Opinie o Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics w Mikołów

Jak długo czekaliście na odzew z Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics? Oddzwaniają zawsze?

Marcin Nowy wpis

To dobra firma na pierwszą prace ?

Andrzej Nowy wpis

a jaką firmę polecasz do motorówki proszę o wiadomość na emaila maniek1@vp.pl

Mateusz Nowy wpis

ODRADZAM! Same problemy ! Zdecydowanie wyżesze opłaty, odradzam..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
nick

mam złe doświadczenia z tą firmą. bardzo długa dostawa, finalna kwota duzo wyższa od ofertowej, wyszła z tego nieopłacalna transakcja (m. in. wiezione okrężną drogą po stanach do portu). facet bardzo nieprzyjemny, gbur. samochód ok, taki jak na zdjęciach.

adek

Nie polecam tej firmy. Wszystko tam jest grubymi nićmi szyte.

xxxxx

nie polecam autokarman i carpaka firma z klopotami finansowymi i dużą rotacją personelu nie ryzykujcie

Jolka2256

Potwierdzam, jest to firma w której nie powinno pracować i kupować. Jest też znana jako Autokarman.de i Autokarman.com.

mkOne

Carpaka (występują również pod nazwą Autokarman Sp. z o.o.) to jeden wielki bajer a nie pracodawca. Prawdziwym właścicielem jest Pan (usunięte przez administratora). a nie kto inny jak wynika z dokumentacji. Praca pod rządami(usunięte przez administratora) dla kobiety to droga przez mękę - pan właściciel bardzo lubi zwracać uwagę na cechy fizyczne kobiety i w bardzo niesmaczny sposób komentować je. Oprócz tego nie potrafi zachować odpowiedniej odległości od osoby z którą rozmawia (dla kobiety baaaardzo krępujące). Jeden przypadek propozycji "towarzyskiego wyjazdu" do Niemiec ze szczęśliwym zakończeniem dla właściciela został potwierdzony. Pan(usunięte przez administratora)ma ogromny problem z rozdziałem obowiązków - to co w jednej godzinie jest najważniejszym zadaniem na ziemi, za chwile staje się bezsensowną robotą którą należy przerwać w połowie i zacząć inną żeby po trzech godzinach wrócić do pierwszego najważniejszego zadania. I tak wygląda cały dzień pracy kilku osób. Do tego wieczne wmawianie pracownikom, że nie radzą sobie z podstawowymi pracami biurowymi...żenada. Nie dziwi częstotliwość ofert pracy z carpaki pojawiających się na stronach urzędu pracy i portalach, skoro zwolnienia pracowników są jedynie nie uargumentowanym kaprysem właściciela. Dodajmy sobie do tego podejrzane licytacje komornicze majątku firmy i wyłoni się piękny obraz "pracodawcy"

Zostaw merytoryczną opinię o Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics - Mikołów

Piela Adrian Carpaka Pakaelectronics
  • Wolności 19