Opinie o Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ w Warszawa

gsker

Niestety nie mogę polecić, firma maksymalnie jedzie na zyskach, podwyzka w wysokosci 200 zl brutto, paczek swiątecznych brak, managerowie w ogole nie są zainteresowani swoim teamem, nie wiedza nawet kto do niego nalezy, ogolnie szkoda czasu. Jedyne co fajne to christmas party i tyle

Iwona
@gsker

To ile dostaliście ostatnio jeśli mozna wiedzieć? Czy poza podwyżkami macie jakieś premie czasem albo inne dodatki np na święta?

Miałem przyjemność rozmawiać z jedną rekruterką i była to bardzo dobra rozmowa. Od samego początku zaznaczyła, że stanowisko na które zaaplikowałem zostało zapełnione, lecz ta osoba chciała przeprowadzić taką dyskusję na przyszłość. Rozmowa trwała godzinę i nawet jej nie odczułem. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, że firma typu Korn Ferry tak profesjonalnie podchodzi do tematu - zaczynając od znajomości własnej organizacji, bo tak wielokrotnie zdarzało mi się wiedzieć więcej o firmie po 5 minutowym researchu od rekrutera / rki, a kończąc na informacji zwrotnej, która była bardzo szybka. Język angielski również stał na dobrym poziomie co też nie jest częste wśród rekrutacji. Albo miałem mega szczęście co do firmy albo trafiłem na bardzo kompetentą osobę. Stąd ten pozytywny komentarz bo sam pracując jako rekruter wielokrotnie trafiałem na ludzi, którzy po prostu nie powinni w tej branży siedzieć.

Inna Kandydatka
@Bartek

To było spotkanie tzw. screening - rozmowa telefoniczna. Jak zazwyczaj w każdym korpo, nie wiem skąd te pytanie?

W listopadzie ktoś wspominał o zwolnieniach i zastanawiał się czy firma zwija interes. Nawiązuje do tej wypowiedzi, bo przed momentem widziałem oferty pracy z tej firmy i jedna przypadła mi do gustu. Czy można tutaj liczyć na stabilne zatrudnienie? Tamte zwolnienia to czym mogły być spowodowane?

Ej a cała rekrutacja jest w tej firmie w języku angielskim? Dlatego ogłoszenie na stanowisko Recruiter też jest opublikowane po angielsku? Czy rozmowy są po polsku? Co ciekawe, w ofercie nie ma napisane, że trzeba znać angielski, ale napisali, że trzeba mieć płynny niemiecki. Wiecie coś, jak ta sprawa językowa tu wygląda?

jablko93

rekrutacyjny proces był niestety słaby z główną rekruterką odpowiada jak ma interes, a potem milknie i cisza. ja nie polecam

@jablko93

Co to znaczy, że odpowiada jak ma interes bo nie łapię? Wiecie w ogóle jak osoby rekrutujące są wynagradzane? To znaczy chodzi mi o to za co konkretnie jest im płacone? gdzieś widziałam jakaś dawniejsza ofertę ale takich szczegółów nie było opisanych. Jest premia od kandydata?

pracowniczka Nowy wpis

no jak chce cie wziąć, to odp a jak nie to cisza, potem przy podp umowy już też cisza ja tak miałam, nie ma premii za kandydata to nie taka agencja, jest stala pnsja w uop i tyle, korpo jak każde inne ale od jskigos czasu nie maja wakatów na rekrutera poza jakimis paroma malymi, wiec nie wem jak tam z rozwojem

jablko93 Nowy wpis

najwyrazniej byly kolejne zwolninia w KF bo i nawet TL rpo poleciał... jak one byly komunikowane? czy zespoły nadal działają czy firma zwija interes?

Katarzyna
@Kandydat

Ostatecznie jaki jest wynik tej rekrutacji? Mają cię w bazie na przyszłość czy zaproponowali jakieś inne stanowisko? W przypadku tej pierwszej opcji nie będziesz musiał już przechodzić kolejnej rozmowy czy to bez znaczenia?

@Katarzyna

Cóż... złożyłem CV na stanowisko, które niedługo potem zostało zapełnione. Gdyby chcieli mieć mnie tylko w bazie, to wychodzę z założenia, że nikt by tej godziny dla mnie nie marnował. Podejrzewam, że wstępny etap zrobili a jak pojawi się coś wkrótce, to do mnie zadzwonią. Zamieściłem tutaj ten komentarz, bo sam pracując jako rekruter, byłem pod mega wrażeniem rozmowy z osobą i czułem, że rozmawiam z kobietą, która ma fach w ręku oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy. Komentarze w sieci na temat pracy hr są jakie są i bardzo często niestety dość słuszne… Mówię to jako osoba z branży, która również spędziła wiele czasu na szukaniu swojego pierwszego i następnego doświadczenia. Wiele razy łapałem się za głowę. Dlatego warto doceniać rodzynki.

