Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna"

Szczecin

Opinie o Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna"

nana 2010-05-12 13:44
właściciel centrum ogrodniczego przytulna w szczecinie okazał się zwykłym [usunięte przez moderatora] wyłudzającym pieniądze za "opiekę" nad ogrodem. NIe polecam z całego serca
ToTo 2010-05-12 13:51
Niestety potwierdzam, nie jestem zadowolony z ich podejścia do klienta. Albo to się podoba, albo wyśta są [usunięte przez moderatora].
izka 2012-03-27 13:32
To prawda właściciel lub tez podupadły właściciel to [usunięte przez moderatora], który mało zna się na nie swoim fachu, wyrobił sobie renomę dzięki teściowi- pracowitemu i sumiennemu człowiekowi+ i niestety zepsuł ją po całej linii swym chamstwem i zachłannością na pieniądze - nie polecam go do żadnych prac ogrodniczych - mało tego jego pracownicy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i alkoholicy
asia 2016-04-22 18:30
Widziaałam ich strone w internecie, faktycznie galeria zdjec robi szoł ponieważ, rosliny są piekne, widać ze ktoś ma dobrą rękę.
Zostaw swoją opinię o Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna" - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna"