CARPAKA PAKAELECTRONICS ADRIAN PIELA

Mikołów

Opinie o CARPAKA PAKAELECTRONICS ADRIAN PIELA

mkOne 2013-11-26 17:05:30
Carpaka (występują również pod nazwą Autokarman Sp. z o.o.) to jeden wielki bajer a nie pracodawca. Prawdziwym właścicielem jest Pan (usunięte przez administratora). a nie kto inny jak wynika z dokumentacji. Praca pod rządami(usunięte przez administratora) dla kobiety to droga przez mękę - pan właściciel bardzo lubi zwracać uwagę na cechy fizyczne kobiety i w bardzo niesmaczny sposób komentować je. Oprócz tego nie potrafi zachować odpowiedniej odległości od osoby z którą rozmawia (dla kobiety baaaardzo krępujące). Jeden przypadek propozycji "towarzyskiego wyjazdu" do Niemiec ze szczęśliwym zakończeniem dla właściciela został potwierdzony. Pan(usunięte przez administratora)ma ogromny problem z rozdziałem obowiązków - to co w jednej godzinie jest najważniejszym zadaniem na ziemi, za chwile staje się bezsensowną robotą którą należy przerwać w połowie i zacząć inną żeby po trzech godzinach wrócić do pierwszego najważniejszego zadania. I tak wygląda cały dzień pracy kilku osób. Do tego wieczne wmawianie pracownikom, że nie radzą sobie z podstawowymi pracami biurowymi...żenada. Nie dziwi częstotliwość ofert pracy z carpaki pojawiających się na stronach urzędu pracy i portalach, skoro zwolnienia pracowników są jedynie nie uargumentowanym kaprysem właściciela. Dodajmy sobie do tego podejrzane licytacje komornicze majątku firmy i wyłoni się piękny obraz "pracodawcy"
Jolka2256 2013-11-29 11:01:18
Potwierdzam, jest to firma w której nie powinno pracować i kupować.
Jest też znana jako Autokarman.de i Autokarman.com.
xxxxx 2014-11-23 19:20:52
nie polecam
autokarman i carpaka
firma z klopotami finansowymi i dużą rotacją personelu
nie ryzykujcie
adek 2015-05-17 15:42:32
Nie polecam tej firmy. Wszystko tam jest grubymi nićmi szyte.
nick 2016-03-16 13:33:49
mam złe doświadczenia z tą firmą. bardzo długa dostawa, finalna kwota duzo wyższa od ofertowej, wyszła z tego nieopłacalna transakcja (m. in. wiezione okrężną drogą po stanach do portu). facet bardzo nieprzyjemny, gbur. samochód ok, taki jak na zdjęciach.
Mateusz 2016-05-19 12:24:12
ODRADZAM! Same problemy ! Zdecydowanie wyżesze opłaty, odradzam..
Zostaw swoją opinię o CARPAKA PAKAELECTRONICS ADRIAN PIELA - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARPAKA PAKAELECTRONICS ADRIAN PIELA