Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

specjal

Absolutine niewiarygodne jak tak firma traktuje swoich pracownikow. Sugeruje zebranie sie w grupe i zarejestrowanie zwiazku zawodowego i naglosnienie w mediach warunkow pracy jakie panuja w tej firmie. Z tego forum jak i ze strony firmy wynika ze wiekszosc zatrudnionych to osoby niepelnosprawne. Z pewnoscia latwiej wykorzystac, ponizyc i lekcewazyc oboby, ktore nie maja odwagi i/lub mozliwosci postawienia sie swojemu pracodawcy. Ciekawe czemu instytucje panstwowe takie jak Inspekcja Pracy nie zrobily jescze nic. Pfron, ktory dotuje ten cyrk, bo inczej tego nie mozna nazwac, powinien cos z tym zrobic. Ciekawe czy wlasciciel i czlonkowie zarzadu spolki sa osobami niepelnospawnymi? Byc moze, ale na pewno wiedza jak wykorzystac instytucje panstowe i drugiego czlowieka zeby osiagnac zysk. I ostatnia kwestia, zadziwiajace jak tolerowac to moga firmy podpisujace kontrakty z spolka Antema? Czyz to nie godzi w ich image na rynku. Odwagi pracownicy! Zorganizujcie sie, napiszcie pare maili do stacji radiowych, lokanych gazet, telewizji. Z pwnoscia ktos sie zainteresuje firma sprzatajaca, ktorej najmniejszym przewinieniem jest proszenie pracownikow o czyszczenie podlug woda bez zadnych srodkow czyszczacych:) Powodzenia i glowa do góry!

Gaga

Tak to fatalna firma - ma w (usunięte przez administratora) pracownikow nie wyplaca pieniedzy w terminie - pomimo ze dostaje dotacje za ludzi niepenosprawnych - to skandal MOZE KTOS ZAJMIE SIE TE FIRMA MOZE PIP pieniadze ktore maja byc wyplacone do 10 - kazdego miesiaca - nie sa wyplacane np . w tym miesiacu 10 przypada w niedziele pieniadze powinny byc wyplacone w piatek - ALE NIE MA PIENIEDZY - DRANIE DOSTAJA DOTACJE I NIE PLACA W TERMINIE

FIKUSIK

TA FIRMA TO BANDA WYZYSKIWACZY ZERO SRODKOW SZKODA SIE TAM ZATRUDNIAC A NA POCZCIE- KRAKOW PROKOCIMSKA 6 NAJGORZEJ JESZCZE W TAKIM BALAGANIE NIE PRACOWALEM ZERO KORDYNACJI PRACY .WOLNOSC TOMKU.NIE POLECAM

anonimo

Dostałam etat w tej firmie 1/8 etatu czy to mozna nazwac etatem? chyba nie , tam gdzie sprzatam ma błyszcec a nawet płynu do podłogi nie ma wycieraczki pod buty zatrudnia sie tamludzi na wariackich papierach z dnia na dzień lub natychmiast byle miał kto sprzatac moim zadniem ta 1/8 etatu to wykorzystywanie ludzi muszę z tamtąd sie ewakuowac ,

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
misia

tak na jest w biurze w jeleniej górze a nie w innych miastach sama przekonałam się że w tej firmie to tylko włażący w d.... bez wazeliny brygadzistą mają lekko a inni to biali murzyni , a w tym roku nie ma co liczyć na paczki dla dzieci czy talony chyba że jesteś w biurze albo lizusem

work

W tej firmie pracuje jest super i wspaniałe.dlaczego ludzie narzekają źle pracy ale szok bo u nas jest ok i uczciwy firmy antema.

andzia

ja pracuje a tej firmie i jestem zadowolona a= w gdansku

andzik

Dokładnie o tym mówi Kodeks Pracy. Nie chcę wprowadzać w błąd,ale w granicach od 800-1000m2 na cały etat.Należałoby sprawdzić w KP

rakieta

nie ma żadnych norm w metrach przy sprzątaniu to juest wymysł firm sprzątających,pomysl 300 m placu manewrowego a np 300 m stołówki

Mirtilla

Witam wszystkich pracujących w Firmie Antema. Czy jest ktoś zorientowany ile metrów ustawowo ma sprzątać sprzątaczka z drugą grupą na pół etatu? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Nikt

No tak....praca w Rzeszowie a firma w Jeleniej Górze,przeciez nikt z biura nie dowie sie co sie dzieje na placówkach w Rzeszowie,a koordynator bedzie bezkarny.

ktoś

Witam! Dotyczy postu który napisał JANO,otóż to wszystko prawda,a tak sie dzieje w placówce Rudna mała,jest to obiekt dosyć duży Poczta Polska no i tam własnie można z powodzeniem przyjechac,posiedziec,no tak średnio ok.3 godz.kawa papieroski ciasteczka i tak jedni siedza a inni[usunięte przez moderatora]Pozdrowionka dla wszystkich koordynatorów z podkarpacia!

kate

antema to kit a pani ktura kieruje paniani sprzątającymi w kamiennej górze zwalnia je bardziej ze zględów prywatnych i mści się na nich jak coś powiedzą ja tego doświadczyłam po wielu latach pracy teraz pracuję w szpitalu jako salowa i tam traktują ludzi z szacunkiem niż ta pani ta kobieta nie nadaje się do pracy między ludzmi

firma powinna zwolnić panią [usunięte przez moderatora] w kamiennej górze oszukuje i traktuje ludzi jak śmieci a ciekawe jak ona zaczynała wielka dama bo awansowała mam nadzieję że ta firma splajtuje

pani która nadzoruje w kamiennej górze potraktowała mnie dosyć (usunięte przez administratora) wypisała mi że kandydat odmawia pracy za to że niby ją obsmarowałam czego nie zrobiłam antema powinna coś z tą kobietą zrobić bo ona nie nadaje się do pracy z ludzmi trzyma po 1 lub 2 pracownika i bez przyczyny zwalnia zastanawiam się o podaniu firmy do sądu pracy

Jano

Ja tam co do firmy to nic nie mam,jedynie do koordynatorów niektórych,to okropne (usunięte przez administratora) stwo,traktuja ludzi jak niewolników,sami bez wykształcenia,co to takie wysłowić sie nie umie,dorwało sie takie cos do władzy i myśli że będzie jezdziło po ludziach a w sumie taki sam robol jak inni tylko że jezdzi autem i teczke ma pod pachą,przesiaduje godzinami na placówce z babami,kawe mu robia i [usunięte przez moderatora] leje,a jak któras z nim nie siedzi,na cygara nie chodzi i kawy nie robi to ją zwalnia,ot taki kierownikiem zwany,mało tego jeszcze potem zawozi je do domu.

Anymus

Firmy takie jak Antema, Roka -Niewiadomski, Clar System I prezesi i dyrektorzy , nowobogacki w Polsce dorobić się majątku , nowy ,duży ,dom,nowe auto, nowe nowoczesne biuro ,na pensjach pracowników i z funduszu pracy i Pferonu i na chorych ludziach płacą marne pensje głodowe

Anymus

[usunięte przez moderatora] na porządku dziennym czyli codziennie [usunięte przez moderatora] wyniosła całą chemię i sprzęt mopy,stelaże przy okazji i wózki puste znęcanie się nad chorymi ludźmi , z miotły zrobili kierowniczkę. Takie firmy jak Antema, Roka -Niewiadomski,i Clar System powinne być eliminowane z Rynku Pracy i branży i przez ich praktyki wobec nie uczuciwe wobec pracowników ich traktowanie pracowników, tych firmach panuje dyskryminacja nie równe traktowanie pracowników głodowe pensje brak kultury pracy brak szacunku dla pracownika i dla jego pracy głodowe pensje jakieś nędzne podwyżki

robal

Fikcja pracowałam trzy lata po traktowali mnie jak śmiecia przyjmują do pracy po znajomości i[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] niepełniona zawodowo i życiowo i zachowuje jak hrabina lato było wody mineralna nie było do pracy przyjmowali złodziej i pijaków i przyjeli mnie do pracy na trzy tygodnie do pracy wykorzystali jak śmiecia.Firma ogólna kicha ,dziadowstwo ,żenada,obciach ,

XXXXX

ED - 2012-02-16 14:29:13 Firma rzecz jasna dziadowska!,owszem płacą na czas!,lecz w zimie zapirnicza się nawet w niedzielę za ta samą kasę!,zadnego dodatkowego wolnego dnia!, hańba!, przyszedłem raz z kolegą, sprzątaliśmy a naszego WODZA brak!, pomyślcie!, gdyby ktos zemdlał!. to co?!, dodam, że sprzęt do sprzątania gorszy niż w czasach PRL-u!, UBRANIA PO KIMŚ KAŻĄ NAM NOSIĆ!, wymaganją aby przyniesiono im zaświadczenie lekarskie że ........ jest sie głupolem (od psychiatry), a gdy zwolnia żednego dziękuję, paczek dla dzieci pracowników brak!, i co wy na to?!TO NIE PRZEKRĘT, ALE [usunięte przez moderatora],KTÓRY TRWA OD LAT.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.