Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

kolo

Firma naprawdę nie jest zła tylko te nadzory wszystko [usunięte przez moderatora]...

xxx

Ha ha ha!a kto widział paczki świąteczne z Antemy?!Przecież oni pracownikom nic nie dają na święta!

MŁODY

Tyraj dalej, a garb sam Ci wyrośnie W nagrodę może dostaniesz paczkę świąteczną w której znajdziesz pół litra wódki.Może znów przydzielą po szlafroku ,którego nigdy nie założysz, za który przeleją Ci pieniądze na Twoje konto , a potem będziesz musiał je z powrotem przelać na konto ANTEMY. No cóż pewnie nie zastanawiasz się dlaczego ? , bo lubisz tyrać . Więc trwaj w tym... powodzenia ! A jeszcze jedno nie myśl, że jesteś gorszy ,pewnie też kiedyś pojedziesz do Tunezji , Grecji ......... czy choćby nad nasze morze jak Twój PRACODAWCA

zxc - 2010-10-23 19:24:44 co Wy wszyscy pieprzycie bzdury 'Antema No to masz szczęście,że możesz sobie chwalić pracę w Antemie.Ja nie twierdzę ,że Antema jako firma jest zła,ale że problem tkwi w nadzorze który nie zawsze jest obiektywny w stosunku do pracowników za których odpowiada i któremu wydaje się czasami,że on jest numer jeden w całej firmie,a personel sprzątający to marionetki pozbawione własnej woli...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
zxc

co Wy wszyscy pieprzycie bzdury 'Antema" jest SUPER karmi Was i Wasze rodziny, a jak się komuś nie chce robić tylko rządzić to stać go wtedy na takie oszczerstwa.ja też tam tyram i sobie chwalę !

Www

Mój nadzorujący był jeszcze lepszy:do pracownic obgadywał kierownictwo obiektu w którym pracowałyśmy!

xxx

Wiecie co,ja odnoszę wrażenie,że my od kilku postów piszemy o tej samej osobie,albo historie są tak bardzo podobne.W miejscu gdzie ja pracowałam,też przez pewien okres czasu była zatrudniona sąsiadka,potem matka,a później jeszcze współpracownica z poprzedniego miejsca pracy,gdzie nadzorujący był zwykłym pracownikiem.Przez okres jednego roku z pracy zwolniło się przynajmniej 6 osób,a nadzorujący zwolnił jeszcze najmniej 3 ! O ile mi wiadomo,to nadal dzieją się u niego cuda z obsadą.W moim mieście jest straszne bezrobocie,każdy szuka pracy,a u niego jednak ciągle są wakaty,bo ludzie nie wytrzymują presji jaką on wywiera na nich wywiera.

była pracownica

a ktoś kto sugeruje "chlanie"to być może nasz nadzorujący.

była pracownica

jak czytam poprzednią wypowiedz ,to tak sobie myślę ,że chyba miałśmy tego samego nadzorującego

była pracowniczka

Pracowałam w tej firmie i odeszłam właśnie przez tzw nadzór który zatrudnił do kompletu sąsiadkę i swoją mamusię.A te sympatyczne miłe Panie w cudzysłowie czas pracy poświęcały na ploteczki i sianie zamętu knując intrygi.Pozostałe osoby pracujące na tym samym obiekcie dostawały służbowe polecenia by oprócz swych obowiązków pomagać jeszcze tym Paniom.Niestety zakres prac był bardzo zbliżony a nawet tamte Panie były wyróżnione na plus.No nie daj Boże ,któraś odmówiła pomocy.Ja po prostu podziękowałam za pracę.

była pracownica - 2010-09-10 12:05:10 Bardzo dobrze ludzie piszą, tylko wielka szkoda, że to nic nie daje. Biedni ludzie, którzy za marne grosze muszą pracować a nie mają się komu poskarżyć bo przeciez to tak zwany Zakład Prywatny. Ciągle słyszane słowa Masz rację,to pisanie nic nie daje,bo zarząd Antemy tak na prawdę umywa ręce od problemu,a nadzorujący robią co chcą i pomiatają ludźmi.U nas nie mówiło się,że jak się nie podoba to się zwolnij,ale ostrzej:"dobra,koniec rozmowy,a jak jeszcze raz coś na ten temat usłyszę,to będą dyscyplinarki"Żeby było śmieszniej,to słów tych bardzo często nie wypowiadał nadzorujący,ale zatrudniona przez niego na stanowisko sprzątającej jego krewna...

