P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat

Biskupiec

Opinie o P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat

sasza 2015-03-04 17:55:58
CZY KTOS PRACOWAL ALBO PRAUJE W FIRMIE TRAK-MET W BISKUPCU?JAKIE WARUNKI OFERUJE PRACODAWCA?
spawacz 2015-09-23 21:13:35
TAM PRACUJĄ LUDZIE NA CZARNO PRACODAWCA SŁABO PŁACI MASZYNY BEZ STOSOWNYCH CERTYFIKATÓW PŁACI NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ A DRUGA WYPŁATA W KOPERCIE ... NIEPOLECAM
pracownik 2015-10-27 08:47:53

PRACUJE W TRAK-MECIE JUZ 4 LATA I MAM UMOWĘ OD POCZATKU, KOLEDZY TEZ MAJĄ UMOWY, WIEC KTO TU PRACUJE NA CZARNO? KASA ZAWSZE NA CZAS I URLOP W WAKACJE
zawodowy spawacz 2015-10-27 09:38:43
Nie zgadzam się z opinią "spawacza" . W uzasadnieniu mogę tylko powiedzieć ,że to co napisał jest nie prawdą .
Sam byłem zainteresowany pracą w Trak Mecie i byłem na sobotnim "kastingu" który trwał ze dwie godzinki . Moje zlecone zadanie zadowoliło kierownika więc spotkałem się z szefem i dokonaliśmy ustalenia warunków pracy i płacy .
Pracuję do dzisiaj i jestem zadowolony z wykonywanej pracy .
Płaca na czas i co najważniejsze składki zdrowotne płacone co miesiąc.
Myślę ,że pan który podpisał się jako spawacz posiada tylko uprawnienia spawalnicze ( o ile w ogóle je posiada )uzyskane za przysłowiowe masło i z tą jest problem . W tej produkcji dwie lewe ręce nie pasują ,ą produkcja jest różnorodna i ciekawa.
Wiem ,że teraz maszyny które budujemy wyjeżdżają do Sri Lanki , następne też za granicę ,a tak w ogóle jak dla mnie to jest OK.
Jeśli ktoś chcę pracować to praca dla niego jest , jak się trafi jakiś leser to my widzimy i nie chcemy takiego kompana do pracy .
Na koniec dodam ,szkoda ,że brak jest więcej takich firm w naszym mieście.
ja 2015-11-04 15:35:11
najwidoczniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umiales
Tokarz 2015-11-12 14:02:54
Pracuję w tej firmie od dwóch lat,przeniosłem się z HALTECHU,jestem bardzo zadowolony,szef jest miły i wyrozumiały,i nikt tam nie pracuję na czarną..Wypłata jest zawsze na czas,w wakację są urlopy żeby się zregenerować...Polecam tą firmę..
dlik 2016-05-19 18:00:04
W poprzedniej robocie byłem na śmieciowej umowie. Zastanawiałem się czy w mojej branży jest opcja w ogóle na lepszą. W ten sposób za namową paru osób trafiłem na forum tej firmy. widzę , że istnieje taka opcja @nadik
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat - Biskupiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat