BIG CITY SP. Z O.O.

Opinie o BIG CITY SP. Z O.O.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy urlop w BIG CITY SP. Z O.O. jest płatny 100%?

Marcin B. Nowy wpis

Gorąco polecam p.Pawła Wąsik, z którym współpracowałem przy sprzedaży domu i działki w Lublinie, korzystając z usług Biura Nieruchomości Big City Broker Lublin. Pan Paweł nie tylko pomógł nam z wynegocjowaniem najwyższej oferty ale towarzyszył nam przez cały proces sprzedaży. Dzięki jego wsparciu, wiedzy i radom, sprzedaż poszła szybko i sprawnie. P. Paweł pomógł nam ze wszystkim, od sporządzenia profesjonalnej oferty przez prezentacje działki potencjalnym klientom, dopinanie formalności dokumentacyjnych u notariusza i nie tylko, po finalizację umowy, uczestnictwo w wydaniu domu, a także cierpliwe tłumaczenie jakie jeszcze sprawy należy załatwić i jak to najlepiej zrobić - zarządca, urząd, media. Oprócz jego profesjonalizmu polecamy go serdecznie ze względu na świetne podejście do klienta i nieustanny uśmiech! 100% zaangażowania, a po naszej stronie żadnych zmartwień. Wybór p. Pawła Wąsik był strzałem w dziesiątkę!

Monika Nowy wpis

Pracuję tu od kilku lat. Zaczynałam jako kompletny laik w nieruchomościach. Wszystkiego uczyłam się na bieżąco, na szkoleniach, od innych agentów. Praca ta wymaga duzo wytrwałości oraz cierpliwości. Zdarza się, że trzeba popracować w weekend ale sam o tym decydujesz. Firma daje duże wsparcie agentom, z resztą pracownicy sobie nawzajem też. Atmosfera jest genialna. Dużo śmiechu i żartów. Szefostwo wyrozumiałe i pomocne w każdej chwili. Jeśli występują jakiekolwiek problemy są rozwiązywane na bieżąco.

Jak szefostwo w Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER traktuje ludzi?

Szczerze mówiąc ciężko o lepsze szefostwo niż w Big City Broker, zawsze można liczyć na wsparcie, przyjazna atmosfera, ale nie powodująca zbyt dużego rozluźnienia. Myślę, że każdy czuje się odpowiednio doceniony. Jak najbardziej polecam !

Weronika

No to fajnie. Czyli na jakieś docenienie finansowe tez można liczyć? A jakieś integracje odbywają się u was?

????

Dokładnie tak. Szacunek i ogromna doza zaufania. Z przyjemnością przychodzę codziennie do pracy.

@????

I to pozytywne nastawienie jak potem przekłada się na dalsze warunki pracy i wykonywane obowiązki tutaj? Co do nich tak właściwe należy?

Monika Nowy wpis

Trudno o lepsze szefostwo, na prawdę. Oprócz ogromnego zaufania i szacunku agenci otrzymują też wsparcie w każdej chwili. W biurze panuje luźna atmosfera ale nie zapominamy po co tu jesteśmy ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BIG CITY SP. Z O.O. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Edyta

Jak w ogóle pracuje wam się w tej firmie? Ja osobiście jestem bardzo ciekawa, ale jeszcze bardziej osoby zainteresowane współpracą z firmą. Pamiętajcie, że wyrażając swoją opinie o pracodawcy pomagamy innym użytkownikom naszego forum. @Sylwwwia, czy jesteś pracownikiem BIG CITY BROKER? Masz już swoje pierwsze opinie?

Agata
@Edyta

Dzień dobry. Zrobię mały update, bo widzę, że już dawno nic nie było pisane. Pracuje się bardzo dobrze. Myślę, że w tej branży bywa różnie, tym bardziej cieszę się, że dobrze trafiłam. Duże wsparcie i życzliwość ze strony przełożonych i innych agentów. Do tego uczciwość przy transakcjach, rozmaite szkolenia, które pozwalają na podnoszenie kompetencji i nacisk na wysoką jakość obsługi. Fajne miejsce.

Pracownik miesiąca
@Edyta

Super firma, super atmosfera zachęcam to spróbowania. Osobiście uważam, że praca wymaga dużego zaangażowania, wytrwałości i cierpliwości. Jeśli to Cię nie przeraża to dasz sobie radę.

@Pracownik miesiąca

Przerażać to może nie ale zawsze warto wiedzieć na co się szykować... opowiesz coś więcej o tym całym zaangażowaniu? bez jakich umiejętności u kandydata się nie obejdzie?

Mateusz
@Pracownik miesiąca

Jestem pracownikiem biura od ponad 2 lat. Miałem wiele obaw i wątpliwości przed rozpoczęciem pracy tj. ; czy dam sobie radę, czy ktoś mi pomoże i przede wszystkim jak szybko zacznę zarabiać. Okazało się, że pierwsze duże pieniądze pojawiły się już w pierwszym kwartale i są regularnie wypracowywane co miesiąc :) Jest to spowodowane przed wszystkim dużym wsparciem ze strony menagerów, szefów i innych agentów jak napisała @Agata :) Świetna atmosfera powoduje, że czuję się tutaj jak w domu :) Gorąco polecam i zachęcam to miejsce pracy :)

@Mateusz

2 lata? czy istnieje jakakolwiek możliwość aby przybliżyć tę zwiększającą się perspektywę zarobkową? może forma widełek płacowych byłaby opcjonalna? podkreślone zostało przy tym wsparcie przełożonych, a co z wysiłkiem własnym? raczej każdy podoła?

Słabo

Pośrednik to (usunięte przez administratora) i Big City Broker idealnie pasuje do tego stwierdzenia. Szefostwo ma cię daleko gdzieś. Pomocy brak. Sam wszystko ogarniasz. Najważniejsze jest prowizja. Naciągać klientów na jak największą prowizje. Bałagan na co dzień. Nie polecam!!!

Gogol

Tak dobrze pracuje się, że przestaliście zupełnie korzystać z forum?

sylwwwia

Jak na razie odbyłam tam jedynie rozmowę kwalifikacyjną. Co mogę powiedzieć? Na wstępnie to to, że pracują tam bardzo mili ludzie :) Jeśli chodzi o samą rozmowę również była bardzo przyjemna. Jakich pytań można się spodziewać? Oczywiście typowych dla rozmowy kwalifikacyjnej, tj. dlaczego aplikuję właśnie tu, jakich zarobków oczekuję, co mogłabym wnieść do firmy, co w ogóle wiem zawodzie doradcy ds. nieruchomości, czym się zajmuje, na czym polega jego praca, co wiem o samej firmie itd. Bardzo dokładnie zostałam także przepytana o poprzednie miejsce pracy (obowiązki, wyniki). A poza tym, jaką jestem osobą prywatnie.

Edyta

Na temat Biura Nieruchomości BIG CITY BROKER od dawna nie ma żadnych wypowiedzi. Na stronie internetowej firmy zamieszczona jest oferta pracy Doradcy do spraw Nieruchomości http://www.bigcitybroker.pl/o-nas/kariera/ Na stronie szczegółowo są przedstawione poszczególne etapy rekrutacji. Czy ktoś już był na rozmowie rekrutacyjnej i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Aga

Mąż mojej przyjaciółki tam pracuje. Ciężka praca, dużo czasu na nią poświęca, czasami pracuje również w weekendy ale też bardzo dobrze zarabia bo od 8 tys. nawet do 10 tys. na miesiąc. Coś za coś.

Bartek

Firma bardzo profesjonalna, pracowałem tam przez jakiś czas i to czego się nauczyłem będę mógł wykorzystać wszędzie. Są składki na urodziny, ale wszyscy się znają i panuje świetna atmosfera więc parę złotych nie robiło mi wielkiej różnicy ;) No i można dobrze zarobić jeśli się ktoś do tego przyłoży.

anitka

Cześć wam, chciałabym zapytać, gdzie w okolicy warto zrobić praktyki studenckie a następnie próbować się w tej firmie załapać na staż, jeśli oczywiście wszystko z jednej i drugiej strony byłoby ok, chcę z dziennych studiów przenieść się na zaoczne i już zacząć pracować w branży i łapać doświadczenie, proszę o pomoc

xxxx

Beznadziejna firma, a wlasciciel ma łeb do wykorzystywania na maxa pracownika za darmo. Ciagle skladki na czyjes urodziny.Znasz czy nie znasz skladasz sie, tylko jak nic nie zarabiasz to co?

Ja byłam dzisiaj na rozmowie. Ogólnie było bardzo sympatycznie. Firma robi wrażenie profesjonalnej. Mają dzwonić do końca tygodnia. Zobaczymy zatem.

?

bardzo nieładnie ze strony firmy, że pomimo zapewnień ze strony rekrutera, o poinformowaniu każdego kandydata na dane stanowisku bez względu na podjętą przez firmę decyzję, poinformują o wyniku rekrutacji. Mając na uwadze rangę firmy bardzo psują sobie wizerunek tego typu prostymi czynnościami.

Zostaw merytoryczną opinię o BIG CITY SP. Z O.O. - Lublin

• Jak się pracuje w BIG CITY SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIG CITY SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIG CITY SP. Z O.O.?

BIG CITY SP. Z O.O.