Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

chce dowiedzieć się jak Państwo pracują w wymienionej firmie? ja pracuje na 3/4 etatu i nadzorująca każe nam przychodzić normalnie do pracy wiedząc że nie będzie na to wypłat . co robią wasze firmy w których sprzątacie byście dalej pracowali wiedząc że za darmo ? czy robią przetargi na inne firmy sprzątające aby Państwo nie stracili posady?

marek14

Wiec co mam rozumieć przez slowo "Na razie"?Czy możemy liczyc ze te pieniądze wplyna do nas w tym tygodniu lub przyszłym i czy wogole możemy liczyc ze te pieniądze wplyna w tym miesiącu????

mika

Witam dzwoniłam dzisiaj do firmy Antema nie ma pieniędzy i nie wiadomo kiedy bedzie mówili że Warszawa im nie zapłaciła i narazie nie mamy na co liczyć

Lublinianka

Z tego co wiem wypłat nie będzie i nie wiadomo kiedy dostaniemy cokolwiek. Główkują jak wyplacić cokolwiek ale przyjdzie nam czekać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
marek14

Witam jestem ,a wlasciwie byłem pracownikiem Antemy gdyż dostałem wypowiedzenie umowy o prace w tamtym miesiącu i umowa miała się konczyc 15stycznia.Obiecano mi calosc wyplaty za grudzień i za polowe stycznia jednak jeszcze nie wplynela ta grudniowa wiec obawiam się ze za te polowe stycznia również nie mam na co liczyc w związku z tym mam wielka prosbe do kogos kto wie na 100% czy te wyplaty wplyna czy nie a jak tak to w jakim terminie bo widze ze nie tylko ja mam ten problem.

mdargacz87

Jestem z trojmiasta tez nie dostalam wynagrodzenia wiec jedynym sposobem na odzyskanie pienoedzy jest pójście do inspekcji pracy a kolejnym sposobem jest skierowanie sprawy do sądu tym wiecej osob tym wieksza szansa na odzyskanie pieniedzy

Z tym 15 to kłamstwo bo oni nie mają kasy więc z czego mają zapłacić ci pensję. Do 15 nie zdobędą pieniędzy bo już żaden bank kredytu im nie da. A swoich auto i nieruchomości nie sprzedadzą.

gosc

moj tata pracuje w tej firmie to jego jedyne zrodło utrzymania.Tylko czy naprawde przeleja.Mi pani powiedziała ze nie wie kiedy i juz.Dzisisj Pani dzwonila do firmy?

mika

Wypłatę mają przelać 15 01 2015 takie informacje dostałam od firmy antema

Dorota
@mika

Panie w Kadrach to dawno są po wypłacie

gosc

dzwoniłam dzisiaj do firmy pani w kadrach powiedziała ze oni tez nie maja wypłat same czekaja nic nie wiedza itd co robic?

wkurzona

Więc jeśli jeszcze nie zatwierdził to czy mamy szansę na wypłaty przecież to już poltora m-ca ,ekwiwalenty za urlopy

wkurzona

czy ktos coS wie na temat tej upadłości,czy juz sad zatwierdził,

@wkurzona

Jeszcze nie zatwierdził

dobrosielski
@pracownik

Dajcie se spokoj zwyplatami ja was wszystkich rozumie ze wam cieszko ale czeba zyc dalej.Piniadze napewno nam wyplacom tylko to troiche potrwa.Niedaimy sie zwarjowac przez jakichs desperatow.Bo niekturzy naprawde majom problem ze sobom.

DrakeFan
@wkurzona

W sprawie Antemy trzeba udać się do PIP. Umowę można rozwiązać na podstawie porozumienia stron, ale z wpisem "z przyczyn niezależnych od pracownika". czytaj: http://prawo.rp.pl/artykul/758434,605463-Odprawa-po-zwolnieniu-.html?referer=redpol Legnica,zibi158@wp.pl

zdesperowana

A ktoś jest z rejonu Legnicy (Legnica, Lubin). Może, aby łatwiej było się zorganizować niech każdy wpisze coś w stylu - "miasto", "obiekt", "namiary kontaktowe" (np mail, bo nr tel może być niebezpieczny:)

wkurzona

Obiekty ZUS w Bydgoszczy ,Brodnicy,Grudziądzu ,Toruniu to obiekty które sprzątała Antema

mala

A CO SPRZĄTAŁA ATEMA W KUJAWSKO -POMORSKIM BYDGOSZCZ... MOŻNE TRZEBA SIE NAPRAWDĘ SKRZYKNĄĆ I ODZYSKAĆ CO NASZ.. LUDZIE DO JASNEJ CHOLERY NIE MOŻNE TAK BYC...

wkurzona

Tak,ja jestem z kujawsko-pomorskiego konkretnie z Grudziądza ,tez jestesmy zainteresowani podjęciem jakis kroków szczegolnie,ze nas oszukano podwojnie.

Nie będzie wypłat, nie ma na co czekać i liczyć, że na dniach zrobią przelewy. Wypłaty dostaniemy, ale nie szybko bo nie mają pieniędzy i nie wypłacą w tym i w następnych miesiącach bo z czego?

ona

Dalej brak wypłat czy ktoś coś wie lub pdejmujemy krok coś Legnica

ona

dzwonilam przed chwila i nie wiadomo kiedy ale bedzie yplata.ale widzicie nie wiemy keidy jak zapytalam czy za pol roku odpowiedzieli mam nadzieje ze nie!!1 i badz tu madry czlowiek ma rozplanowane wydatki oplaty itp.a dzieku powiem ze mamusia papierki do sadu wlozy go gara!!!

ROMEKKRK

MAM PRZECIEK Z JELENIEJ GÓRY ZE BĘDZIE WYPŁATA.

kasik
@ROMEKKRK

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z pracowników pracujących na terenie woj. kujawsko-pomorskiego jest na tym forum jeśli tak proszę o kontakt chodzi mi o ewentualne" zebranie sił" w razie zbiorowego pozwu potrzebować będziemy co najmniej 10 osób. Dziękuję i czekam na odpowiedzi .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.