Avans Północ

Opinie o Avans Północ

anonim 2008-12-09 01:30:54
solidna, profesjonalna, rozwojowa
pracownik 2009-01-07 13:57:45
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.Firma z wielkim potenciałem nie potrafiąca go w żaden sposób wykożystać):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako, ciężko .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... największy plus firmy .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? jak wszędzie od złotówki
Najbardziej w tej firmie podoba mi się: raty 0% hehe .;
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: brak możliwości rozwoju.
wojciech ż. 2009-01-11 17:20:33
Słowa kojarzące się z Avans Północ -solidna, profesjonalna, rozwojowa.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam bardzo wysoko.
Atmosfera i większość ludzi tam pracujących są wporządku.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?Od 2000 netto.
anonim 2009-01-26 19:58:45
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):Stresująca, [usunięte przez moderatora], za PRL-u było lepiej.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .firma sama stoi w miejscu, niech sama sie najpierw rozwinie.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .coraz gorsi
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można negocjować
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .córka księgowej
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się : ... .traktowanie pracowników jak ludzi niższej klasy społecznej.
anonim 2009-02-08 18:30:20
Avans Północ Olsztyn- jest to firma która kompletnie nie potrafi poradzić sobie z konkurencją, brak promocji, brak towaru z gazet. Możliwość rozwoju- zerowa!!!! Jedyny plus to ludzie którzy tam pracują.
anonim 2009-02-08 18:35:10
Dyrektor co nieco wie, gorzej z nieliniowym zarządzaniem poniżej, gdzie nie ma faktycznie żadnej hierarchii.
Niezależne od siebie działy w tak małej firmie to pomyłka. Plus za zwolnienie jednego kierownika, który bardziej nadawał się do przerzucania ziemniaków na polu niż do kierowania siecią sklepów.

Zyski firmy przekazywane są w 99% na nowe samochody prezesów i ich alpejskie białe szaleństwo. Pozostały 1% przekazuje się na wynagrodzenia dla pracowników.
Duży PLUS za przestrzeganie kodeksu pracy.
Spawacz 2009-03-11 20:00:36
Beznadzieja, Nieudolny zażąd, Wszyscy wielcy figuranci. Zerowe możliwości rozwoju. Pracuje pracuja a zwolnią cie 2-3 lata przed emeryturą. Stracony czas. Nawet w szkolenia nie inwestują.
Sprzedawca 2009-03-21 11:59:06
Nie polecam. Marnowanie czasu, nędzne pieniądze, zerowa możliwość rozwoju, mega zakres obowiązków. zygam tym już
handlowiec 2009-10-30 09:51:45
No i statek pod nazwą Avans Północ uderzył w górę lodową pod sterami całego zarządu i kierownictwa !! To było do przewidzenia z takim zarządzaniem i traktowaniem ludzi w niej zatrudnionych. Starych pracowników zwolnić i zatrudnić w ich miejsce dwa razy tyle to jest mistrzostwo świata :)
Ciekawe ile szalup ratunkowych mają :)
Madafaka 2009-11-02 10:34:29
Nic się nie stało "Avans" nic się nie stało.
kazik 2010-01-05 22:41:12
Porażka poniżają pracowników a nie ceny!!!!!!!!!
avatarek 2010-03-04 13:31:53
najniższe zarobki a wymagania na poziomie dyrektora poniżenie na całej lini nic dodać nic ująć szlak może trafić
kiero 2010-04-21 10:50:35
byłem tam kierownikiem - 1500 zł NETTO !!!!!!!!!!!!!!!
Borat 2010-05-18 22:29:48
Byłem magazynierem 2500 netto
blakmut magazynier 2010-06-18 12:30:18
Niema co cudowne 4-lata mojego życia w tym zakładzie pensja ok 1800netto załoga super,warunki ok
mirka 2010-08-25 23:05:47
zgadzam się z przedmówcą
teraz to dopiero się wam zaczną wymagania
SOK, PS, PG,CP, raty, ACCE, kolportaż po godzinach (za free oczywiście), maile, fotki, struktura ratalna, samokrztałcenie, aparycja, testy, TK, aż się porzygacie i wam sie jeszcze zachce z tej dobroci powrotu starego avans-u, życzę powodzenia w wariatkowie, daleka droga przed wami, dużo ludzi się wykruszy
pracownik 2010-10-11 13:07:39
Teraz to jest dopiero SYF!!!! APN to największe gówno jakie mogło nas spotkać! [usunięte przez moderatora] jak dziki osioł wyrabiasz wygórowane plany, wciskasz ludziom niomu nie potrzebne PG i premie groszowe albo wcale!!!! Śmiechu warte! Niomu nie polecam!
herod 2014-12-03 00:57:54
groszowe premię ? ja akurat słyszałem że na premie to akurat można liczyć całiem niezłe w Avans Północ. Może powiedziec o jakich właściwie mówisz stawkach ? bo może po prostu te same pieniądze są mają zupełnie inną wartość dla mnie niż dla Ciebie... W pracy ludzie tak źle się o firmie nie wypowiadają...
gorta 2015-02-24 22:10:35
jak na magazyniera to dobrze placa patrze...a są jakies teraz premie, bo ja chce osobiście zanieść swoje cv i musze przygotowac sie na ewentualna rozmowe, więc napiszcie pod jakim względem oceniają pracownika na jakich warunkach przyjmuja do pracyczy dobrze sie wspolpracuje z ta firma dziekuje za wszystkie odpowiedzi..
brygida 2015-03-11 18:55:09
Gorta, a możesz w takim razie napisac ile zarabia taki magazynier netto na rękę w Avans Północ skoro masz taką wiedzę? byłabym bardzo wdzięczna bo również jestem zainteresowana takim stanowiskiem ale nie wiem czy transfer z mojej obecnej firmy do nich będzie dla mnie opłacalny.. napiszecie? pozdrawiam serdecznie
Marszal 2015-03-27 19:10:28
Zastanawiające jest to, że tak znana firma jak Avans nie jest w stanie zagwarantować w miarę rozsądnych zarobków. Rozumiem, że Olsztyn nie jest miejscem w którym można zrobić nie wiadomo jaką karierę, nie mniej jednak powinny być jakieś ścieżki rozwoju dla pracowników Avans - przynajmniej z założenia powinno to zmotywować pracowników do działania.
Tatek 2016-05-12 22:39:58
No taka firma jak awans wiadomo że jest w stanie zagwarantować dobre zarobki i jest to jakaś ściema z tym, że nie, nie wiem skąd taki pomysł w ogóle krzywdzący
Zostaw swoją opinię o Avans Północ - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avans Północ