Opinie o Alima-Gerber S.A. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Alima-Gerber S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alima-Gerber S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alima-Gerber S.A. w Rzeszów

KINGA Nowy wpis

A Ja dodam że na recepcji jest Pani strasznie nie miła. Powinna już dawno iść na emeryturę Kto trzyma takie babsko tam .Osoba powinna być reprezetancyjna..!!!

Kamila Nowy wpis
@KINGA

Co takiego zrobiła, że piszesz, że jest niemiła? Przybliżysz sytuacje? Ciekawa jestem czy tam ogólnie atmosfera taka panuje czy trafiłaś na zły dzień.

Jola Nowy wpis
@Kamila

Ale jest niemiła, stara czy nie jest reprezentacyjna ? Jak dla mnie to trzy różne cechy.

Izabela Nowy wpis

Widzę dużo sprzecznych głosów odnośnie atmosfery w zespole - jak to wygląda aktualnie? Ktoś mógłby się podzielić opinią? Poza tym piszecie, że zarobki nie są zadowalające i marne możliwości awansu czy podwyżki. Może coś się zmieniło od czasu dodania opinii, bo widzę, że pochodzą one głównie z 2018 roku?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alima-Gerber S.A.?

Były

Zależy do której brygady się trafi i pod skrzydła którego Mistrza... Między pracownikami produkcyjnymi atmosfera raczej pozytywna panuje, większość pomocna i da się z nimi dogadać

Gdzie można wysłać CV do tej firmy ?

Piksi
@Michał

rekrutuje agnecja Manpower SA

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Alima-Gerber S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Czesław

Widziałem wpis ze atmosfera na produkcji tragiczna a teraz ktoś pisze że wszystko jest ok. To jak jest naprawdę? Można się dogadać? Bo chce składać papiery a wolę nie wpaść w konfliktowe towarzystwo. Please o info :)

Jaszczur

Nie mogę czytać tych komentarzy nieszczęśliwych dzieci co pracy się boją. Na Produkcji, spoko ludzie, świetna atmosfera, kocham tą pracę i nie zamieniłbym na żadną inną. Jak ktoś myśli że nic nie będzie robił i mu zapłacą to odradzam.

@Jaszczur

A dobrze w takim razie płacą jak się człowiek przykłada do pracy ? :)

Czy w Alima-Gerber S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Osa

Zależy kto zgłasza, i co zgłasza. Więc różnie z tym bywa.

Gumiś

A jak przebiega tam rekrutacja ? Gdzie trzeba zaniesc CV.

Jumper
@Gumiś

Pytania jak do policji w procesie rekrutacji. Twoje mocne strony, co byś w sobie chciał poprawić . No wymagania jak na śledczego magiel jak trzeba .

Gumiś
@Jumper

A CV gdzie sie zanosi?

Johnny

Tragedia sortowania mrożonej to jakaś kpina kobiety tam pracujące to bardziej nie miłe niespotykane stalking,mobing i dużo inne facet tam tyra jak wół nie polecam gorszej pracy tam nie było i nie ma

Liwia@

Jak wygląda rekrutacja na produkcję w tej firmie i kiedy będę najbliższe przyjęcia ?

ASAP

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera miedzy pracownikami tragiczna.

FIY
@ASAP

@ASAP przecież to nic nowego, zawsze była kiepska.....

Patryk

@ASAP a z czego wynika ta zła atmosfera? Pozdrawiam

Mateusz

Na początek 2700 brutto i umowa na 3 miesiące, później 100-200zł brutto podwyżki. Wytrzymałem 2 miesiące i uciekłem stamtąd. Starzy pracownicy wcale lepiej nie zarabiają a na awans z produkcji do biura nie ma szans bez znajomości. Pracowałem tam luty i marzec i już na hali było gorąco, nawet nie chcę myśleć jaka temperatura jest tam teraz w lecie. Do tego trzeba chodzić ubrany jak pszczelarz w maskach, dali mi używane ubrania i używane buty (!) Z 7 dni urlopu tylko jeden dzień wykorzystałem kiedy chciałem a tak to mnie wyganiali i dawali znać dzień przed. Ogólnie średnio przyjmują 12 osób na miesiąc a po roku z tych 12 osób zostaje 2, także to chyba najlepiej oddaje obraz sytuacji. Wydawać by się mogło że największa firma żywnościowa na świecie to mają pieniądze a w pracy jedna wielka propaganda że trzeba pracować szybciej i nie pytać o podwyżki bo nie wiadomo czy naszego zakładu nie zlikwidują ^^ samych zupek jest robione 500-700 tys słoików dziennie a oni nie mają pieniędzy :) no ale zyski płyną za granicę Kobiety mają trochę lepiej bo nie mogą nic cieżkiego dźwigać. Ogólnie dla kogoś kto nie ma żadnego wykształcenia ani doświadczenia to może być jakaś opcja na początek ale chcąc robić kariere to na pewno nie tutaj. Pozdrawiam

zdec
@Mateusz

W innych fabrykach Nestle są lepsze zarobki. Tu jest taki zarząd od najwyższego szczebla. Dziad, komunistyczna popłuczyna. Podejście typowe niepodoba się to wyp...

rotario

Mateusz 100% racji

Grażyna

@ksiadz, możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś, jak przebiega cały proces rekrutacyjny w firmie Alima-Gerber, z ilu etapów się składa i na jakie pytania trzeba się przygotować? @Mateusz, napisałeś, że wytrzymałeś 2 miesiące i się zwolniłeś, co było powodem, że tak szybko zrezygnowałeś?

Mateusz
@Grażyna

Powodem był głównie brak możliwości awansu. Rozmawiałem o tym z kierownikiem. Poza tym nie boję się ciężkiej pracy no ale nie za takie pieniądze. Nie żałuję odejścia bo znalazłem lepszą pracę w której zarabiam odpowiednio

ksiadz

kiedyś byłem na rozmowie - śmiech na sali

Grażyna

Co sądzicie o tym pracodawcy? Coś zmieniło się od ostatnich komentarzy w Alima Gerber w Rzeszowie? Jak jest z dodatkowymi benefitami? Są przyznawane przez pracodawcę? Jak wygląda praca na produkcji? Podzielcie się uwagi, na pewno będą one pomocne dla innych użytkowników.

asdas

HAHAHA w ogloszeiach o pracę pisza ze KONKURENCYJNY pakiet socjalny

gosciu

do wątku powinno się dopisać Nestle Rzeszów bo to już nie ALima W WYSZUKIWARCE SIĘ NIE DA ZNALEŹĆ!!!

admin

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Alima-Gerber S.A.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Alima-Gerber S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Alima-Gerber S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alima-Gerber S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alima-Gerber S.A.?

Alima-Gerber S.A.