Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

kotka

Są plotki ze do świąt nic nie dostaniemy, rozmawiałam z panią z Jeleniej która była nadzorem, teraz c

nr.tel
@kotka

Na pewno nikt nic nie dostanie. panienki z biura robią wszystko by pracować jak najdłużej. one wypłatę od s-ka dostaną za miesiąc marzec na pewno, więc nami się nie przejmują. Trzeba będzie powiadomić inspektora pracy czyli PIP. Wynagrodzenie to rzecz święta

nr.tel

syndyk(usunięte przez administratora) nie daj się omamić

to proszę o numer telefonu

@ja

Jak zdobędziesz numer telefonu i tam zadzwonisz to proszę cie napisz co ci zostało powiedziane?kiedy będą w końcu te wyplaty

Poznań

Czy ktoś dostał wypłatę za styczeń? Jak długo będziemy czekać, od czego to zależy. Może przypadną nam pieniądze. Jeżeli cos wiecie napiszcie

jola
@Poznań

Może panie a biura cos wiedzą albo zadzwoń do syndyka lub do funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Kora

Myślę że nie ostatni. Do napisania było by dużo. Ale trochę poczekamy. Szczególnie dużo miały by do zrobienia urząd kontroli skarbowej i PFRON. Ale to trzeba chcieć. Nadużycia związane ze wydatkowaniem pieniędzy publicznych są plagą. Do tego służą nieprecyzyjne przepisy, które urzędnicy różnie mogą interpretować. Dlatego ustawodawca musi tworzyć przepisy gdzie nie będzie można korzystać z zasady "co nie zabronione to dozwolone". Chyba trzeba uruchomić śledztwo dziennikarskie.

mis
@Kora

Mózg sobie uruchom

Kora
@mis

Pozdrawiam Mis

ostatni wpis

Koniec firmy, koniec dyskusji i nienawiści, koniec złudzeń i nadziei. Pozdrawiam. Do widzenia.

ja to japowiadomilismy

Powiadomilismy sprawa jest w toku ale jesli bedzie wiecej powiadomien nie uciekna od sprawiedliwosci .zauwazcie jedno 900 osob zostalo na bruku jak to mozliwe ze firma która co miesiac miala ponad miljon dotacji upada to jest chore tu prokuratura sama powinna sie tym zainteresować. Vn

on
@ja to japowiadomilismy

Padła bo jak zamiast jednego pracownika musiała na niektórych obiektach zatrudnić 2 albo 3 bo się pracować nie chciało. A ty Kraków to durniem jesteś sam/a, słyszałem że całkiem ci siadło na bańkę, twoi znajomi mówią że te koty co dokarmiasz i sprowadzasz do domu kończą u ciebie na talerzu! Nie wiem nie wnikam, Chińczycy też podobno jedzą i im smakują.

zuzuia
@on

Jak wiesz kto to ten Kraków to zgłoś fakt do odpowiednich instytucji to sie nim zajmą w moment, nie można być takim człowiekiem. Biedne zwierzęta.

on
@zuzuia

Dzisiaj powiadomie. Zwierzęta nie mogą cierpieć.

Durnie ! A może tak ktoś odważyłby się powiadomić prokuraturę; np. o warunkach w jakich pracowaliście ?

piotr
@Kraków

Smacznego! Dobry kotek?

Bożena

W związku z faktem iż Fundusz Gwarantowanych ...odeslal listy do Antemy aby poprawic/skorygować błędy wypłaty opoznia się o kolejne dwa miesiące. Planuje się przelewy na miesiąc czerwiec najwcześniej. Jako że w biurze pozostały jedynie osoby z bliskiego otoczenia pani B.niemozliwe jest uzyskanie jakichkolwiek informacji. Do odpowiadania na telefony z pytaniami dotyczącymi wypłat została oddelegowana była nadzorujaca. Dostala jasne wytyczne co ma mówić. Sa to informacje bezpośrednio z biura więc proszę zachowac swoje złośliwe komentarze dla siebie.

@Bożena

Nawet mi ciebie nie szkoda. Kogo bronisz. Jesteśmy ludźmi i każdy powinien mieć swoją godność. NIE WOLNO KŁAMAĆ. Przecież my nie jesteśmy bogaci, straciliśmy pracę, a wypłat niema. Niedługo Święta . Może wytłumaczysz moim dzieciom że ZAJĄCZKA w tym roku nie będzie .

Bożena
@AZ

Nikogo nie bronię. Przedstawilam sprawę tak jak wygląda. Nie mogę już znieść tego że tak się z nami pracownikami postępuje. Najwyższy czas zacząć działać. Słyszałam że już ktoś złożył doniesienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa i chyba też to zrobię. To wszystko wygląda tak jakby nawet teraz wciąż chroniono interesów nieodpowiednich osób.

@Bożena

Wszyscy, którzy będą działać w dobrej wierze,dla dobra byłych pracowników mają moje poparcie.

AZ

uważasz że to jest mało ,dolicz do tego wypłaty za luty oraz odprawy . Do kieszeni tego nie weźmie, ale premię od sędziego komisarza może otrzymać.

mac Tarn

Bzdury piszecie bo dzisiaj dodzwoniłem się do Pani Syndyk i pRezdstawiłem się mowiac ze jestem bylym pracownikiem antemy i Ona powiedziała mi ze faktycznie zajmuje się sprawami wypłat za styczeń jednak zostały papiery ponad 900 osób z całej polski wyskane do funduszu....... i Oni sprawdzają aktualnie jednak jak tylko sprawdza to wysla pieniądze do Niej i Ona za max 7 dni go tyle ma na to jak tylko otrzyma od tego funduszu pieniądze wysle jak najszybciej na konta.ja jej mowie ze miałem umowę rozwiazana z dniem 17 styczeń to mi mowi ze nie jest w stanie powiedzieć czy to będzie w marcu czy w kwietniu czy jeszcze dłużej ale na pewno otrzymam wyplate za te 17 dni stycznia ale nie chce mnie w błąd wprowadzać bo niewie ile temu funduszowi zajmie liczenie wszystkiego bo pierwszy raz maja az 900 byłych pracowników do przeliczenia i zebym się tylko nie martwil....tyle mi powiedziała dziś...Hmmmm.

friko
@mac Tarn

Czyli 7 dni będą ulokowane pieniądze na lokacie? Można pomnożyć ile będzie zysku. A my poczekamy.? Może się mylę, ale warto zadzwonić do funduszu kiedy przelano pieniądze

j@
@friko

Błagam cię - zysk na lokacie 7-mio dniowej? I co sobie ze te odestki kupią - waciki?? Powiedzmy, że wszyscy mają do odzyskania po 1300 zł * 900 osób = 1.170.000 zł x 3% (oproc. lokaty) = 35.100 zł / 365 dni = 96,16 zł x 7 dni (lokata) = 673,15 zł odsetek brutto !!!!! Na osobę wyjdzie to 0,75 zł brutto (odejmi sobie jeszcze podatek).

friko
@j@

Nie dla byłych pracowników te odsetki,ale konto upadłości się powiększy

wjtk

To za dojazdy nie zaplaca a normalne wyplaty za styczeń tez nie wyplaca???

alfa

Pani z biura zajmująca sie wypłatami za dojazdy powiedziała ze zaległe wyplaty za styczeń przepadają bo były to wypłaty z zakładowego funduszu rehabilitacji. Czy ktoś dostał za styczeń za dojazdy. Czy można odzyskać te pieniądze co miesiąc wyplacali .

aro
@alfa

Też nie dostałem za dojazdy za styczeń. Prawnik radzi by iść do sądu pracy, ale też mi tak odpowiedziała pani w biurze anteny że tego nie mam w umowie o pracę, więc nie należy się. Chyba że w sądzie będą to traktować jako ustne porozumienie bo takie wwypłaty były w każdym miesiącu i to było kilka lat. Były wysyłane wnioski i nie dostałem odpowiedzi na piśmie że nie będzie wypłaty za dojazdy. Kiedyś wysyłali pisma odmowne.

abc
@alfa

za styczeń dostaliśmy zkasę za dojazdy ok. 10 stycznia. Ta( pani ? ) to jest teraz człowiek SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS A wypłaty też robią byle jak - non stop jakieś poprawki nie wiadomo kiedy będą one teraz jako pracownice syndyka szanują pracę by ją mieć jak najdłużej

b pracownik

ludzie jestescie nie powazni

CBŚ

a co do powiedzenia mają następujący dupki- fiona , krzyś, konsul , i inne dupki bardzo smutno się zrobiło na tym forum

olek
@CBŚ

Kierowniczką to była tylko z nazwy

kluseczka
@CBŚ

Jeśli nie masz nic mądrego do napisania zamilcz i nie przynos wstydu ludzkości. (usunięte przez administratora)poszukaj w rodzinie bo na podstawie twoich wypowiedzi mogę wywnioskowac, ze jestes brakujacym ogniwem w tsorii Darwina.

CBŚ
@kluseczka

Fiona zmieniłaś pseudo.

BBŚ

Pasałaś,pasałaś

wjtk

Czy cos już wiecie co z tymi wyplatami?kiedy będą,jesli wogole beda

BBS
@wjtk

jak tak dalej pójdzie to chyba będzie wielkie G. dzwońcie do Bl. kierowniczki kadr. A co ty na to Kraków .

ktr

Otóż grubo się mylisz ale skoro tak myślisz......... to myśl.

Były
@ktr

Prawdziwa kobieta nigdy się nie przyzna. Gdybyś była facetem to byś zaprzestała tej konwersacji

ktr

Hehe ciekawa sprawa isc spac do d...y to ,idz sobie bo jutro do pracy nie wstaniesz i więcej nie mam zamiaru komentować twoich wypowiedzi.

były

PA. chyba jesteś SUPER Laska

ktr

do BYLY...Powiedzmy ze mnie znasz hehe nie ośmieszaj się gościu...A łosioł jesteś ty bo tak się zachowujesz tu sa poruszane tematy wyplat a ty będziesz wykłady tu robil na temat mojej osoby......weź ty się stuknij w głowe

ktr

Ty mnie nie będziesz uczyc ortografii bo sam gamoń jesteś i twoja wiedza daje dużo do myslenia a inteligencja na zero to wszystko...zegam cie d....ku

BYŁY
@ktr

To nie ortografia tylko stylistyka ŁOŚLE

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.