Opinie o Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met w Biskupiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met w Biskupiec

6 lat stażu pracy? Ciekawe czy to dużo czy jednak mało względem pozostałych pracowników? Ile może wynieść jakiś średni? czy opisze mi ktoś szerzej dział handlowy? Wiem ze kiedyś było do niego ogłoszenie. Posiadam doświadczenie i chce sprawdzić na jakich zasadach teraz się pracuje. Czy widełki placowe są możliwe do wskazania?

Worker Nowy wpis

Pracowałem tam 6 lat. Wypłata zawsze na czas. Umowa normalnie. Urlopy . Otwarta ścieżka awansu. Firma idzie do przodu.

Kacper

Czyli są tylko „śmieciowe” umowy?

Burak Nowy wpis
@Kacper

Są umowy normalne. Ale firma jest cofnięta w rozwoju z 30 lat do tyłu. Nie polecam zawsze jakieś problemy. Soboty musisz być na papierze ich nie ma.

Były Spawacz Nowy wpis
@Burak

Nie zgadzam się z opinią osoby która to napisała. Firma w przeciwieństwie do komentarzu rozwija się bardzo dynamicznie. Są tworzone nowe działy technologiczne i powstają nowe nowoczesne hale produkcyjne są premie i wypłata zawsze jest na czas a wracajac w ogole do tego ze cofnieta o 30 lat to powinienes wytlumaczyc co jest nie tak jak zwykle prosty komentarz zostawiony bo komus sie nie powiodlo bo firma wprowadza ciagle nowe rzeczy i pomysly. Wyglad oraz dzialanie maszyn jest bardzo nowoczesne i wyprzedzajace innych jesli spojrzy sie na duza ilosc firm konkurencyjnych

spawacze

Szef robi z firmy (usunięte przez administratora) tyle mogę powiedzieć bo wszyscy wiedzą jak tam jest.

Spawacz

SPOTKANIE NA ROZMOWIE PONIŻEJ KRYTYKI , PRACODAWCA BEZ KALIFIKACJI * SZKODA CZASU NA ROZMOWĘ NIE POLECAM GDYŻ PRACA NA CZARNO

BYŁEM W SOBOTĘ NA PRÓBNEJ PRACY OD 6 DO 13 NIE ZAPŁACONO MI ZA TEN DZIEŃ MOSIAŁEM POKAZAC CO POTRAFIE WYKONAŁEM KILKA ELEMENTÓW DO MASZYN NAWET MI NIE PODZIEKOWANO MIELI SIE ODEZWAĆ I CISZA DO DNIA DZISIEJSZEGO

Leszno

dlik

W poprzedniej robocie byłem na śmieciowej umowie. Zastanawiałem się czy w mojej branży jest opcja w ogóle na lepszą. W ten sposób za namową paru osób trafiłem na forum tej firmy. widzę , że istnieje taka opcja @nadik

Tokarz

Pracuję w tej firmie od dwóch lat,przeniosłem się z HALTECHU,jestem bardzo zadowolony,szef jest miły i wyrozumiały,i nikt tam nie pracuję na czarną..Wypłata jest zawsze na czas,w wakację są urlopy żeby się zregenerować...Polecam tą firmę..

PRACUJE W TRAK-MECIE JUZ 4 LATA I MAM UMOWĘ OD POCZATKU, KOLEDZY TEZ MAJĄ UMOWY, WIEC KTO TU PRACUJE NA CZARNO? KASA ZAWSZE NA CZAS I URLOP W WAKACJE

@pracownik

najwidoczniej (usunięte przez administratora) umiales

zawodowy spawacz

Nie zgadzam się z opinią "spawacza" . W uzasadnieniu mogę tylko powiedzieć ,że to co napisał jest nie prawdą . Sam byłem zainteresowany pracą w Trak Mecie i byłem na sobotnim "kastingu" który trwał ze dwie godzinki . Moje zlecone zadanie zadowoliło kierownika więc spotkałem się z szefem i dokonaliśmy ustalenia warunków pracy i płacy . Pracuję do dzisiaj i jestem zadowolony z wykonywanej pracy . Płaca na czas i co najważniejsze składki zdrowotne płacone co miesiąc. Myślę ,że pan który podpisał się jako spawacz posiada tylko uprawnienia spawalnicze ( o ile w ogóle je posiada )uzyskane za przysłowiowe masło i z tą jest problem . W tej produkcji dwie lewe ręce nie pasują ,ą produkcja jest różnorodna i ciekawa. Wiem ,że teraz maszyny które budujemy wyjeżdżają do Sri Lanki , następne też za granicę ,a tak w ogóle jak dla mnie to jest OK. Jeśli ktoś chcę pracować to praca dla niego jest , jak się trafi jakiś leser to my widzimy i nie chcemy takiego kompana do pracy . Na koniec dodam ,szkoda ,że brak jest więcej takich firm w naszym mieście.

spawacz

TAM PRACUJĄ LUDZIE NA CZARNO PRACODAWCA SŁABO PŁACI MASZYNY BEZ STOSOWNYCH CERTYFIKATÓW PŁACI NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ A DRUGA WYPŁATA W KOPERCIE ... NIEPOLECAM

sasza

CZY KTOS PRACOWAL ALBO PRAUJE W FIRMIE TRAK-MET W BISKUPCU?JAKIE WARUNKI OFERUJE PRACODAWCA?

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met - Biskupiec

• Jak się pracuje w Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met?

Kandydaci do pracy w Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zbigniew Skillandat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trak-Met
  • Bolesława Chrobrego 27 lok. 29
    11-300 Biskupiec
  • NIP: 7392945324 REGON: 519546131

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042