Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Dziewczyny jaki styl panuje w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.?

Gospodarczy

Firma, z tego, co wiem, jest w co najmniej procesie upadłości. Nie zatrudnia już pracowników i nie świadczy usług. Czyżby coś się zmieniło ?

@Gospodarczy

Tak, masz rację, w KRS-ie dokładnie widać, że firma Antema już ogłosiła albo jest w stanie ogłaszania, upadłości. Jak w tej sytuacji zostali potraktowani pracownicy firmy? Czy wszyscy dostali wypowiedzenia i odprawy?

@Marta

Nie narzekam, firma zachowała się o.k. Jedyne, na co narzekałem to fakt, że nigdy tak ciężko nie pracowałem, jak w tej firmie. Ale to przypadłość wszystkich zpch.

Mini Nowy wpis

Powiem że pikantny, taki minimalizm że łatwo pośladki zakrywa :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.?

M Nowy wpis

firma nie istnieje

Irek

@gospodarczy skąd wiesz ze ogłosili upadłość ?

Gospodarczy Nowy wpis
@Irek

W dokumentach KRS jest zapis: "UPADŁOŚĆ OBEJMUJĄCA LIKWIDACJĘ MAJĄTKU DŁUŻNIKA".

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.?

Gospodarczy

Z tego co wiem firma była w stanie upadłości i nie świadczy już usług. Coś się zmieniło ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Mateusz

Macie jakieś fajne zniżki pracownicze ?

xxx

Szkoda

Xyz

Czy ktoś wie co w Antemie? Czy jest nadzieja że będą pieniądze ?

A czy to jest prawda, że syndyk zarabia 30 tys. miesięcznie ?

Firma mi jest winna jeszcze około 4000 tys i chyba już ich nie odzyskam. Wielu jest takich jak ja i czarno to widzę. Sprawy zostały skierowane do Sądu, a Sąd ręce rozkłada i każe czekać na pieniądze od Syndyka z masy upadłościowej.

Coś pysznego

To chyba byłeś pełnomocnikiem bo nikt z nas tyle nie zarabiał

@Coś pysznego

Nie byłem pełnomocnikiem, ale za zaległe urlopy z 2014 i 2015 dodatkowo przepracowane godz to wychodzi koło 4000, i właśnie za to nie zostały wypłacone pieniądze, bo Fundusz Świadczeń Gwarantowanych za to nie wypłaca. Za to powinien wypłacić Syndyk z masy upadłościowej. Póki co kasy nie ma.

jo

za urlop 2014 szmal się nie należy

Czy ktoś wie kiedy wypłacą nam zaległe pieniądze np za zaległe urlopy

wik

Przerzedza się skład personelu w byłej firmie. Od marca zostaną tylko trzy kobitki. Z umysłowych pani syndyk zrobi z nich sprzątaczki he,he,he. Ktoś musi pozamiatać ten interes.

elzunia

helov a kiedymialaby sie odbyc to spotkanie z checia przyjde ,nie sledzilem was dawno i nie wiem co jest grane ,napiszcie kiedy i gdzie to pogadamy i powspominamy dobre czasy a takie przeciez tez byly no nie.szkoda tylko ze trzeba na KASE CZEKAc nie wiadomo jak dlugo pozdrawiam

?

A po co nam pieniążki najważniejsze jest zdrowie trzeba się przyzwyczaić do tego stanu rzeczy.Nie było nie ma i nie będzie

bo trzeba tak jak mój szwagier sprawę do sadu i jest kasa

babeczka

Pieniążki poszły w las i chyba nie wrócą

Jak będziesz prosić o pita to poproś o pieniążki

Doradca

Może i prawda. Przepraszam nie pomyślałam. Proszę Panie o pita

Jak nie zdążą to mogą być kłopoty z tłumaczeniem się i wyjaśnieniami w Urzędzie Skarbowym lepiej niech będzie premia i pity na czas

gosc

Teraz z naszą kochaną Antemą bedziemy mieli kolejne trudności,czy ktoś coś wie na temat PIt-ów za miniony rok

Doradca
@gosc

Proszę wszystkich nie ponaglajcie wielmożnych Pań o pity zdążą to zdążą a jak nie to nie nasza wina. Mają czas do końca lutego a co dostaniemy po tym terminie to nie nasza sprawa i nie musimy się z tego rozliczać. Jak będziecie je ponaglać będą chciały premie z naszych zaległych pieniędzorków. Siedzimy cicho i czekamy

?

Brawo Kazek

jaga
@

Popieram ten co miał korzyści to tak pisze i obraża ludzi schorowanych . Ciężko na to pracowali.Dlaczego nie należy się wypłata. Nikt za darmo nie chce. Ci co nagrabili niech dadzą . A nie poczuwają się do nieodpowiedzialności.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.