AUTO-EXPERT Leszek Ostrzołek

Wodzisław Śląski

Opinie o AUTO-EXPERT Leszek Ostrzołek

Nick 2016-08-06 22:24
Jeżeli to jest ten warsztat w połomi to moge troche o nim napisać. Miałem tam bardzo dawno temu praktyke. Pracodawca czyli pan leszek dostawał pieniądze za szkolenie mnie. Takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak tam przeżyłem nie ma nigdzie. Praktykować miałem jako lakiernik ale robiłem z dwoma odmużdżonymi blachrzami. Właściciele powinni zapoznać sie z definicją słowa mobbing. Byłem wtedy młody i głupi więc nie myślałem że to taka szmaciana firma, tym bardziej że mieli podpisaną umowe z ubezpieczycielem.
Wszystko wyglądało w miare profesjonalnie. Nie wiem jak tam jest teraz ale 11 lat temu aushwitz.
Leszek 2017-06-06 22:28
Wybacz ale chyba odmóżdżony to ty jesteś, jeżeli pracowałeś w tej firmie i mówisz prawdę to po pierwsze ta firma Leszek Ostrzołek jest w Połomi a nie w Wodzisławiu Śląskim po drugie nie nazywa się i nigdy nie nazywała się Auto-Expert... myśl co piszesz bo jak takie głupoty wypisujesz i nie umiesz rozróżnić Firm w której rzekomo pracowałeś do naszej to nie dziwię się że masz problemu coś z tobą nie tak... łosiu
Właściciel Firmy Auto-Expert
Zostaw swoją opinię o AUTO-EXPERT Leszek Ostrzołek - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO-EXPERT Leszek Ostrzołek