Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

kja

prosimy opus song jeszcze raz! :-)

bajabongo

i znowu piosenka została usunięta.. ładnie.. na tym forum pojawiały się dużo bardziej obraźliwe lub mniej obraźliwe ale również ukazujące prawdę wpisy, które albo wytrzymały tu dłużej albo wiszą nadal... najlepiej zabić w ludziach jakąkolwiek kreatywność, zrobić z nich małe robociki, które tylko 6-14, 14-22, tab tab tab enter, nadgodzinki, tab tab tab enter. do tego właśnie ten świat zmierza. ta firma jest chora, rzeczywistość w tej firmie jest chora, system jest chory. amen

jkl

głupiego robota i tyle

stella

najlepsza ta część : "Niech żyje jakość, do dobrej daleko Team liderzy tchórze, Adam kradnie mleko". Prawdziwa aż boli ! bravo dla kolegi !!! jednak tych najbardziej kreatywnych to bezsensowne klepanie nie otępia ! :D

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
stella

stop cenzurze! Polska wolny kraj ! każdy ma prawo wiedzieć co się dzieję w opusie !!

Nie podobala mi się i se usunąłem :-) coś nie pasuje?

trelelele

A gdzie piosenka?

stella

Ja już w Opusie nie pracuję, ale oczywiście uważam, że dzieje się tam bardzo źle i jest to praca już dla desperatów chyba tylko...bynajmniej poziom dyskusji, którą prowadzicie i obrażanie swoich kolegów i koleżanek bez merytorycznych powodów jest po prostu żałosne...i świadczy o braku waszej kultury...Nie wiem co trzeba mieć w głowię żeby pisać to co powyżej "no trochę" albo "oczko" ...chyba nic. W każdym razie życzę wszystkim normalnym opusowiczom obrania nowej ścieżki kariery, bo widzę, że w opusie pracuje coraz więcej debili.

no_troche

niedlugo w dozownikach będzie lubrykant zamiast mydła

Oczko
@no_troche

Jak to zamiast? To co było wcześniej? Mydło?! Oszukano mnie!! Czuję się taki, taki... WPIENIONY!

bajabongo

środowisko lgbt rośnie w opusie w siłę niedługo za bycie hetero będzie czekała nagroda - minus 3% premii :)

Tomi

Czuję :*

jkl

i jak po bananku dostaliscie??gejoza miroza

kudłaty
@jkl

To był owocowy dzień?? Dlaczego ja nic nie wiem? I co ja teraz dzieciom powiem? :(

stella

brawo, brawo. artykuł o opusie na forsal.pl i to jeszcze w formię poradnika ! Brawo Adam, brawo załogo !! jak to było...z pasją do sukcesu :D

...

Stop cenzurze, wpisywać w google "Jak zabić motywację wśród pracowników? Oto 8 niezawodnych metod" :)

Adi

Tomi, czujesz juz oddech na pleckach?

Taka_Ja

Link zniknął, bo nie był wygodny? Prawda w nim zawarta zaburzyła "harmonię" panującą w firmie? Zawsze można podlinkować raz jeszcze, nie ma w nim (treści pod linkiem) reklam ani niecenzuralnego słownictwa. Sama prawda w czystej postaci. Kompendium wiedzy A. Sz, strategię i pomysł na "szefowanie". W tym antyporadniku po tytułem "Jak zabić motywację wśród pracowników? Oto 8 niezawodnych metod" zawarty jest kierunek i sposób działania tej firmy. Ale co tam, nie będę linkowała ;) "próżno" też szukać tego w popularnej wyszukiwarce ;)

mój zakład pracy taki piękny :)

srutututugaciezdrutu
@:)

wstań rano, biegiem do roboty, zapieprzaj co najmniej 10 h, wróć w środku nocy, spać, wstań rano, biegiem... itd... a to wszystko za jedyne 1300.. a może któryś z tl by pokazał, że warto się starać i że wszystko nie jest w coraz bardziej bolących i drętwiejących rękach operatów, i został do 22, aby klepał razem z nami... tragedia, olaboga, sytuacja bardzo kiepska, przychodźcie, posr**cie się ale przychodźcie a tl radośnie i beztrosko w podskokach o 17 wychodzi z firmy. NIE dla nadgodzin bez tl !

resztki

A ja tam sie smieje z resztek Pańskiego stolu. Zamawiają cos, zalatki itd. A potem resztki dla plebsu sie zostawia, a ck gorsze jeszcze lecą na te darmowe zarcho. No cóż. Widać ze bieda tutaj. Pan jada obficie, biedota walczy o resztki. Jak w średniowieczu :D

Łom

Pfffff..... Poleci Adaś i co? Ktoś z jego CV to wyczyta? Pójdzie do kolejnej firmy i będzie g... odstawiał za 5 razy większą kasę niż ktokolwiek z nas.... A tu wielu ludziom krwi napsuł...

Sławoj
@Łom

Świat jest mały, a ścieżek na nim bez liku. Kto wie, w jakich okolicznościach spotka się z tymi, którym zalazł za skórę. W Opusie narobił syfu i w patologicznym tonie każe wszystkim to wąchać, tymczasem ten smród pójdzie za nim. Znajdą się osoby, które we właściwym czasie odpowiednio go zaopiniują. Ja na ten przykład mściwy nie jestem, ale pamiętliwy jak najbardziej. Poza tym wierzę w równowagę, bilans dobra i zła jest w naturze zachowany. Adam swoimi decyzjami poniekąd zaburzył moje życie prywatne, a tego nie wybaczam. Nie po to spinam się, jestem praktycznie bezbłędny, ponad targety itd, aby tępa dzida adamus stosował metodę solidarnej odpowiedzialności i obcinał mi 3% premii. Przy tych zarobkach to dużo, a jak to mam wytłumaczyć rodzinie, skoro jesteśmy wciąż na dorobku? Że mi jakiś Szutnik, Szehter czy inny Szloma wziął, ot tak? Że ojciec dał sobie zabrać ok.100 zł na... na co?! Za te pieniądze mogłem z dzieciakiem pójść do kina, po drodze uprzyjemnić mu dzień. Ale nie, bo Adam ma ku*wa podwójne standardy, ale przede wszystim sobie nie odmawia. Adam to ekonomiczny zwyrol, ale mało jeszcze wie o życiu. Dużo mu się wydaje i póki co się ślizga. Do czasu... Tak Adi, do czasu!

niefajnie

a cóż to za cenzura i usuwanie postów???!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Polska

Posti Messaging Sp.z o.o.