Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

Lublin

Opinie o Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

2013-10-21 14:27
bardzo nieładnie ze strony firmy, że pomimo zapewnień ze strony rekrutera, o poinformowaniu każdego kandydata na dane stanowisku bez względu na podjętą przez firmę decyzję, poinformują o wyniku rekrutacji. Mając na uwadze rangę firmy bardzo psują sobie wizerunek tego typu prostymi czynnościami.
Ania 2014-12-10 21:33
Ja byłam dzisiaj na rozmowie. Ogólnie było bardzo sympatycznie. Firma robi wrażenie profesjonalnej. Mają dzwonić do końca tygodnia. Zobaczymy zatem.
xxxx 2015-10-13 12:13
Beznadziejna firma, a wlasciciel ma łeb do wykorzystywania na maxa pracownika za darmo. Ciagle skladki na czyjes urodziny.Znasz czy nie znasz skladasz sie, tylko jak nic nie zarabiasz to co?
anitka 2015-10-16 17:53
Cześć wam, chciałabym zapytać, gdzie w okolicy warto zrobić praktyki studenckie a następnie próbować się w tej firmie załapać na staż, jeśli oczywiście wszystko z jednej i drugiej strony byłoby ok, chcę z dziennych studiów przenieść się na zaoczne i już zacząć pracować w branży i łapać doświadczenie, proszę o pomoc
Bartek 2017-07-04 21:39
Firma bardzo profesjonalna, pracowałem tam przez jakiś czas i to czego się nauczyłem będę mógł wykorzystać wszędzie. Są składki na urodziny, ale wszyscy się znają i panuje świetna atmosfera więc parę złotych nie robiło mi wielkiej różnicy ;) No i można dobrze zarobić jeśli się ktoś do tego przyłoży.
Aga 2017-07-20 14:52
Mąż mojej przyjaciółki tam pracuje. Ciężka praca, dużo czasu na nią poświęca, czasami pracuje również w weekendy ale też bardzo dobrze zarabia bo od 8 tys. nawet do 10 tys. na miesiąc. Coś za coś.
Zostaw swoją opinię o Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER