BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O.

anonim 2011-11-22 08:01:58
Firma ciągle szuka ludzi do pracy na stanowisko kierowcy bo taka jest tam atmosfera,że nikt tam ie chce pracować.Autobusy stare złomy bez ogrzewania i klimatyzacji -wentylacji latem(nigdy nie mają ich czasu naprawić bo wozy ciągle sa na linii). Dyrektor transportu wchodzący pasażerom w d..ę,za byle co wzywa,ucina wypłatę,a o premii to zapomnij to tylko taki dodatek słowny.Nie zatrudniają na umowę o pracę tylko każą zakładać działalność gospodarczą bo tak jest im najwygodniej,bo za nic nie muszą płacić. Stawkę,którą Ci mówią,że dostaniesz dostaniesz może po 3-4miesiącach-jak przyciśniesz dyrektorka do muru. Za byle co są kary,a ich regulamin kar w firmie to naruszenie praw pracowniczych i jest niezgodny z prawem.Jak nie podpiszesz not obciążeniowych za byle co to straszą zwolnieniem. Ogólnie mówiąc firma krzak razem z sevibus współpracująca.Nie polecam tam pracować-w ciągu pól roku już kilka razy szukali kierowców i zwalniali. Firma która ciągle szuka pracowników jest firma nie odpowiednią,bo w dobrej firmie pracują ludzie na stale,a nie ciągłe roszady i ciągle nowe oferty pracy na stanowisko kierowcy.
wyzyskiwacze 2012-12-24 18:54:30
ludzie pracujacy tam sa traktowani jak smieci
wiki 2014-11-20 10:45:04
20 lat sa na rynku ale z kultura osobista sa na bakier!sa bardzo nie kulturalni wywyższają sie niesamowicie a sa po prostu firma jak każda inna!!!!!!LUDZIE W MARCOPOLO OGARNIJCIE SIE TROCHE!
jak 2016-04-21 23:22:22
duda, ja jak słyszałem to kierowca autobusu w bus marcopolo potrafi zarobić spokojnie 3000 złotych. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O.