Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

nick

hahahahahaha

janusz

Wynagrodzenie na wiekszosci oferowanych stanowisk to od 8,20 do 8,80 euro brutto na godzine. To ile dostaje sie na reke zalezy od grupy podatkowej. W Niemczech masz zagwarantowanych 35 godz tygodniowo (151 miesiecznie)i za tyle placa a reszta(jesli sa nadgodziny) idzie na konto godzin. Na pierwszej klasie podatkowej przy stawce 8,80 euro zarabia sie 1328 euro brutto. Po odciagnieciu ubezpieczenia, podatku i innych tego typu obciazen zostaje z tego 1003 euro na reke. Od tego trzeba odjac za zakwaterowanie (srednio okolo 250 euro miesiecznie) Trzeba tez odjac na dojazdy i na wyzywienie. Odlozyc miesiecznie mozna 300 - 500 euro czyli max 2000 zeta. Fachowcy wysokiej klasy zarabiaja wiecej ale wiekszosci Polakow placa stawke minimalna czyli mniej niz 9 brutto.

elektryk
@janusz

bzdury piszesz - nigdy nie dostałem mniej niż 10,40 jako elektryk ani w zeitmanie ani w innej agencji. Teraz jeźdze tylko za stawki od 12 euro brutto plus dieta i opłacone mieszkanie. Ale ja znam niemiecki mam konkretny zawód i się cenie. Takie stawki to chyba dla ludzi na produkcji i magazynach co nie mają zawodu.

jurek
@elektryk

załatw mi cwaniaku z ochotą pojadę za taka stawkę tez mam twoje kwalifikacje i masz stawke super bajka normalna,czy masz może apartament do dyspozycji i Lokaja?

Witam. Czy w niemczech poprzez agencje bede w stanie zarobic w granicach 7 8 tys Pln netto. Interesuje mnie praca jako integrator KNX badz instalator serwisant niskich napiec. Nie mam totalnie rozeznania na tamtejszym rynku pracy, jezeli nawet zwykly elektryk nie jest w stanie zarobic 5 6 tys Pln netto, to "nie jest to warte zachodu" ;)

Mw

Czy pracuje ktoś może przy sprzątaniu na lotnisku w Monachium i może napisać coś w tym temacie?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
poradźcie jak to jest

Czy ta praca w Anglii nie jest przekrętem bo tam jest powódź i stany alarmowe Agencje pracy nie mogą tam organizować zamieszkania pracownikom zaś w ogłoszeniu napisano że zapewniają zakwaterowanie Podejrzewam że jak większość agencji chcą zarobić na mieszkaniu i będą upychać po 2 osoby w pokoju. Ostatnio jak inna agencja chciała wziąć kasę od pracowników to oni po prostu zwiali. Nie wiem czy wierzyć w te 5 gwiazdek bo wygląda mi to podejrzanie gdy potwierdzi się że pracownicy muszą zapłacić pieniądze na starcie. Co będzie jak się rozchoruje pracownik na kontrakcie i go wyrzucą w trakcie. Nie chce mi się wierzyć że jakaś agencja ma 5 gwiazdek w tym wypadku Zeitmann. Niemożliwe żeby pracownicy biura nie przykładali do tego palców. Chcę się mylić ale niedowierzam.

kto jedzie 11 stycznia do fuldy

bartek

praca za granicą dla fachowców jak pokarzesz co umiesz robić i to dobrze to i dobrze zarobisz najlepiej bezpośrednio we firmach niemieckich dla amatorów i partaczy nie ma tam miejsca a zarobki idą w parze z umiejętnościami powodzenia

j27

odpuść sobie finland dojazd we własnym zakresie, mieszkanie 200e, karta 194e,i wypłata po 2 tyg. a na godzine 10e bruto

Buschido

Firma Zeitmann calkiem fajna troszke kłamią na temat zarobków ale da się to przegryżć,natomiast jeśli skierują was do firmy o nazwie personal premium to wiejcie gdzie tylko się da będziecie wyciśnięci jak skórka od pomarańczy,a do domu wrucicie jeszcze biedniejsi niż tam pojechaliście.Pozdrawiam

krysztof-elektryk

wyjechałem w listopadzie i nie mogę narzekać. praca dobra, Diety na czas. Jest trochę jazdy po terenie Niemiec, ale zwracają za paliwo. Ogólnie są do dyspozycji w przypadkach problemów, nie zostawią Was bez pomocy w razie W. Ogólnie oceniam współpracę bardzo dobrze, czekam na zlecenia po Nowym Roku.

cezz

ile zarabiają stolarze budowlani przez tą agencje po kursie niemieckiego.

edus

co z naborem do Audi czy ktos dostał juz oferte do werbunku?

kierowca

hej. Pracował ktoś przez tą firmę jako kierowca komunikacji miejskiej??

kto sie wybiera 11 stycznia do fulda

kaszek

ja pracuje za ich posrednictwem jako elektryk, wyjechalem bez znajomosci niemieckiego z innyM gosciem w teamie. koles zapil i go zwolnili i zostalem sam. niemiecka firma chciala mnie zwolnic bo ja nic po niemiecku, ale pani monika przerzucila mnie na inna budowe gdzie sa nasi i do tej pory robie. kasa jest w miare chociaz mogloby byc lepiej ale kwatera tania wiec ok. z zeitmanem mozna duzo zalatwic mi do tej pory duzo pomogli. pracuje w monachium

izka

witam - czy wie ktoś z was coś na temat firm w niemczech szyjących tapicerke samochodową - chodzi mi o marki samochodów

fiołek

Kurde,pojechałbym za granicę,ale najlepiej do anglojęzycznego kraju bo żaden inny język mi do łba nie wchodzi.Na produkcje najlepiej,bo swego zawodu nie licze.

atalek

witam wybiera sie ktos na kontrakt do miejscowosci fulda

bartek
@atalek

pracowałem we Fuldzie ale zależy przez jaką agencje jedziesz i do czego

Wyjazdowicz

Witam. Pracuje ktos moze w Bremie na magazynie czesci do Mercedesow? Jakies opinie - czego sie mozna na miejscu (mieszkania i praca) spodziewac? Pytam, bo szykuje mi sie tam wyjazd z Zeitmanna i chetnie poznam Wasze opinie.

pasbienn

Witam! Czy ktoś z was pracował przez Zeitmanna na produkcji w Landshut? Ile zostaje netto po odliczeniu kosztów mieszkania? Miałem od nich ofertę do produkcji części w Ingolstadt ale zrezygnowałem bo w międzyczasie znalazłem coś innego, ale tu wyszła lipa z kasą i znowu sie zastanawiam czy nie pojechać gdzies przez nich. W Ingolstadt oferowali 8.80 lub 9.00 plus diety w wysokości pokrywającej koszty mieszkania - ok. 250 eur. Jakie stawki są w Landshut? Ile zostaje po odliczeniu kosztów mieszkania? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam!

@pasbienn

Ja w Landshut nie robię tylko w Ingolstadt na Faurecji tu idzie zarobić po opłaceniu mieszkania jakieś 900 euro do max 1050 na łapę. Więcej się nie da. Robota sie tu kończy przynajmniej takie plotki krążą więc szukam czegoś innego i chyba do Landsut z nimi pojade. A gdzie cie wyrolowali żebym sam tam nie trafił - jaka polska agencja i prze jaką niemiecka agencje praca ? Pozdrawiam Marek

bez wykszrtalcenia
@pasbienn

ja robię w lanshut przy pakowaniu owoców, praca tylko na nocki. jeszcze nie wiem na ile wyjde, bo pracuje od 2 tygodni, ale mam 9,30 brutto + dodatki za nocki a za mieszkanie place 200 euro miesiecznie, potracaja z wynagrodzenia. wczesniej bylem w faurecii, ale robota sie skonczyla i zeitmann znalazl mi te owoce, wiec nie musialem zjezdzac do polski

pasbienn
@Marek

W sumie nikt mnie nie wyrolował tylko nie spodziewałem się, że jest aż tak źle w miejscu gdzie do którego jadę. Przeprowadziłem się do znajomych do Stuttgartu. Po 2 tyg. znalazłem pracę przez Randstad. Nie są ani źli ani dobrzy. Po prostu wszystkie Zeitfirmy tutaj płacą tyle ile można najmniej, czyli 8,80 brutto. Rzadko kiedy udaje się się trafić do takiego ich klienta u którego można zrobić dużo więcej godzin, więc na ogół płacą Ci za podstawę - 151 godzin, co daje równo 1000 euro. Z tego trzeba zapłacić za mieszkanie, jedzenie i komunikację. Ja płacę 210 Eur za swój pokoik - to jest niewiele jak na tutejsze ceny, ale do tego dochodzi komunikacja - za bilet na 4 strefy płaciłem 135 Eur, plus jedzenie i tytoń - ok.250-300 Eur - razem 650 Eur. Z całej imprezy zostaje więc ok. 350 Euro, z czego czasem jeszcze musisz coś dodatkowo wydać. Ja np. musiałem ostatnio zapłacić 200 eur podatku drogowego... Dlatego właśnie pytam o te stawki w Landshut. Widziałem ogłoszenie do BMW przez Zeitmanna do produkcji w Landshut. Nie wiem czy tam też dają diety, ale jesli dostajesz 1000 eur po odliczeniu kosztów mieszkania to już jest spora różnica w porównaniu z tym co ja mam teraz. Stuttgartu nie polecam, jesli chciałbyś szukać pracy na własną rękę. Jak nie masz konkretnego zawodu typu : mechanik, murarz, elektryk czy tokarz CNC to nie ma tu czego szukać. 99% ogłoszeń pochodzi od Zeitfirm, które nie dadzą Ci zarobić. Poniżej 1500 na rękę nie sposób tu funkcjonować, ani tym bardziej oszczędzać. Dzięki za info! Pozdrawiam

niewiedziałem
@pasbienn

a ja myślałem że te 1000 euro po mieszkaniu to mało - dzięki za ciekawą i ważną informacje przynajmniej dla mnie. Ja niestety też nie mam żadnego konkretnego zawodu niestety jestem po maturze. Ja odrzuvciłem ich robote bo wydawało mi się ze to mała jak na niemcy na produkcji. Myślałem że tyle to się na kasie w Lidlu dostaje

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1764 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA