Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"

Przeźmierowo

Opinie o Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"

anonim 2009-06-09 14:56:48
Słowa kojarzące się z Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań":
Najbardziej nie podobało mi się w Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań":
rogozno 2015-09-27 17:38:01
firma upadła tak sie konczy jak sie nie szanuje ludzi
jezeli chcesz byc przedstwicielem to lepiej na kase do biedronki isc
chamstwo ,brak szacunku, straszenie pracownikow
jedyne miejsce własciciela to ul.solna cela nr 3
Były, ale bez żalu 2015-10-15 20:18:38
Firma istnieje, zlikwidował magazyn, łącząc się z Eko-Era Bydgoszcz. Z tego co wiem nie szukają PH. Mają stabilna ekipę od paru lat tych samych. Niestety dla konkurencji sól w oku. Konkurencja zmienia PH jak rękawiczki. Tą negatywną opinię prawdopodobnie wpisał ktoś z zewnątrz lub rozżalony zwolniony. Faktycznie firma zmieniła politykę o 180 stopni. Zwolniła magazynierów i kierowców oraz fakturzystki. Korzysta z usług firm zewnętrznych np: Poltraf. Zrozumieli, że problemem są ludzie i pozbyli się problemu. Połączenie było dawno planowane, ale zmusiło ich nowe Prawo Farmaceutyczne (zmniejszyli koszty dostosowania się). Zobaczymy ile hurtowni Farmaceutycznych zamknie się po 20 marca 2016 roku. witamy w nowej rzeczywistości. Konkurencja szuka kierowców (życzę powodzenia), oczywiście będzie komora, a jak nie - znam politykę Pana S.P. nie odpuści. Niedawno przekonało się o tym Kargo. Powodzenia. z tego co wiem Eko-Era szuka PH na województwa podlaskie, warmińsko mazurskie.
Byłem na forum Merkurego z Białegostoku. Tam też bzdury piszą o ich kłopotach, że strony nie mają. Bzdety jak zwykle bzdety.
Kierowca 2015-10-16 07:10:41
Czy ja dobrze czytam, Konkurencja (Merkury i Kargo) szuka KIEROWCÓW aby rozwozili towar. Konkurencja nie posiada Komory Przeładunkowej. To ciekawe jak sobie radzą z dostawami. Co, towar jedzie z Białegostoku lub Olszyna bezpośrednio do klienta. Śmierdzi z daleka aferą.
Tutaj apeluję do kierownictwa Eko-Ery. Szefowie napiszcie do GIF-u, jak kierowcy sobie radzą, kiedy towar nie został przyjęty przez klienta (myślę o lekach), jakie są procedury, co z tym towarem robią ?(trzymają w domu, czy w samochodzie, co z temperaturami) Szykuje się ciekawa Batalia i Afera. Ta sprawa już nie jest tylko dla GIF-u, ale także dla prokuratury. Ewidentne łamanie prawa - Prawa Farmaceutycznego.
PH PH 2015-10-20 13:16:23
Zycze wszystkim nowym PH w Eko Erze duzo zdrowia i cierpliwosci. Polecam zakupic prozak , melise , nervomix,relanium no i dobrego psychiatre polecam znaleść bo po miesiacu pracy z osobnikami w eko erze poczujesz sie jak ..... Dobra rada nagrywac nagrywac jeszcze raz nagrywac wszelkie oznaki mobingu
Niech was nie zwiedzie pierwsze spotkanie prawda wychodzi na jaw w trakcie
Kontrwywiad 2015-10-20 16:38:20
cytuje- Były ale bez żalu "Zrozumieli, że problemem są ludzie i pozbyli się problemu" taka wypowiedz napewno zacheci nowych przedstwicieli do wstapienia w szeregi EKO-ERY PO PIERWSZE CZYTAJ CO PODPISUJESZ (lojalnosciowka) I ZASTANOW SIE NAD KONSEKWENCJAMI !!! PAMIETAJ NIE WSZYSTKIE WPISY NA FORUM SA PRAWDA TAKZE TE CHWALACE JAK I NIE !!! NIE DAJ SIE MANIPULOWAC MIEJ SWOJE ZDANIE NAWET JESLI NIE JEST ZGODNE ZE ZDANIEM SZEFA !! SWIAT NIE KONCZY SIE NA JEDNEJ FIRMIE !! JESTES SWIADKIEM MOBINGU , ZNECANIA SIE NAD PRACOWNIKAMI ?? NIE BADZ OBOJETNY REAGUJ ZGŁASZAJ KAZDE OBJAWY NIETOLERACJI CZY AGRESJI!! DZIEKI TEMU KRAJ POZBEDZIE SIE OSZUSTÓW ,NACIĄGACZY I WSZYSTKICH TYCH KTÓRYM PRAWO PRACY I PRAWO PRACOWNIKA JEST OBOJETNE!!
KGB 2015-10-21 19:59:54
Zanim rzucisz kamień, zobacz, czy sam nie jesteś bez winy.
łaskawy 2015-11-01 11:45:41
Firmy tego typu powinny być bardzo kontrolowane, bo tego właśnie wymaga ta branża, nie jest ona pobłażliwa, a pracodawca powinnien być rozliczany za wszelkie uchybienia, jeśli mu nie idzie, ma prawo farmaceutyczne gdzies i nie poprawi się, no to nie ma co się dziwić, że prędzej czy później będzie musiał zamknąc firmę.
Oj 2015-11-04 09:18:47
Gdzieś dzwonią ! Ale gdzie? Babcia mojej koleżanki mówiła, że jej córka, która mieszka w Anglii słyszała od cioci swojej koleżanki, która leczy się w psychiatryku, że jeden pacjent, który tam się leczył, a mieszkał ze swoim kolegą, z który był w wojsku powiedział mu, że kolega jego wujka słyszał od kolegi, który pracował w jednej firmie, a został wyrzucony za oszustwa, a ten z kolei zna "Łaskawego" (druga ksywa - MĄCIWODA), który swoje frustracje wylewa na forach pisząc głupoty.
JAROSŁAW 2015-11-04 17:53:39
Były, ale bez żalu,Kierowca,KGB,Oj to jedna i ta sama osoba czyli szef wszystkich szefow , bydgoski donżuan , sam pan S.P. - ekoerowski baron ktory na tym jak i innych forach wrzuca swoje wypociny pisząc głupoty
Pysio 2015-11-04 22:26:59
Ja myślę, że wszystkie wpisy to Pan S.P. Nudzi się chłopina i sobie tak konwersuje sam ze sobą. Na pewno nudzi się, złodziei i nierobów pozbył się i tak sobie pisze, pisze i pisze.
Pysio 2015-11-04 22:29:15
A ten wpis powyżej to nie ja, to sam szef szefów Pan S.P. To na pewno On.
To jest super 2015-11-05 15:11:56
Super 2015-11-05 15:12:45
PH 2015-11-06 15:52:49
Chodzą słuchy ze w eko wszyscy normalni i pracowici zostali zwolnieni albo sami odchodza? Podobno zostały tam tylko nieroby i wałkarze ? Czy to prawda ze szef eko sprzedał sie za pare kozaków? Prosze o szczere odpowiedzi
Abdul 2015-11-09 20:57:28
jak to mozliwe,ze wszyscy co odchodza z eko ery to oszusci i nieroby? jezeli tak jest to znaczy,ze wlasciciel nie potrafi kierowac firma,nie widzac tego przez lata wspolpracy,albo...albo jest tak,ze odchoda uczciwi i pracowici,a wlasciciel ich oczernia,bo sam ich oszukiwal. tak czy owak to i tak wstyd dla tego pseudo barona.
wychowawca 2015-12-02 18:27:27
Jakies pytania o prace i atmosfere w Eko-Erze?
Cze 2015-12-09 17:41:15
Chodzą słuchy,ze hurtownia cieszko przendzie i watpie by zatrudniali.
wierny sobie 2015-12-10 16:08:06
Arturro jezeli tak ci powiedział twoj kolega to znaczy ze jest twoim wrogiem a jedyne miłe pieniadze to wyciagnie od ciebie szef jak sie bedziesz zwalniał na spotkanie o prace radze isc z adwokatem
Ja 2015-12-12 22:47:18
z adwokatem? ja proponuje prokuratora,bedzie szybciej
Teraz 2015-12-20 12:17:11
podobno maja byc paszporty polsatu z podpisem samego barona S...
kubicanasankach 2015-12-20 20:01:03
z dodatkow to pracujaca sobote nie płatna a bony to tylko Bony M
olaf 2016-01-05 21:50:10
łuuu musle ze kubicy chodziło od odpracowywanie dni ustawowo wolnych ktore wypadały z tygodniu takie praktyki były czesto stosowane przed własciciela eko
olaf 2016-01-10 09:26:05
kasa na raty ! jak kogos cieszy to gratuluje
pech 2016-02-08 20:42:54
Eko-era Poznań jeszcze istnieje? chodzą słuchy, że się zwinęła....
Komornik 2016-05-26 17:34:02
HAHAHAHAHHA
ewa 2016-07-06 20:51:03
Nie rozumiem o co chodzi, przecież firma nadal istnieje, reklamuje swoje usługi w Internecie i nie tylko. Czy są tutaj jacyś pracownicy żeby potwierdzić to co piszę?
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" - Przeźmierowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"