Secespol sp. Z o.o.

Gdańsk

Opinie o Secespol sp. Z o.o.

admin 2015-06-15 21:17:38
Znacie dobrze firmę Secespol sp. Z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
xxxx 2016-01-14 19:05:22
Prawda, pozytywnie to wszystko ładnie wygląda lecz tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Oczywiście nie ma możliwości podpisania listu intencyjnego odnośnie tego do czego zobowiązał się pracodawca ( choć obiecują,że go dadzą). W rzeczywistości nie dostanie się nawet połowy z tego co wam obiecywano.I nie mówię tu tylko o wynagrodzeniu, ale o szkoleniach i innych pozapłacowych motywatorach.
xxxx 2016-01-14 19:05:55
kams 2016-05-20 09:22:56
a może tylko wszystko zależy od tego a jakim stanwosiku jestes i jakie masz kwalifikacje bo jak posiadasz to nie wymagasz tylu skzolen
Zostaw swoją opinię o Secespol sp. Z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secespol sp. Z o.o.