Orion Spółka z o.o.

Nowa Ruda

Opinie o Orion Spółka z o.o.

admin 2015-08-02 01:01
Masz doświadczenie w pracy w firmie Orion Spółka z o.o. i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!
By! 2016-06-03 11:31
Żałosny zakład pracy pdf zakład karny! W Dzierżoniowie na dzień dzisiejszy nikt nie chce pracować więc zwerbowali okolicznych więźniów. Produkcja w obu zakładach to szkoła przetrwania jedno krzywe spojrzenie na kierownika produkcji w Nowej Rudzie i miesięczna premia znika jak kamfora.Magazyn? Tam się ludzie zmieniają szybciej niż naimprezie w akademiku. Kontrola Jakości? Kpina. Wielka odpowiedzialność zero motywacji!
były pracownik 2017-05-13 16:53
Jeżeli komuś nie przeszkadza praca z kryminalistami, mistrzami średnio, żeby nie powiedzieć mało rozgarniętymi, zarobkami na poziomie najniższej krajowej, zerowa możliwość rozwoju zawodowego, oraz praca fizyczna, przy wysokim tempie produkcji, to serdecznie polecam zakład Orion w Dzierżoniowie! :)
Anonim 2017-07-30 22:54
Z tego co widzę to ostatnio było parę awansów, więc jednak jakieś możliwości rozwoju są.. Co do samego zakładu to pieniądze nie powalają. Chyba, że szykują się jakieś podwyżki.
Zostaw swoją opinię o Orion Spółka z o.o. - Nowa Ruda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orion Spółka z o.o.