Opinie o Buster Sp. z.o.o. w Brwinów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Buster Sp. z.o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Buster Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buster Sp. z.o.o. w Brwinów

Adam Nowy wpis

Nadal nie ma żadnych benefitów? Bo przeczytałem że wcześniej ich nie było. Chociaż dają jakieś premie czy tylko podstawa wypłaty? Mógłbym się dowiedzieć w jakiej jest wysokości?

Pracownik Nowy wpis
@Adam

Podstawa.nawet 3 tys nie ma.

Petra Nowy wpis

Pracowałam dawno temu, tragedia.Wykorzystywali ludzi do cna, mobbing przez niejaką p. Tretter

Bartek Nowy wpis

Wystarczy dobrze zarabiać i na wszystkie tego typu rzeczy każdy sobie zapracuje!!

Ilona

Dawno nie było nowych opinii o pracy w Buster Sp. z.o.o. Jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy oferuje ona swoim pracownikom jakiś social typu paczki świąteczne, imprezy firmowe dla pracowników? Czy firma chętnie przyjmuje do pracy osoby bez doświadczenia?

Młody
@Ilona

Żadnych paczek ,imprez itp , social niby jest na kwitku od wypłaty ale na oczy nikt tych pieniędzy nie widzi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Buster Sp. z.o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Tadeusz

Swego czasu byłem tam na rozmowie w sprawie pracy. Rozmowa odbyła się z właścicielami - panem i panią. Generalnie w ówczesnym czasie ci państwo uważali się za tytanów biznesu, co dało się odczuć w kwestii ich podejścia do kandydata, planów a także sytuacji w firmie. Z ich strony rozmowa miała raczej na celu pozyskanie metod i rodzaju działań marketingowych, aniżeli faktyczne zatrudnienie. Pani właścicielka skrzętnie notowała to co mówiłem, a pan właściciel robił wielkie oczy słuchając o tym jak można niskim kosztem zwiększyć sprzedaż o 100%. Nie słyszeli o AdSense, a ich "informatyk" powiedział im, że sklep internetowy to musi ze 100K kosztować. Po latach widać, że ta firma stanęła w miejscu, żeby nie powiedzieć, że się cofnęła (zamknięta wyspa w Galerii Mokotów). Niemniej na całe ich szczęście zatrudnili Ukraińców do prymitywnych prac typu co packing.

anai

justa' każdy firme postrzega inaczej, wiesz tez zalezy dużo od ciebie ile jestes w stanie wykonac pracy, wiec ile zrobisz tyle masz.

nieznajoma

Śmieciowa umowa, bo o dzieło. 7.50 jest płacone jedynie za pierwszy dzień pracy bądź płacą na godzinę za coś co robisz pierwszy raz, a kolejne dni masz akord i marne stawki. Gdy poszukiwali pracowników przez telefon nie wspominali nic o akordzie tylko tłumaczenia, że bedzie stawka na rękę (7.50) obiecywano, że praca będzie, bynajmniej do świąt z tego co słyszałam. Człowiek zdążył się zatrudnić, a niedługo zaczęły się problemy z pracą dla pracowników (a to owijki nie przyjechały itd.). Praca była tylko dla obcokrajowców nie dla nas tragedia, żeby nie dać ludziom zarobić. Osobiście nie polecam pracy w firmie Buster może i praca nie była złaale w tych czasach to co u nich mozna zarobić to rachunków nie opłacisztylko ledwo starczy ci na jedzenie do przyszłego miesiąca. Pozdrawiam.

ssk

Witam mam pytanie co do umowy jaka sie tam umowe dostaje?

tajna

WITAM WSZSTKICH KTÓRZ PRACUJĄ W BASTERZE. W BASTERZE PRACUJĄ LUDZIE Z UKRAINY I MAJĄ PRZERW NA PAPIEROSY KIEDY CHCĄ A POLAKI KIEDY IM ZE ZWOLĄ I POLAKÓW ODWOLUJĄ A UKRAINCÓW NIE . JAKA TO SPRWAWIDLIWOSC .TYLKO CIEKAWIE CZY ONI SĄ ZAREJSTOWANI BO JA MYSLE ZE NIE . I PODATKU ZA NICH NIE PACĄ .DAJCIE LUDZIOM WIEKSZE STAWKI NA GODZINE .NIE POZAUJECIE . LUDZIE NIEKTÓRZY BARDZO DLUGO ROBIĄ A W PO 7.5 ZLOTEGO NA GODZINE . DAJCIE TYM STARSZYM PRACOWNIKOM PO 9 ZLOTYCH A BEDĄ WYDAJNIEJSI . NIECH DYREKTOR TO PRZECZYTA I POMYSLI ZE ON MA 7.50 ZA GODZINE MA CALĄ RODZINE UTRZYMAC. MOZE ON TO ROZUMIE BO JEST ZAWALISTYM GOSCIEM POZDRAWIAM I CZEKAM NA PODWYZKI DLA MOICH ZNAJOMYCH . CZEKAM NA ODPOWIEDZ .POZDRAWIAM Z MAZUR ..

Marian

Są może jakieś inne opinie?

PRACOWNIK DAWNY

W BUSTERZE JEST TAK .Zmieniają się ludzie naokrogło bo nie szanuje sie tych dobrych i ci ludzie którzy pracują pierwszy dzień mają tyle samo na godzinę co ludzie którzy robią po wyżej 5 lat pamiętajcie szanujcie pracownika to pracownik was po szanuje bedzie lepiej wydajny . chleb podrożał a u was stawki na godzine stoją . tak to jesteśie zajebiści tylko stawka brutalna .pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Buster Sp. z.o.o. - Brwinów

Buster Sp. z.o.o.