Opinie o Bau Stal Dariusz Ptak w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bau Stal Dariusz Ptak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bau Stal Dariusz Ptak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bau Stal Dariusz Ptak w Tarnów

pokrzywdzony

OSZUKANY - 2013-05-21 17:50:34 UWAGA NA OSZUSTÓW Z BAUSTAL TERAZ BAUSTAL SYSTEM , NIE ZNAM NIKOGO KOMU ZAPŁACILI. JA ZGŁASZAM SPRAWĘ DO PROKURATURY I DO PG. NIECH PTAKI MAJĄ FAJNE WAKACJEBaustal to przypadek szczególnie bezczelnie działających na szkodę wielu firm , dramat pokrzywdzonych !!!

@megg

Firma, która robi sobie żarty z podwykonawców. (usunięte przez administratora) sprawy w sądzie i upadłość Firmy... dobre... a dalej działają... co za świat... że tacy ludzie bez skrupułów dalej prowadzą Firmę.

Pytania o pracę w tej firmie zostają bez odpowiedzi, więc o co chodzi? Czytam i widzę, że piszecie też o jakimś braku płatności; czyli co nie płacą pracownikom na czas czy nie zatrudniają dodatkowych ludzi? Dajcie znać, bo akurat szukam jakieś pracy fizycznej w pobliżu.

pokrzywdzony

megg
@pokrzywdzony

teraz siedzą w Rzeszowie jako BAU- SYSTEM i inne niby władze ale lipa ta sama :)

@megg

zostałem okradziony przez tego człowieka, towar zabrał i nie zapłacił

Arko Nowy wpis

Polecacie tę firmę do pracy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bau Stal Dariusz Ptak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Klaudia Nowy wpis

@mikol. Jakiej płatności ?

Mikol.

Kontakt w sprawie płatności : 504 906 639

Tomasz

O jakich płatnościach piszesz? Czyżby firma miała jakieś zaległości finansowe, o których wiesz? Twój wpis na chwilę obecną mało wnosi do wątku, dlatego, proszę, abyś go sprecyzował.

Łukasz

Czy w firmie odbywają się szkolenia dla pracowników ?

Cezary

Zastanawiam się dlaczego nikt od dawna nie pisze??

Szkoda, że na ich stronie internetowej nie można dowiedzieć się niczego o ich rekrutacjach. Wiecie, czy składa się ona z wieku różnych etapów? Zawsze mnie to mocno stresuje, lubię wiedzieć, czego powinienem się spodziewać.

jurek

Moim zdaniem firma okej w miarę możliwości terminowa itd. Z Panem Darkiem można się dogadać w miłej atmosferze. Prawda jest, że każda firma budowlana problemy finansowe miała lub będzie miała w przyszłości, ważne jest jak się z nich wychodzi, a z tego co wiem firma Bau-Stal wyszła z nich z twarzą. Niestety taka dola podwykonawcy, że czasem problemy ze ściągalnością są ale najważniejsze się dogadywać a nie za przeroszeniem "osrywać"

Darek

Jeszcze jedna moja opinia na temat stron typu gowork i podobnych, kiedyś pracownik tej firmy zadzwonił do Nas czyli do Bau Stal z propozycją że gdybyśmy wykupili abonament to możemy usuwać niekorzystne wpisy... Zdanie moje na temat tego typu stron mam takie że w dużej mierze służą one nabijaniu kieszeni jej twórców a nie zebraniu wiarygodnych informacji o pracodawcach. Czy ktoś weryfikuje te informacje pod względem wiarygodności?? Służą one głównie "wyżyciu się" pułgłówków którzy mają zbyt dużo czasu i za mało rozumu....

darek

Panie pietrek, bo taki burak jak ty powinien być tak nazwany. Lubisz obrażać ludzi??? Zapraszam na spotkanie w cztery oczy.... może ci przejdzie ochota na obrażanie ??? Pogadamy sobie... Chociaż ktoś mądry kiedyś powiedział żeby sobie gównem rąk nie brudzić... Pozdrowienia....

Piotr k

Firma jest dramatyczna, nie płaci, opóźnia się, robi ludzi w.... Strasznie cwana... Najlepszą metodą na takich cwaniaczków jest blokada gospodarcza i firmy i Pani pożal się boże prezes... otworzyła również Stal - Inwest, uważajcie na tych oszustów, blokujcie ich to jest najskuteczniejsza metoda Apeluje do wszystkich firm , nie pracujcie dla nich, komu nie zapłacili .. blokujcie.

Kinga Ptak
@Piotr k

Panie "Piotrze" ja pożal sie prezes firmy Baustal podjełam odpowiednie kroki prawne celem wyciągniecia odpowiedzialności za wszelki nie prawdziwe słowa pod moim adres jak i firmy która prowadzę. Zanlezienie Pana to kwestia czasu. Pozdrawiam Kinga Ptak

Porażka - opoźnienia w wypłatach - zapomogach. Brak organizacji czegokolwiek...

Darek

Zbychu.ale ty debil jestes. Po pierwsze nie jestem właścicielem, po drugie jak jesteś taki kozak to podjedź pogadać a nie zasłaniaj się anonimami jak małolat. Te wpisy to coś żle sprawdziłeś, ale być może jesteś analfabetą. Wydaje mi się że na twoje głupie wpisy ktoś musi poważnie zareagować, bo internet nie może być miejscem oczerniania bezkarnego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany poważną i rzeczową rozmową to proszę o kontakt na adresy mailowe spółki. Pozdrawiam Dariusz Ptak

zbychu

Firma która płaci komu musi - kto się może przydać na przyszłość. Właściciele niepoważni zwłaszcza p dariusz. Arogancja w tym wszystkim i głupota - pełno komentarzy negatywnym to nie przypadek. Jestem mocno zdziwiony ile to jeszcze będzie trwać. Na książce wieczystej p dariusza (działeczka) jest z 20 wpisów już więc życzę powodzenia poza tym mieszka z tatusiem i mamusią bo to sprawdzałem osobiście - hołpa ja slams

miky

witam. jak jest obecnie w firmie bau-stal?? jak sie firma trzyma? moze potrzebuja kogos do pracy? warto zlozyc cv? Z opisow wnioskuje ze roznie bywalo, a jak jest aktualnie?? napiszcie czy wynagrodzenia sa wyplacalne prawidlowo, nie ma zadnych opoznien i ile mozna tam zarobic?? jak sie ma sprawa z przelozonym? da sie dogadac?

wardenga

w jaki sposób aplikowaliście do bau-stalu? czekać na ogłoszenia w internecie czy próbować wybrać się do nich osobiście?

kolejny oszukany

Zgadzam się z poprzednikami. Podejrzewam, że Baustal to firma, która już niebawem przestanie istnieć i zabierze ze sobą długi swoich Zleceniobiorców. Żałuje, że na nich trafiliśmy i nie polecam nikomu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bau Stal Dariusz Ptak - Tarnów

• Jak się pracuje w Bau Stal Dariusz Ptak?

Zobacz opinie na temat firmy Bau Stal Dariusz Ptak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bau Stal Dariusz Ptak?

Bau Stal Dariusz Ptak
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Mostowa 14 lok. 103
    33-100 Tarnów