Opinie o Sklep Internetowy DVDMAX.PL w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sklep Internetowy DVDMAX.PL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Internetowy DVDMAX.PL w Konin

"Jak nie (usunięte przez administratora) to nie wyplyniesz" - tak powinno brzmiec haslo tego sklepu zamiast "sklep z najwieksza kultura". Tam kultury na pewno nie uraczysz, a fałszywych osob nie brakuje. Uwazaj z kim trzymasz, bo nawet nie wiesz kiedy ktos(usunięte przez administratora)w plecy. Jak sie zdecydujesz to zaopatrz sie w sloik z wazelina. To wystarczy zeby przetrwac w tej (usunięte przez administratora). Im bardziej wejdziesz w (usunięte przez administratora) kierowniczcce tym lepsze benefity bedziesz miec z pracy. Szef to (usunięte przez administratora) co pracownika ma za nic. Byle hajs sie zgadzal, oczywiscie u niego. Robi wszystko byle(usunięte przez administratora) innych. Zeby tam pracowac trzeba miec psychike ze stali bo inaczej wyda sie tysiace na terapeutow. W okresie swiatecznym robisz 12h w tygodniu a wynagrodzenie zalezne jest od upodoban szefa badz kierowniczki. Oczywiscie wyplacane pod stolem. W skrocie, nie polecam. Byly (usunięte przez administratora)

Agata
@Gghsh

Nadgodziny nie są obowiązkowe? A co w sytuacji gdy je wykonujesz? Jesteś lepiej postrzegany jako pracownik? Masz plus za uznanie? Potrzeba tu więcej ludzi do tego? na soboty jak patrzą?

lol Nowy wpis
@Anonim

Jak na magazynie tak i w biurze! Przed świętami polecam się jednak zmyć stamtąd z magazynu... 12h to nie tygodniowo, tylko dziennie, minimum, a także w weekendy. Oczywiście na lewo, nie nazywa się tego nadgodzinami. Zapomnij o nawet jednym dniu wolnego wtedy. Cała ta firma to banda fałszywych ludzi, gnoi i wazeliniarzy. Nie ufaj tam nikomu. Udaj głupiego, zaopatrz się w wazelinę i śmiej się do szefa i kierowników, to może jakoś przeżyjesz ;) Jeśli jednak szanujesz siebie i swój czas, to zawijaj kroki i omijaj ten szajs szerokim łukiem.

Gghsh Nowy wpis

Nie jest znacznie lepszym gościem, jest niewypłacalnym tchórzem. Sieje terror psychiczny na osobach słabszych od siebie, bo myśli że jego pozycja ( która jest zerowa) jest na tyle wysoka, że ludzie zwyczajnie będą się go bać. Manipuluje ludźmi , niewyplaca wymagrodzen w terminie, nie podpisuje wniosków do zusu na l4 głównie kiedy kobieta zachodzi w ciążę, wypowoadaly się dziewczyny na ten tematgdzies już. To nie jest normalne. Ale czasy się zmieniają i ludzie może i się boją, ale zaczynają mówić.(usunięte przez administratora) Jesli chodzi o nadgodziny to z tego co wiem, nie są obowiązkowe więc kto chce-pracuje a kto nie zawija (usunięte przez administratora) do domu. Jeśli zgadzasz się że zdaniem pani kierownik to masz tam dobrze, chociaż sama kierowniczka lekko zagubiona

Agata Nowy wpis
@Gghsh

Z tym urzędem to faktycznie tak bywało, że ludzie po tydzień robili i się z pracy wycofywali? Ktoś tu napisał, że to za darmo było, ale chyba urząd opłacał, tak? a najczęściej z jakich przyczyn dochodziło do rezygnacji ze współpracy? na początku jest ciężko?

Siemka, napiszecie jak na magazynie się teraz robi? widzę te opinie sprzed paru miesięcy, jeden Pan pisał, że pracować trzeba, ale to raczej logiczne. Jestem zainteresowany atmosferą i tym czy praca będzie bardzo ciężka? oferta właśnie wisi, mam jeszcze z ponad 2 tygodnie na decyzje. Polecacie?

Ktoś

Uważam, że pracuje się bardzo dobrze. Ludzie mega sympatyczni, atmosfera zupełnie inaczej wygląda niż ludzie opisują. Ktos kto nie chce pracować zawsze znajdzie powód aby osądzić. Kierownictwo jak wszędzie wymagające ale nie ma możliwości aby się nie dogadać. Jeśli byłoby tak strasznie to obstawiam, że niektórzy którzy mają wysoki staż w tej pracy po prostu odeszliby. A więc uważam ja, jako były pracownik (ale tylko dlatego że przeprowadzka zmusiła mnie zrezygnować) ze z wielką przyjemnością można tam pracować. Decyzja i tak należy do Ciebie, powodzenia.

Na obsłudze warto tu pracować? jak myślicie? Mam doświadczenie i bym może prace zmienił, tylko tu widzę ze od zaraz szukają a ja mam okres wypowiedzenia u siebie. Jak można to poukładać? Na luzie się dogadam żeby zacząć od polowy stycznia o ile mi się spodoba? Zakres obowiązków obecnie mam praktycznie taki sam. A tu pisali ze chyba atmosfera jednak jest ok, a ona dla mnie również istotna by była. i tak, słyszałem, że Deszczowa Piosenka to nie nowy singiel Lady Gaga. : ) Mam tę robotę? :D

Jak rozumiesz pojęcie wszyscy? Ja tam tu widzę także pozytywne opinie. Zależy to od jakiejś perspektywy? Ty w jakim okresie zatrudnienia się zraziłeś kiedy to było i po jakim stażu? był to gorszy czas w firmie? albo może chodzi o jakieś predyspozycje?

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. zakupów - akcesoria GSM oferowane przez firmę Sklep Internetowy DVDMAX.PL? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.

Czy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Pracownik magazynu

Kierownictwo wymaga ale tak jest w każdej pracy, nie ma „darcia sie” na pracowników gdy sie nie wyrabiają (w jednym komentarzu było tak zasugerowane)

SZYMON GRYKO

INFORMUJE ZE KURJER MIAŁ ZEPSZUTY CZYTNIK DO,KART PŁATNCYH DZIS O 16;00 JADE NA WIOSKE PROSE ZEBY INY KURJER DO STARCYŁ

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Bambik

Poza wypłatą najniższej krajowej 10tego, prezesisko wypłaca pieniądze jak chce, kiedy chce i ile chce. Nie można wierzyć w nic ustalanego słownie. Jeśli coś nie jest spisane na papierze, to jest przeliczane tak, aby pracownik wyszedł na tym, jak najgorzej. NIE POLECAM!!! To się nazywa KRADZIEŻ i oszukiwanie ludzi drogi prezesie.

Barbara
@Bambik

No ale to czekaj, bo piszesz, że prócz tego co na umowie. Ale była mowa też o kontrakcie, to jak przy nich wypłaty są ustalane wtedy? Z poprzedniej opinii chyba tez wynika, ze mimo wszystko nie ma co się przejmować, bo całość i tak zostanie uregulowana? A ten brak płynności z czego może wynikać?

GrubyPrezes

Praca w biurze to totalna pomyłka. Najniższa krajowa na umowie plus to co prezes uzna(nie uzna) w kopercie. Gość siedzi cały dzień i obserwuje w monitoringu co robisz. Prezes to zakompleksiony malutki facecik z nieproporcjonalnie dużą głową i krótkimi pulchnymi kończynami. Jak nie lubisz włazić wiadomo gdzie to nie popracujesz za długo. Wszystkie nowości jakie się pojawiają musi przegrać na dysk , wszystko musi wymacać swoimi pulchnymi łapkami. Stanowczo odradzam pracę dla takiego ludzika. A te benefity w ofercie to sam opłacasz od a do z. Taki gość jak prezes to prędzej sobie odgryzie wiadomo co niż dołoży do czegokolwiek. Praca dla ludzi bez godności.

Gabriela
@GrubyPrezes

Ja nie wiem, co wygląd kończyn ma do rzeczy, naprawdę. No ale może zostanę przy temacie pensji, to tak w rzeczywistości ile tam można wyciągnąć w ogóle?

Dziubu
@Gabriela

Od najniższej krajowej na umowie wzwyż w zależności, jak się dogadasz i jak bardzo dasz się (usunięte przez administratora). Ale jak chcesz więcej to albo na b2b albo na śmieciówce. Zaangażowani pracownicy wyciągają na rękę nawet coś koło 6k, ale to z pracą w weekendy i po godzinach. Pytanie, czy szanujesz siebie, czy swój portfel.

Grażyna
@Dziubu

To za godziny jest pensja liczona czy stała miesięczna jakaś podstawa plus premie? Trudno renegocjować warunki?

Barbara
@Dziubu

weekendy i te nadgodziny jak są konkretnie liczone? I praca w soboty właśnie mnie interesuje pod względem organizacyjnym. O ile mniej ludzi wtedy jest, wszyscy raczej nie przychodzą skoro o jakimś szacunku piszesz?

Pewien ktoś

Jakiegoś czasu odbierałem stamtąd przesyłki na zlecenie pewnej firmy kurierskiej. Szczerze współczuję tym co tam pracują i mają doczynienia z tą "kierowniczka" brak ducha jakiejkolwiek relacji, kierowniczka przypiernicza się o pierdoły do pracowników nawet w obecności osób postronnych. PIP powinien sobie wejść po cywilnemu i zobaczyć co się tam odwala. Jak się niewyrabiaja z pakowaniem to nawet nie chce się wypowiadać co wtedy się tam dzieje. Odradzam potencjalnym pracownikom skusić się na ich ofertę pracy.

ciekawa

czesc jest oferta i czytam opinie ze byli pracownicy nie mieli umów i kasa w kopercie a w ogłoszeniu jest napisane to co skopiowałam i nie wiem czy to tylko ściema czy się poprawiły warunki i az na taki poziom to wskoczyło? zatrudnienie na umowę o pracę, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, premię za zaangażowanie, sprzęt, który ułatwi Ci pracę, pakiet dodatkowych świadczeń: jeszcze więcej filmów i seriali (kino, Netflix, HBO GO), jeszcze więcej muzyki (Spotify), dbałość o Ciebie (ubezpieczenie), wsparcie dla ciała( basen, siłownia), rozwój dla umysłu (szlifowanie języka)…

@ciekawa

Nic nie wskoczyło - dawniej też pisali takie same bajki w ogłoszeniach. Ja pracowałem tam prawie pół roku bez żadnej umowy, nie wiedząc za ile i na jakich zasadach.

@nick

Bajki? Czyli na co można liczyć w DVDMAX.PL? Faktycznie nie miałeś żadnej umowy przez pół roku?

ania
@ciekawa

Umowę dostaniesz (przynajmniej w biurze) na najniższą krajową, reszta w kopercie, admosfera fatalna, zero wsparcia, każdy zarobiony, szef koszmar w najczystrzej postaci, śeiętojebliwy nadzorca (usunięte przez administratora)

Gabriela
@ania

Strasznie mi przykro, że praca w sklepie internetowym DVDMax jest dla ciebie takim negatywnym doświadczeniem. Wspominasz o tym, że atmosfera pozostawia wiele do życzenia i nie otrzymujesz wsparcia. A jakie wsparcie masz na myśli? Daj znać, dzięki i pozdrawiam.

@Marta

@Marta - sorki, że odpisuję dopiero teraz, nie zaglądam tu często. Nie, nie miałem umowy: to było kilka lat temu, gdy jeszcze można tak było "zatrudniać". Na co można liczyć? Na pewno na żaden z tych kitów w ofercie pracy. Przygotuj się za to na przygnębiającą atmosferę, słabe zarobki, ciągłą rotację pracowników i szefa, który zwyczajnie w świecie kłamie i kantuje.

@nick

No. Czyli jakby sam potwierdzasz, że kilka lat temu taka praca była możliwa, a więc dziś już nie jest. To może i reszta warunków zmieniła się od Twojego zatrudnienia i może po prostu nie wiesz, jak jest teraz w firmie?

pyza
@Monika

Jako obecny pracownik powiem, że mało się zmieniło. Umowę dostaniesz, ale atrakcyjne wynagrodzenie to ubaw. Na konto najniższa krajowa z huczną premią 300 zł, a reszta pod stołem lub na umowę zlecenie, o ile w ogóle o tą resztę się upomnisz. Nie myśl, że ktoś cię tam kiedyś doceni i z własnej woli da ci podwyżkę. A mając na uwadzę ten sprzęt... cóż. Komputery to najtańszy sprzęt z allegro, który wiecznie się zacina.

@pyza

Poczekaj, czyli 3010 brutto najniższej plus 300 (brutto?), to daje 3310 brutto. A ile reszty? Żebym zliczyła całość, żeby w końcu zrozumieć ile się zarabia, bo tu takie informacje w kawałkach to tu, to tam.

Łukasz

Nigdy już więcej nic nie kupię w tym pseudosklepie! Zamówione filmy kosztowały mnie po kilkaset złotych, a zamiast nowych otrzymałem używane z odciskami palców i przepakowane w kolejną folię! Myślicie, że klienci są (usunięte przez administratora) i tego nie zauważą?

Jolanta
@Łukasz

A próbowałeś im to zgłosić? Chyba masz prawo do reklamacji?

@Łukasz

Tak to działa ;) kupują tanie używki i przepakowują w nowe opakowania. Myślisz, że złapałeś Pana Boga za nogi i kupujesz unikat, którego nikt wcześniej nie dotknął? Skądże znowu. Prezesisko najpierw sobie ten film przegrało, obmacało, a potem magazynier to dla ciebie ładnie spakował.

Moma

Praca porażka, atmosfera grobowa, chcesz stracić chęć do życia i poczucie własnej wartości? Zapraszam

Jolanta
@Moma

Co to znaczy atmosfera grobowa? :D Nie gadacie tam ze sobą czy co?

pyza
@Jolanta

Grobem zajeżdża prezes. Pracownicy są różni, zależy, na kogo się trafi, a naprawdę ciężko trafić na kogoś autentycznego.

Jerzy Piotrow

Odradzam zakupy w sklepie DVD Max! Kupiłem trylogię dolarową Sergio Leone, której filmy miały być w wersji polskiej (napisy lub lektor). W najważniejszym filmie wersji polskiej nie było. Sklep zaczął mnie przekonywać, że napisy są, tylko źle szukam Oczywiście ich nie było. Pan, który miał mnie poinstruować jak znaleźć te ukryte napisy był średnio przyjemny. Musiałem pojechać na pocztę, odczekać swoje w kolejce, zapłacić za przesyłkę i płyty zwrócić. Szkoda tego zmarnowanego czasu. I ciąg dalszy. Sklep przysłał mi ten sam, ale już uszkodzony box, bez folii i te same płyty (chociaż gwarancji nie mam), poza jedną, którą wymienił na właściwą, z napisami polskimi. Płyta wyglądała tak, jakby ktoś ją pakował jedząc kiełbasę (wytapetowana tłustymi odciskami palców). Czy przypadkiem nie powinienem otrzymać nowego steelboxa w idealnym, zafoliowanym pudełku i czystymi płytami? To nie jest sklep z "kulturą". Przecież ja nie otrzymałem nowego produktu, tylko zbiór płyt skompletowanych nie wiadomo w jaki sposób ? Wstyd i skandal! Taka to DVD max kultura. Zero szacunku dla klienta.

Czy firma Sklep Internetowy DVDMAX.PL kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Moma

Tak, są równie głodowe dla każdego

Aneta
@Moma

w sensie ze minimalna 3010 brutto czy jednak wieksza kwota?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sklep Internetowy DVDMAX.PL na stanowisko Księgowa?

Tragedia! Żałuję, że startowałam. Te wszystkie negatywne opinie o oszustwach to prawda. Dziękuję, ale nie mam zamiaru brać takiej odpowiedzialności na siebie.

Sebastian

Nie polecam!! Oddalcie się od tego sklepu. Kupiłem zestaw exclusiv vinyle cd itp jako prezent na urodziny. Wszystko miało być nawę w folii. Foli nie było a resztą rozpi…. Daremne, kupując zaznaczałem że na prezent, i potrzebuje szybko i sprawdzone. Szybko było, ale totalny śmietnik. Szkoda czasu. Po opiniach widzę że to stałe praktyki. Dodam że paczka od kuriera w stanie dobrym, więc taki towar zapakowano. Już zgłosiłem to do firmy kurierskiej. Kto wie może robią to specjalnie żeby od kuriera kasę wyciągnąć za zniszczony towar. Tak czy inaczej, omijajcie ich szerokim łukiem. Ja będę. A na tyle wkurzyło mnie tym że mimo prośby i tak wysłali mi śmietnik, a ja zostaje bez 400 stów i prezentu na urodziny, że poświęcę każdą wolną chwile na dodawanie opini im po całym necie. A na końcu postawie stronę z opinią, korespondencją od nich i zdjęciami produktu. Ku przestrodze od takich Januszy Biznesu….

MIROSŁAW

2.02 2022 R , ZAMÓWIŁEM 4 SZT BATERIE PANASONIC DO PILOTA SAMOCHODOWEGO 2032 . 9.02 INTERWENIOWAŁEM TELEFONICZNIE I UZYSKAŁEM PO 7 DNIACH ŻE MAJĄ TYLKO 3 SZT I CZEKAJĄ NA CZWARTĄ ALE NIE WIEDZĄ ILE TO POTRWA. ZDECYDOWAŁEM SIĘ ABY WYSŁALI MI 3 SZT. , A ZA JEDNĄ ZROBIĄ ZWROT NA KONTO. ZWROT NASTĄPIŁ 9.02 , A BATERI JAK NIE BYŁO TAK NIE MAM DO DZISIAJ ( 16.02) . PO INTERWENCJI TELEFONICZNEJ DOWIEDZIAŁEM SIE DZISIAJ ZE JEST AWIZOWANA PRZESYŁKA. CAŁOŚĆ OCENIAM NEGATYWNIE JEŚLI CHODZI O WYSYŁKĘ ( CZAS ) 14 DNI .

A.K

Ta firma to kpina, sprzedają rzeczy których nie mają, zamawiasz jedno-dostajesz drugie. Dzwonisz do nich to albo odbiera jakiś niepełnosprytny pracownik albo niejaka pani ***, pracownik tego (usunięte przez administratora) i wydziera się na ciebie. Po roku zobaczyłem jak funkcjonuje nadal ta firma i stwierdzam że jest jeszcze lepiej niż wcześniej. Kierownik z innymi przydupasami ciągle (usunięte przez administratora)komuś innemu (usunięte przez administratora) a potem udaje że nic się nie stało. Firma funkcjonuje tylko dzięki młodym, naiwnym którzy ledwo co skonczyli szkole i mają klapki na oczach. Biorą ludzi z ulicy albo po znajomościach, a najbardziej to lubią tych z Urzędu. Porobią na nich 2tygodnie (usunięte przez administratora), wezmą pieniądze a pracownik za drzwi. I tak kolejny. Człowiek odpowiedzialny za tą firmę ich wykorzystuje, a tak szczerze to niewiadomo kto za nią odpowiada bo zakładając firmę ktoś pomyślał że wybierze sobie losowych ludzi z rodziny. Śmiesznie to wygląda jak się sprawdza historię firmy :D 0 przeszkolenia a od razu wymagania, o BHP nie wspominając. Pensja i warunki są tak niskie jak poziom IQ puszystego pana zza biurkiem który 24h na dobę patrzy na kamery i czeka na moment gdzie będzie mógł zabrać pracownikowi śmieszną premie dawaną pod stół Niedługo ktoś się tym zajmie ;)

Farinelli

Blokują swoich klientów na Allegro za negatywne opinie, nie polecam.

@Farinelli

Co kupowałeś? Pytam bo nie wiadomo, czy źle oceniasz produkty, czy wysyłkę, opakowania i tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Internetowy DVDMAX.PL - Konin

• Jak się pracuje w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Internetowy DVDMAX.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Sklep Internetowy DVDMAX.PL
1.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Spółdzielców 3
    62-510 Konin