Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

ED

Firma rzecz jasna dziadowska!,owszem płacą na czas!,lecz w zimie zapirnicza się nawet w niedzielę za ta samą kasę!,zadnego dodatkowego wolnego dnia!, hańba!, przyszedłem raz z kolegą, sprzątaliśmy a naszego WODZA brak!, pomyślcie!, gdyby ktos zemdlał!. to co?!, dodam, że sprzęt do sprzątania gorszy niż w czasach PRL-u!, UBRANIA PO KIMŚ KAŻĄ NAM NOSIĆ!, wymaganją aby przyniesiono im zaświadczenie lekarskie że ........ jest sie głupolem (od psychiatry), a gdy zwolnia żednego dziękuję, paczek dla dzieci pracowników brak!, i co wy na to?!

sarbinowo

A jeszcze żeby dolać oliwy do ognia: te turnusy rehabilitacyjne, to też lepszy przekręt i dla firmy antema i dla właścicielki wciąż tego samego ośrodka ;)

Też tak uważam że firma Antema jest bardzo głupia i nie wiedza co gadają

DRUGA PRAWDA

ZUZA W FIRMIE NA PEWNO DOCENIAJĄ TWOJE WYSIŁKI A TWÓJ CYTAT, A WŁAŚCIWIE SŁOWO,,Wymiernikiem dodatku .....\'\' TO DOPRAWDY WYŻSZA SZKOŁA JAZDY

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
DRUGA PRAWDA

prawda - 2012-01-16 18:52:54 Nie pisałam bzdur.Tak sprzątam mniejszą powierzchnie a pensję mam większą,Ta firma (Antema) i jej nadzór to[usunięte przez moderatora] ludzi chorych.A ta pani z J. Góry to uważa się za (pierwszą damę ) chyba a jej nadzór[usunięte przez moderatora] to z księżyca chyba spadłaMOŻE NAJBLIŻSI DAJĄ TREFNE PREZENTY, ALE NA TYM NIE ZARABIAJĄ. KOCHANA PRAWDA JEST JAK[usunięte przez moderatora] ,, każdy ma swoją \\\\\\\'\\\\\\\' CZY WIESZ JAKIE ILOŚCI TYCH SZLAFROKÓW ZAKUPIŁA ANTEMA? CZY ZASTANAWIAŁAŚ SIĘ DLACZEGO ZWRACALIŚMY ICH WARTOŚĆ DO FIRMY?,DLACZEGO TE SAME KWOTY ZNALAZŁY SIĘ NA NASZYCH KONTACH? CZYŻBY MYŚLENIE SPRAWIAŁO CI TRUDNOŚĆ? NAJWYRAZNIEJ TAK!!!!! KAŻDY Z NAS SAM MÓGŁ DOKONAĆ ZAKUPU,NASTĘPNIE WYPEŁNIĆ WNIOSEK O UDZIELENIE POMOCY FINANSOWEJ Z ZFRON I OTRZYMAĆ ZWROT PONIESINEGO WYDATKU.WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ SAME

rakieta

Nadzór niewiele może,co do opinii o firmie to w większości są prawdziwe.Np odnośnie funduszu socjalnego,zwrotu za leki, itp.Obecnie błysnęła wydłużając czas pracy niepełnosprawntch,konkretnie metodą jaką to zrobiono.Po prostu aneksy i bez dyskusji.

zuza

Proszę nie pisać o [usunięte przez moderatora] osób chorych.Pracuję w nadzorze i tak kieruję ludźmi,aby każdy dawał radę posprzątać swój teren.A kiedy nie daje rady,to sama chwytam mopa.Wydaje mi się,że to pomoc,[usunięte przez moderatora].Współczuję przykrych doświadczeń,ale nie wszędzie jest niedobrze.Wręcz przeciwnie.Pozdrawiam!

prawda

Nie pisałam bzdur.Tak sprzątam mniejszą powierzchnie a pensję mam większą,Ta firma (Antema) i jej nadzór to[usunięte przez moderatora] ludzi chorych.A ta pani z J. Góry to uważa się za (pierwszą damę ) chyba a jej nadzór [usunięte przez moderatora] to z księżyca chyba spadła

zuza

Nikt mi nie powie,że sprząta mniejsze powierzchnie (niż ustawowo wg KP) za wiele,wiele większą pensję!!Co za bzdury!1 A może jakiś namiar do firmy,która tak dobrze płaci??Te "głodowe "pensje nie wymyśla firma,tylko nasz kochany rząd.Dlaczego nie macie pretensji do rządu o to,że ustala stawki- najniższe wynagrodzenie,takie ,a nie inne. Za "najniższą krajową" pracują też w innych branżach (moja córka pracuje w markecie 2,5 roku cały czas na "najniższej krajowej" i też guzik może,a pracuje więcej godzin niż sprzątająca. Nie oszukujmy się,są obiekty,gdzie będąc zatrudnionym na 1/2 et,pracuje się 2-3 godz. i nikt nie karze udowadniać,że było się 4 godz.A wcześniejszy post dot..szlafroku,którego nie udało się sprzedać na Allegro,to już wstyd!! Wymiernikiem dodatku w formie upominku jest atrakcyjność na Allegro???.Jestem ciekawa,czy autorka tego postu zadowolona jest z prezentów,którymi obdarowuje swoich bliskich lub otrzymanych.Czy oni też wystawiają "trefne"prezenty na sprzedaż???

