedzie bądź jest juz w lauda königshofen i bedzie pracowac w fabryce PVS-Kunststofftechnik GmbH & Co. KG? bardzo proszę o jakiekolwiek informacje dzwonil do mnie pracodawca niemiecki nazywa sie Dominik bardzo sympatyczny, ale jednak wole opinie od osob ktore tam jada badz juz sa.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA