Firma

jakis tam 2012-01-25 21:20:39
~szukam
(2012-01-25 19:31:16) jak w temacie... Zagłosuj
~szybki
(2012-01-25 19:36:42) Obserwuje co chwilę znikające watki na temat tej firmy. Chyba mają coś do ukrycia bo znikneło z 40 wątków w przeciągu jednego miesiąca. Same negatywne wypowiedzi, ani jednej pozytywnej. pewnie zaraz chłopaki coś napiszą. Ja niewiele wiem Zagłosuj
~Jurga
(2012-01-25 19:53:10) niestety to prawda. Na początku obiecanki złotych gór a potem cios rzeczywistością w pysk. Po każdej trasie obciążenia za paliwo. Kasa obiecana przy przyjeciu przez szefa topi sie szybciej niż śnieg w maju gdy przychodzi do wypłaty Zagłosuj
~JA CEZAR
(2012-01-25 20:06:31) Kolego z tego co tutaj pisali kierowcy z Profitu to lepiej zapomnij o tej firmie podobno KATASTROFA Zagłosuj
~Nowy
(2012-01-25 20:15:55) Zatrudnilem sie w tej firmie 2 mies temu jak na razie spoko zadnego obciazenia nie dostalem Pozyjemy zobaczymy Zagłosuj
~prawda
(2012-01-25 20:29:21) Jak sam mówisz. Pożyjesz, zobaczysz. (usunięte przez administratora) zbiera już wszystkie przepały, zlicza sobie a jak cie zwolni to dostaniesz noty za wszystkie przepracowane miesiące i zamiast ostatniej wypłaty najpewniej okaże się że masz dopłacać. A ile to zależy ile będziesz pracował. Może się okazać, że dopłacisz więcej niż zaobisz przez ten cały okres zatrudnienia. Jak nie wierzysz to zadzwoń do(usunięte przez administratora) Tylko jutro bo dziś jest w Niemczech. Jak ci przyjdzie dopłacać ze 20tysięcy to zobaczysz w jaki sposób firma Profit radzi sobie z kryzysem i wysokimi cenami paliwa. To sposób Cyganików od 7miu lat. Zagłosuj
~wiedzący
(2012-01-25 20:40:18) oczywiście trzeba brać pod uwagę, że noty za przepały co miesiąc ma każdy. Leżą u (usunięte przez administratora) w teczce i czekają na dzień zwolnienia. Wcześniej nic ci nie będzie mówił bo po co ma cie płoszyć? A dlatego każdy ma przepał bo według niego auto ma palić maxymalnie 31 litrów z 24tonami a Wasze przywozi normy od 34 do 37 litrów więc na każdych przejechanych 100km macie chcąc nie chcąc od 3 do 6 litrów przepału. Zagłosuj
~Nowy
(2012-01-25 20:44:09) A cosik o o tym rysku chlopaki na bazie gadaly, ale same zle rzeczy ze jaj takich narobil Zagłosuj
~tak tu jest
(2012-01-25 20:48:16) no tak. zobaczysz co będa o Tobie chłopaki gadały jak się zwolnisz. I jeszcze zobaczysz jakie to fajne uczucie po miesiącu pracy (ciężkiej) przynieść żonie do domu zamiast wypłaty-noty obciążeniowe i wezwanie do dopłaty. Będziesz bardzo zadowolony Zagłosuj
~kierowca
(2012-01-25 20:57:14) kolego szkoda sie tam pchac, lepiej poszukaj cos innego a uczciwego Zagłosuj
~młody
(2012-01-25 20:59:08) a powiem jasno. Pracowałem u tego bandyty. Naprawde nie polecam tej firmy. Trzymajcie sie z daleka. Kierowca ma prze*e. Spedycja pieknie i ladnie wlazi w * jak tylko cos potrzebuja. Pani (usunięte przez administratora) oddala by sie zebys tylko wyjechal w trase. Jak jest ok to nic Ci nie powie. A jak tylko powiesz jej ze chciałbys wyjechac dzien pozniej to zaraz Cie pod*li do Wojtusia. A pani (usunięte przez administratora) to nie patrzy na nic. Wazne zebys tylko zaladowal i doleciał na miejce. Nie ważne jest tacho. Żeby tylko firmy nie obciążono. Ładunki dla niej ponad 24t to normalka. Co do spedycji to juz nie wspomnie o (usunięte przez administratora) . Chlop od brudnej roboty. Co (usunięte przez administratora) ma przekret do wykonania przy transpocie to zleca mu. (usunięte przez administratora) to jest mały jeszcze w tej firmie. Narazie służy do rozliczania telefonów i wysyłania SMSów za (usunięte przez administratora) co do załadunku Zagłosuj
~pokrzywdzony
(2012-01-25 21:02:45) Sprawa jest w prokuraturze. Jest kilku pokrzywdzonych. Kto chce dołączyć -zapraszamy. W grupie siła. Trzeba skończyć tą Cyganikową samowolę. Podaję numer tel: 512563643. Kto chce podać swoje dane aby dołączyć do sprawy jako pokrzywdzony przez tego bandytę to dzwońcie Zagłosuj
rysiek8398 2012-01-27 20:18:49
~rysiek
(2012-01-27 19:59:25) może inni sie przez laty bali bandyty ale mnie nie będzie zastraszał. Ja się go nie boję i dopilnuję aby poniósł wszelkie konsekwencje swoich dotąd uchodzących mu na sucho plugawych, prymitywnych(usunięte przez administratora) czynów. Zabrał mi całą wypłatę za miesiąc pracy a ja nie zrobiłem mu żadnej szkody i nie wziąłem ani litra paliwa. Okradał przez lata innych jeśli pozwalali mu na to. Ja nie pozwolę Zagłosuj
~rysiek
(2012-01-27 20:08:50) on nikogo się nie boi bo wie, że niedługo startuje do piachu ale firma jeszcze zostanie, przynajmniej do czasu aż komornicy odzyskają skradzione kierowcom pieniądze. Przez tyle lat trochę się tego uzbierało. Właśnie trwa śledztwo i przesłuchania oszukanych. Po wyroku dopilnujemy aby oszust Wojtek (bo tatuś już będzie się pewnie rozkładał) zaprzestał prowadzenia działalności, którą wyrządza szkody społeczne
witek 2016-03-17 14:16:52
no i jest teraz do nich nowa oferta pracy i też nad nią się zastnawiam, bo chodzi o prace jako Pracownik Grupy Interwencyjnej tylko, ze socjal jest tu na pewno dobry.
Zostaw swoją opinię o Firma - Grojec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma