Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

ppp

witam.czy mogby mi ktos napisac na temat sprzataczek na lotnisku ?warunki w domu ktory zapewnia szef i ogolenie?dziekuje.

do orrrkkkk

A jak szukałeś pracy na miejscu przez neta czy chodziłeś od firmy do firmy i składałeś CV? W ogóle kim jesteś z zawodu? Podejrzewam że elektryk bo takich głównie szuka Zeitman.

orrrkkkk

to pseudo firma nie jest, ofert mają dużo i jak gadasz po niemiecku to prace z nimi na pewno znajdziesz. Gorzej z tym jak płacą ale na początek to jest dobra firma, jak już będziesz na miejscu możesz się rozglądać i znaleźć lepiej płatną robotę. Choć kupe ludzi się ich trzyma bo jak coś się dzieje to woli załatwiać wszystko z Polakami choć to takie wilki są ... ;)

Ściema firm

Oni chyba sobie kpia jak nie macie rodziny za granicą bądź znajomych co wam załatwia dobrą robotę nie wyjezdzajcie z kraju bo polak Polakowi wilkiem a pseudo firm od zatrzesienia i jeszcze trochę

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ojxnisr

Witam, prawdą jest, ze każda firma posiada negatywne i pozytywne opinie. Zaglądam tu dosyć często z ciekawości i mogę powiedzieć, że niektóre opinie są, a już po kilku godzinach znikają. Sam czekam na interesującą mnie ofertę pracy, ale niepokoi mnie fakt znikających niektórych opinii.

nick

ciekawy jestem komu zeitmann płaci za pisanie pozytywnych opinii na swój temat...bo to nieprawda, że to taka dobra firma

bartek
@nick

masz rację przekonałem się o tym (usunięte przez administratora)

lizek
@nick

A co wyjezdzales z nimi?

orrrkkkk
@lizek

tak wyjeżdżałem. Przepracowałem przez nich nie całe 5 miesięcy i potem znalazłem sobie sam mieszkanie i robotę. Tak jak pisałem na start mi pomogli ale nie odpowiadały mi pieniądze i znalazłem sobie sam lepszą robotę na miejscu

lizek
@orrrkkkk

Pytalem nick a nie ciebie

kolo
@nick

nikomu nie placa...pewnie sami sobie pisza....

do wszystkowiedzącego
@kolo

tak masz rację i napisali se sami 1700 opinii. firma jak na łapaczy ludzi dobra sama se komentarzy pisać nie musi. byłem zarobiłem wróciłem to wiem

Haha

A co 5 dni to mało?... :P

Haha

A co 5 dni to mało?... :P

pb

Zdzwonią, każą Ci się wstawiać do pracy w innym kraju w ciągu 5 dni, nie mówiąc nawet co to za praca, jakie warunki itp. Mało poważne podejście.

no podobno namioty rozbijają przed ich budynkiem...

hmm..
@Andrzej

witam, A można sobie przed tymi namiotami upiec kiełbaske na ognisku i popić browarkiem?

MR

A orientuje sie ktos jak jest z mieszkaniem na czas trwania kursu jezykowego w Zeitmannie??

Kolo

Witam, planune wyjazd do Leichester -monter zabudowy vanow. Czy ktos tam juz pracowal? Chodzi mi o kwestie samej pracy , zarobku a przedewszystkim dlugosci perspektywy ztrudnienia. Mieszkanie wiadomo to kwestia indgwidualna. Czy jest to stabilna praca czy raczej z rotacja, bo widze ze ogloszenie dlugo wisi. W czym jest problem? Z jezykiem, brakiem chetnych czy sama praca. Nadmieniamm ze pracuje teraz w niemczech ale nie przez zeitmanna, ale srednio u mnie z niemieckim, a mowie biegle po ang i spelniam sszystkie warunki jezeli chodzi o doswiatczenie Dzieki za info, pozdrawiam serdecznie

roki

Firma wpożo

do elektryk

A jakieś inne prace np. sprzątanie praca na magazynie fabryce? Oni takich nie załatwiają?

elektryk

kursy robią od trzech lat ale dla elektryków, spawaczy, hydraulików i stolarzy, przynajmniej w mojej grupie był takie osoby. Przygotują cię tak żebyś sobie dał językowo radę w pracy, po kursie dają robotę. Na plus jest to że kurs jest bezpłatny ale tylko jak z nimi wyjedziesz do pracy. Ja ich polecam na start, nauczyć się podstaw niemieckiego wyjechać a potem można sobie samemu znaleźć lepszą robotę. Choć ode mnie z grupy dużo osób dalej z nimi robi przynajmniej te osoby z któymi nadal mam kontakt. Ja z kolegą porobiłem 6 miesiecy a potem znaleźliśmy sobie inną robotę

kierowca

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś zgłaszał się do pracy przez tą firmę jako kierowca autobusu w berlinie z bezpłatna nauka niemieckiego?

Qmster

Obeanany, gdzie siedziałeś w ingolstadt? może na veckenweg ?

pytanie

beda kursy dla elektrykow na slasku? ktos wie? i czy to sie oplaca?

Tom

Chcę pojechać .

jacek
@Tom

siemka ja tez planuje powrot do uk jak cos to pisz yazfa@wp.pl

emigracja
@Tom

Ja również myślę o powrocie przynajmniej czasowym. Ta agencja ma nie najgorsze opinie niestety ta z która ja wyjeżdzałam lata temu juz nie istnieje wiec szukam czegoś w zastępstwie.

londynczyk

Witam , planuje wrocic do uk po latach i zastanawiam sie czy naprawde jeszcze jest mozliwy wyjazd do angli przez agencje ktora oferuje odrazu zakwaterowanie . mieszkalem 3 lata w angli i w 90 procentach ci ktorzy przyjezdzali z polski z ogloszen lub agencji konczylo ze tak powiem na manowcach . Jest ktos moze pracujacy przez nich w Northampton na magazynie ?? A moze ktos planuje jechac ?? w grupie zawsze razniej

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042