pracownik który się zwolnił

Antema potrzebuje do pracy ludzi przede wszystkim z literką "P" na orzeczeniu,bo za nich zbiera najwięcej kasy,a poza tym tacy ludzie z racji swojego upośledzenia są mało pojętni(nie wszyscy oczywiście) w mniemaniu pracodawcy,a więc łatwo można nimi manipulować.każda próba wychylenia się ponad przeciętność kończy się prędzej.czy później zwolnieniem,albo doprowadzeniem pracownika do takiego stanu,że ten sam odejdzie z pracy[usunięte przez moderatora]

Firma jest zła dlatego,że sama nie kontroluje obiektów sobie powierzonych polegając na relacjach nadzoru,a ten ZAPEWNIAM nie zawsze jest w porządku w stosunku do podlegających im pracownikom.Bywa,że nadzorującym wydaje się iż to oni są w firmie najważniejsi i w/g własnych kaprysów rozstawiają ludzi po kątach strasząc zwolnieniami,zmuszając do pracy ponad możliwości danej jednostki,wyszukując ciągle kolejnych prac w miejscach w których jest czysto,tasując pracownikami nie zgodnie z zapotrzebowaniem,czy też możliwościami danego,a zgodnie w własnym(lub podpowiedzianym)priorytetem.Można z długim stażem w jednej chwili stracić wszystko,a w najlepszym przypadku otrzymać etat na odczepnego,ale też można jako nowy pracownik ,ale nie lojalny w stosunku do współpracownic,od razy otrzymać właściwie wszystko co tylko możliwe.Czy to znaczy,że Antema jako firma jest zła?Nie do końca,to jej zaufanie dane nadzorującym jest bardzo często przez nich nadużywane.Dobra rada dla kierownictwa firmy:KONTROLE,KONTROLE i jeszcze raz KONTROLE

Do nadzorów : Nadzory nikogo nie poprą bo sami się boją o swoje posady. Potrafią tylko narzekać że pracują kilkanaście godzin dziennie ( akurat ) gdy do nich dzwonie słyszę " jestem w drugiej pracy, jestem w sklepie, jadę autem, jem obiad itp" i tak wygląda praca nadzoru. Gdy nagle coś wydarzy się złego na obiekcie to wpadają w panikę i już udają że się zwalniają. Gdy dzwonię na obiekt to w 80 % nikt o nadzorze nie słyszał i nie widział od dawna. Tak wygląda praca nadzoru. Mam codziennie do czynienia z nadzorami to lenie i tyle.

Firma bardzo niesolidna. Tak proszę Państwa to prawda że może jak jest zarządzajacy sprzątaczkami w porządku i nie dolewa wody do środków czystości, jest dobra organizacja pracy to jest w porządku, ale w naszej firmie Pani zarządzająca przez cały czas rozciencza środki czystości, nie umie dopilnować pań sprzatajacych, są wieczne uwagi, a jak chcemy naliczyc kary za nienalezyte wykonanie umowy to przychodzą i placzą. Tak sie nie zachowuje firma, która swiadczy dobre usługi.....

KAZIK

w firmie dzieją się cyrki to prawda ale jak ktoś nie chce pracować to nie musi. pracuje ponad 2 lat i już kilka razy chciałem zrezygnować. narzekacie że, za mało zarabiacie bo nie jesteście na kierowniczych stanowiskach tam zarabia się

to ja Pani

Nie piszcie tak jak Wam odpowiada ale w tej firmie dzieją się cyrki .I to wszystko

awa 2o10

witam :)) uwazam , ze firma antema jest w porzadku od czterech lat pracuje w tej firmie , sa paczki dla dzieci , deputat zawsze na czas no i najwazniejsze wyplata w terminie . ludzie niwiem gdzie wy pracujecie moze nadzorujacy sa niewporzadku u nas jest ok

to prawda nie polecam tej firmy, syf brud nnie mozna sie doprosic porzadnych srodkow czystosci, dolewaja wode do srodkow czystosci, maja odkurzacze, ktore nie spelniaja swojej funkcji, brudnymi scierkami czyszcza biurka,

firma dziadowska

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.