Opinie o Weco Travel w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weco Travel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Weco Travel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weco Travel w Warszawa

Wiem co mówię

Typowe korpo. Jeśli chcesz aby twoje życie zamieniło się w pracę i praca w twoje życie jest to miejsce dla ciebie. Pracy jest "po horyzont" i nikogo nie obchodzi, że nie masz życia prywatnego tylko siedzisz po powrocie z pracy na "zdalnym" do 22. W odpowiedzi usłyszysz że musisz pracować szybciej bo "u nas tak się pracuje, takie mamy standardy". Praca sama w sobie wymaga dużej koncentracji i raczej tutaj spieszyć się to tak jak chodzić po polu minowym. To oczywiście podnosi ci ciśnienie i poziom stresu,. Aby go rozładować jedna z "teamówek" z team-u non stop rzucała mięsem i skarżyła się że wysiadają jej jelita. Na porządku dziennym jest (usunięte przez administratora) Inna wydziarana "teamówka" na moich oczach donosiła na którymś z team-owych "feedback-ów". Każdy łazi i się lansuje jaki to jest "mundry" i jęczy jaki jest "zarobiony" Jeśli nie spełnisz tych "standardów" to twój życzliwy "kolega" przełożony z uśmiechem po prostu cię zwolni. Także przygotuj się na te atrakcję.

Baśka
@kasjer lotniczy.

No to chyba integracja udana :D Coś jeszcze w tym stylu pracodawca zapewnia? Na co wykorzystują budżet socjalny? Wigilię co roku macie? To już niedługo. Premie świąteczne dają?

IN

jak do tej pory nikt nie odpowiedział na pytanie jakie są tu zarobki, czy ktoś mógłby się podzielić tą informacją?. Ile można zarobić w Weco?

Sabrina
@Inn

Ci nieliczni to czym sobie zasłużyli, albo jakie stanowiska obejmowali? Wy tu podpisujecie jakąś umowę odnośnie zakazu rozmawiania o zarobkach, bo ciężko dowiedzieć się tu od kogokolwiek konkretów?

Halina Nowy wpis

Mam takie szybkie pytanie. Od czego zależy, czy jako młodszy Konsultant będę miała umowę o pracę czy umowę zlecenie? Bo natrafiłam na ofertę tutaj do firmy i tam właśnie są podane dwie, mnie interesuje oczywiście umowa o pracę, najlepiej od razu. Dlatego chciałam się upewnić.

Aaa113 Nowy wpis
@Halina

Umowę o pracę dostaje się od razu, no chyba, że pracownik woli inaczej bo np jest uczniem.

Dusia Nowy wpis
@Aaa113

To super, ale pewnie na początku jest na okres próbny, tak? :) Polecasz przyjąć się tutaj na stanowisko konsultanta? Przeglądam wątek i ciężko mi sobie wyrobić zdanie :) Głównie chodzi mi o zarobki, i te nadgodziny. Faktycznie pensję oferują w granicach minimalnej? Te nadgodziny też takie straszne, jak tu piszą?:D

Danuta
@Wiem co mówię

Firma chociaż dobrze płaci za taką nerwówkę i stres? :( Co wtedy, jeśli faktycznie musisz pracować do 22? Jak rozliczane sa nadgodziny? Zdalne tylko po pracy, czy można pracować hybrydowo?

@Danuta

Hybrydowo można. ( nawet trzeba :) Co do nadgodzin to teoretycznie można je odebrać, ale jest to naprawdę teoria bo robota jest nie do przerobienia i wiadomo że jej nie zostawisz ze względu na konsekwencje. Poza tym aby je odebrać musisz jakoś wyjaśnić powód ich nagromadzenia i argument, że się nie wyrabiasz często ich nie przekonuje :-)

Jarosław
@Wiem co mówię

No tak. Trudno powiedzieć szefowi że się człowiek nie wyrabia z robotą bo to pewnie będzie źle odebrane. Jak praca hybrydowa to ile dni w biurze a ile na zdalnym? To kierownik określa czy pracownik ma sam wybór?

Karolka
@Wiem co mówię

Ja się jeszcze przyczepie do tych nadgodzin, skoro ciężko jest odebrać, bo taki nawał pracy, a ja też w sumie nie potrzebuje odrabiać, rodziny nie mam, ale wolałabym, żeby mi je wypłacili, jest taka szansa?

Wyjścia integracyjne z ludźmi z firmy są finansowane przez pracodawce? Czy pracownicy sami się skrzykują i wychodzą z inicjatywą żeby razem pobalować?

kasjer lotniczy

Z reguły są to iventy organizowane przez firmy których produkty sprzedajemy czyli linie lotnicze, firmy wypożyczające samochody, ubezpieczyciele, sieci hotelowe. Zdarzają się też imprezy organizowane i finansowane przez firmę.

kasjer lotniczy.

Mieliśmy też korpo-weekendowy wyjazd integracyjny. Standard. Wzmacnianie rywalizacji i integracji przez udział w (usunięte przez administratora) zabawach w stylu budowanie katapulty czy biegi w workach. Czyli robienie z ludzi (usunięte przez administratora). Wieczorem chlanie. Następnego dnia w autokarze wszyscy wracali w milczeniu a kierowca musiał robić dodatkowe postoje :)

Baśka Nowy wpis
@kasjer lotniczy.

Jak wygląda ścieżka kariery w Weco Travel? Czy trudno jest zdobyć awans?

IN

INN
@IN

Kokosów tu nie zarobisz, minimalna i trochę powyżej.

asdf
@INN

A jakieś dodatki do tego? Mam na myśli premie frekwencyjne/roczne lub uznaniowe? Jeżeli nie ma takich systemów motywacyjnych to można co jakiś czas liczyć na podwyżkę lub dorobienie sobie nadgodzinami?

Inn
@asdf

Nie ma nic takiego, tyle lat co znam te firme to nieliczni dostali a podwyżki ewentualnie przy zmianie umowy 10% a jak już nie ma zmian umowy to ciężko cokolwiek ugrać

Sabrina
@Inn

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Weco Travel? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
jagoda

Rób dużo, nie dyskutuj, nie miej potrzeb, nie odpoczywaj I bedzie ok. Ja nie polecam.

Łukasz

Wywnioskowałem z tych wpisów tutaj że firma jest wymagająca i nie daje nic w zamian. Jak mam to rozumieć i czy w roku 2023 dalej to stwierdzenie jest aktualne? Nie wiem, czy jest tu szansa się załapać, bo w sieci informacji o tym nie ma. Nawet dawnych ofert pracy nie widzę, aby się do czegoś odnieść. Klasyczne zapytam jakie tu teraz są zarobki i jak się pracuje?

4d4m

Rzetelna i profesjonalna firma która szanuje swoich pracowników. Polecam.

I

Bzdury

Bu
@4d4m

Nie szanuje pracownika, no chyba że jest znajomym zarządu to wtedy ma specjalne względy. Inni znaczą mniej niż zero niezależnie od kompetencji. Kolesiostwo i podkopywanie dołków. Masakra

Rozczarowany pracownik
@4d4m

Co do klientów może i rzetelna i profesjonalna ale jeżeli chodzi o pracownika to pracy nie polecam tam nikomu.

Mika
@Bu

Masakra

Alicja

Czy wiecie jak wygląda proces rekrutacji w Weco Travel? Składa się z pięciu etapów i można go bliżej poznać na stronie: http://www.wecotravel.pl/pl/kariera/proces-rekrutacji

Bywa
@Alicja

Ja kiedyś zostałam umówiona na dzień czy kilka dni próbnych (już nie pamiętam), ale nigdy do tego nie doszło, bo jak bliżej terminu chciałam dogadać szczegóły typu na którą godzinę mam przyjść, to nie byłam się w stanie dodzwonić do osoby, która prowadziła rekrutację, Pani z recepcji również nie wiedziała jak mi pomóc, mimo że obiecała oddzwonić gdy się czegoś dowie. Napisałam w końcu maila, że w takim razie dziękuję i że rezygnuję i też zero wiadomości zwrotnej, że informacja przyjęta. Firmy źle nie oceniam, bo pamiętam, że raczej było tam dużo akcji dla pracowników prowadzonych, żeby pracowało się komfortowo, ale proces rekrutacji możnaby było ulepszyć, chociaż może byłam wyjątkiem od reguły.

Magda

Dużo osób jest chorych?

Czy firma Weco Travel w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ka

Nie

Kordian

Bardzo dobry pracodawca ale przy tym wymagająca firma więc praca dla ambitnych i chętnych do pracy.

K.
@Kordian

Owszem, wymagająca ale nie dająca nic od siebie.

jk2

Podobno ze względu na Coronę firma jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej - ktoś, coś wie?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Weco Travel?

iwonka

spokojnie potoczny

Jaka umowa obowiązuje w Weco Travel podczas okresu próbnego?

AC

Najczęściej jest to umowa o pracę, chyba że kandydat życzy sobie innej.

Alicja

@Kolargol skoro pojawia się taka sytuacja to chyba najpewniej byłoby się skontaktować z Weco Travel i wyjaśnić, która kwota jest tą prawidłową i którą należy rozliczyć. Daj znać czy nie było problemów z wyjaśnieniem sytuacji. Ktoś również miał taki problem z fakturą?

@Alicja

To jest portal dotyczący pracy w firmie, a nie portal dotyczący spraw księgowych i rozliczania faktur, w tym celu proszę zasięgnąć opinie i księgowego albo skontaktować się z firmą w tym temacie.

Kolargol

To chyba pierwsza firma business travel ktora podaje inna cene na fakturze, niz na bilecie :-). I niby ktora mamy rozliczyc? :-D

Alicja

Jak oceniacie pracę w tym miejscu? Spełniła Wasze oczekiwania?

Alicja

Jak oceniacie pracę w tym miejscu? Spełniła Wasze oczekiwania?

b rak

ale to zawsze gdyby miala umowe o prace miałaby wieksza stabilnośc zatrudnienia @tomson. No i na tą nieszczesną emeryture by sie coś odkładałao. Choc i tak nie wiadomo czy w ogóle ja dostaniemy, wiec w sumie o czym ja mówie :D a wracając do tematu szukają managera

lolo

pelen profesjonalizm doworzą bilety azawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Weco Travel - Warszawa

• Jak się pracuje w Weco Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Weco Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weco Travel?

Weco Travel
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Taśmowa 7
    02-677 Warszawa