mama

a ja chciałbym się dowiedzieć ile się zarabia w tej firmie na sprzątaniu (na rękę w miesiącu) np sprzątanie biur w MZK bo tam chyba dziala ta firma a ja mialabym blisko. prosze o odpowiedzi

anonin

anonim - 2011-12-28 17:51:00 A MY MUSIELISMY ZRZEC SIE FUNDUSZU REHABILITACYJNEGO NA PISMIE ZEBY MOC PRACOWACAtema ma jeszcze duzy wskaznik zatrudnienia,a co za tym idzie Fundusz ma,że tak skromnie powiem spory.Usilnie poszukuje ludzi z znacznym stopniem niepełnosprawności, a do tego ,jeżeli schorzenie spowodowane jest; chorobę psychiczną, upośledzeniem umysłowym, całościowym zaburzeniem rozwojowym,epilepsją,lub jesteś osobą niewidomą masz 100%szansy na zatrudnienie,bowiem w tym przypadku ma największe dofinansowanie z PFRON Nieprawdopodobne jest to o czym piszesz.Każdy chyba ,a tym bardziej pracodawca wie co mu grozi kiedy prowadzi ZFRON niezgodnie z przepisami Kochani tam gdzie KUPA tam i siła Nie dajcie się!!!!!!!!

anonim - 2011-12-01 22:25:08 Praca w ATEMIE to praca głodowo, brudna, bez środków czystości, trzeba zapomnieć o jakichkolwiek dodatkach. Nawet podczas urlopu trzeba do pracy chodzić. Nawet odzież się nie należy dla pracowników. Jedna para rękawiczek gumowych, ma wystarczyć na cały miesiąc, a najlepiej gdyby na pół roku starczyły .. Praca w tej firmie to tak, jakby się w ogóle nie pracowało . I tak na nic się nie ma . Poza tym, nikt nie jest w stanie wszystkich swoich obowiązków wykonać. Osoby z drugą grupa mdleją, jak omdlenie minie, podnoszą się i kontynuują pracę. PEFRON płaci na każdego pracownika. Na co idą te pieniądze, skoro pracownicy ich nie otrzymują ?! ZŁODZIEJE ! Dopadnie was sprawiedliwość! Pozdrawiam, życze wam, żebyście więcej przetargu nie wygrali . PFRON refunduje, czyli zwraca pracodawcy składki na ubezpieczenie społeczne oraz dofinansowanie do wynagrodzeń Wysokość zależna jest od stopnia niepełnosprawności ,oraz schorzenia.Każdy zpch-r dysponuje Zakładowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych , którego regulamin powinien być do wglądu każdego pracownika.Podobnie sprawa wygląda z regulaminem funduszu socjalnego

Praca w ATEMIE to praca głodowo, brudna, bez środków czystości, trzeba zapomnieć o jakichkolwiek dodatkach. Nawet podczas urlopu trzeba do pracy chodzić. Nawet odzież się nie należy dla pracowników. Jedna para rękawiczek gumowych, ma wystarczyć na cały miesiąc, a najlepiej gdyby na pół roku starczyły .. Praca w tej firmie to tak, jakby się w ogóle nie pracowało . I tak na nic się nie ma . Poza tym, nikt nie jest w stanie wszystkich swoich obowiązków wykonać. Osoby z drugą grupa mdleją, jak omdlenie minie, podnoszą się i kontynuują pracę. PEFRON płaci na każdego pracownika. Na co idą te pieniądze, skoro pracownicy ich nie otrzymują ?! [usunięte przez moderatora] Dopadnie was sprawiedliwość! Pozdrawiam, życze wam, żebyście więcej przetargu nie wygrali .

pracowałam w tej firmie za psie pieniądze,teraz pracuję w prywatnej firmie za wiele wiele większe ,a do pracy mam mniejszą powierzchnię.I to ma być zakład pracy chronionej Wstyd.

O......koniec zwiększonych dofinansowań PFRON za zaświadczenia i koniec kombinacji Nasuwa się jedno pytanie ,czy dlatego nie ma pieniędzy na leki , badania i z tego też powodu dopłacamy do turnusów rehabilitacyjnych w Sarbinowie Jedno jest pewne \"na górze\" nic się nie zmieniło

ZATRUDNIJ SIĘ W PRYWATNEJ FIRMIE I WTEDY ZOBACZYSZ ILE GODZIN BĘDZIESZ PRACOWAŁA I CZY NA CZAS DOSTANIESZ KASĘ. BĘDZIESZ NA KAŻDE ZAWOŁANIE, A JAK ODMÓWISZ TO POLECISZ Z PRACY Z DNIA NA DZIEŃ. BĘDZIESZ SPRZĄTAĆ BIURO I MIESZKANIE PRYWATNE A JAK MAJĄ DZIECI TO JESZCZE POD OPIEKĘ CI DADZĄ.

pol

firma jest solidna wyplata 4 dni przed czasem to są bzdury co inni wypisuja niechce sie pracować to do lasu gonic leni i złodzieji

prawda

pracowałam w tej firmie, i już nie pracuję, na szczęście ,mam wiele schożeń ale nikogo to nie obchodzi trzeba było pracować jak zdrowy człowiek ,a nadzór był poprostu nie znośny chyba z literą ,,P,,

nowa

Alu !!!!!!!!! co Ty za bzdury piszesz. Co ma Ministerstwo Zdrowia do Zakładowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Taki fundusz tworzy pracodawca, a jego regulamin powinien być do wglądu każdego niepełnosprawnego pracownika.Piszesz nieprawdę, albo z wiadomych tylko dla Ciebie powodów robisz ludziom wodę z mózgu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.