Buster Sp. z.o.o.

Brwinów

Opinie o Buster Sp. z.o.o.

PRACOWNIK DAWNY 2014-05-22 06:59:20
W BUSTERZE JEST TAK .Zmieniają się ludzie naokrogło bo nie szanuje sie tych dobrych i ci ludzie którzy pracują pierwszy dzień mają tyle samo na godzinę co ludzie którzy robią po wyżej 5 lat pamiętajcie szanujcie pracownika to pracownik was po szanuje bedzie lepiej wydajny . chleb podrożał a u was stawki na godzine stoją . tak to jesteśie zajebiści tylko stawka brutalna .pozdrawiam
Marian 2014-08-20 16:55:09
Są może jakieś inne opinie?
tajna 2014-09-17 12:13:13
WITAM WSZSTKICH KTÓRZ PRACUJĄ W BASTERZE. W BASTERZE PRACUJĄ LUDZIE Z UKRAINY I MAJĄ PRZERW NA PAPIEROSY KIEDY CHCĄ A POLAKI KIEDY IM ZE ZWOLĄ I POLAKÓW ODWOLUJĄ A UKRAINCÓW NIE . JAKA TO SPRWAWIDLIWOSC .TYLKO CIEKAWIE CZY ONI SĄ ZAREJSTOWANI BO JA MYSLE ZE NIE . I PODATKU ZA NICH NIE PACĄ .DAJCIE LUDZIOM WIEKSZE STAWKI NA GODZINE .NIE POZAUJECIE . LUDZIE NIEKTÓRZY BARDZO DLUGO ROBIĄ A W PO 7.5 ZLOTEGO NA GODZINE . DAJCIE TYM STARSZYM PRACOWNIKOM PO 9 ZLOTYCH A BEDĄ WYDAJNIEJSI . NIECH DYREKTOR TO PRZECZYTA I POMYSLI ZE ON MA 7.50 ZA GODZINE MA CALĄ RODZINE UTRZYMAC. MOZE ON TO ROZUMIE BO JEST ZAWALISTYM GOSCIEM POZDRAWIAM I CZEKAM NA PODWYZKI DLA MOICH ZNAJOMYCH . CZEKAM NA ODPOWIEDZ .POZDRAWIAM Z MAZUR ..
ssk 2014-11-09 19:05:20
Witam mam pytanie co do umowy jaka sie tam umowe dostaje?
nieznajoma 2014-11-28 01:32:42
Śmieciowa umowa, bo o dzieło. 7.50 jest płacone jedynie za pierwszy dzień pracy bądź płacą na godzinę za coś co robisz pierwszy raz, a kolejne dni masz akord i marne stawki. Gdy poszukiwali pracowników przez telefon nie wspominali nic o akordzie tylko tłumaczenia, że bedzie stawka na rękę (7.50) obiecywano, że praca będzie, bynajmniej do świąt z tego co słyszałam. Człowiek zdążył się zatrudnić, a niedługo zaczęły się problemy z pracą dla pracowników (a to owijki nie przyjechały itd.). Praca była tylko dla obcokrajowców nie dla nas tragedia, żeby nie dać ludziom zarobić. Osobiście nie polecam pracy w firmie Buster może i praca nie była złaale w tych czasach to co u nich mozna zarobić to rachunków nie opłacisztylko ledwo starczy ci na jedzenie do przyszłego miesiąca. Pozdrawiam.
anai 2016-04-22 10:42:54
justa' każdy firme postrzega inaczej, wiesz tez zalezy dużo od ciebie ile jestes w stanie wykonac pracy, wiec ile zrobisz tyle masz.
Zostaw swoją opinię o Buster Sp. z.o.o. - Brwinów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buster Sp. z.o.o.