Wanda
@Kandydat

Ale przyjęli Cię do pracy, może na inne stanowisko? Jakie w ogóle było wynagrodzenie na to stanowisko, na które aplikowałeś, ten temat był poruszany podczas rozmowy? Rozmowa odbywała się po angielsku?

Inny Kandydatka
@Kandydat

Miałam identyczną sytuację z tą samą rekruterką, ponieważ zamieściła te opinie na swoim profilu na Linkedin. Była to dobra rozmowa, ale mam dwie uwagi. Pierwsza to, że rekruterka nie chciała przejść ze mną na "ty". Przez całą rozmowę zwracała się do mnie per "Pan/Pani" by być jakoś bardziej profesjonalną? Szkoda tylko, że po angielsku nie zachowała konsekwencji, bo wtedy powinna używać zwrotów "Sir/M'am", a nie czekajcie! Po angielsku takiej maniany się nie robi, tylko zwraca się do kandydata po imieniu. Czemu w takim razie nie działa to też w drugą stronę? Szczególnie gdy nie jest to polska firma. Moja rozmowa również została przeprowadzona pod względem przyszłych rekrutacji. Stanowisko, na które aplikowałam w KF, nie pasowało pod względem moje doświadczenia w rekrutacji. Każdy rekruter potrafi nauczyć się nowej branży w dość krótkim czasie. Nie wiem, po co robić z tego taką dużą filozofię? Mam parę lat doświadczenia w rekrutacji, a zostałam na wstępie odrzucona przez branżę, w której rekrutowałam. Hit!! "Pani" sama w sobie podeszła kompleksowo do rozmowy, chciała mnie wysłuchać i to się dla mnie liczyło najbardziej. Rekruterka jedynie dała mi złudną nadzieję, bo wiem, że zazwyczaj rzadko wykorzystuje się kogoś z tzw. wait-listy. Jednak doceniam za poświęcony czas. @Wanda podczas mojej rozmowy nie zostały mi przedstawione widełki, ponieważ jest to tajemnica poliszynela, ale według raportów płacowych na stanowisko rekrutera z kilkuletnim doświadczeniem, można podać 9-11K brutto na UoP. Rozmowa (screening) była w części po angielsku.

Bartek
@Inny Kandydatka

Jedno spotkanie, jak rozumiem, które, ile czasu trwało? I czy było poprzedzone rozmową przez telefon lub video, by mieć lepsze rozeznanie, czy na to spotkanie w ogóle iść?

Inna Kandydatka

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Witam, chce aplikowac do Panstwa firmy, ale z ciekawosci chcialem zapytac na jakim sprzecie pracuja nowi pracownicy? Czy sa to laptopy nowe czy uzywane?

Dostaje się nowy sprzęt - albo kliencki albo KF. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Nadal potrzebują rekruterów IT do pracy zdalnej, tak jak dawniej szukali przez ogłoszenie tutaj? Chciałabym wiedzieć ze względu na moją lokację czy ta praca z domu jest możliwa od razu i czy na pewno nie trzeba się w biurze pojawiać?

Nifa

Cześć, jakie mniej więcej widełki na recruitment coordinator z angielskim? Kiedy najwcześniej można mieć umowę na czas nieokreślony? Czy są jakieś punkty benefit, jaki jest pakiet medyczny (czy zawiera stomatologa)? Czy są elastyczne godziny pracy? Dzięki!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ odbywa się w siedzibie firmy?

Katarzyna
@gsker

co jaki okres w firmie są te podwyzki pensji o ktorych wspomniales? czy to podwyzka noworoczna jedynie ?

@Katarzyna

podwyżki są jak wiatr zawieje, ostatnia to śmiechu warte, a awanse to nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz. TL nie zna twojego imienia nawet a co dopiero reszta teraz to bardziej niz podwyzki spodziewalabym sie zwolnien

Iwona

Pf

Plusy: Początki w Korn Ferry są na wysokim poziomie - pakiet szkoleń i wdrożenie. Ciekawe projekty do prowadzenia. Fajni ludzie w zespole Praca zdalna Dobre narzedzia pracy Minusy: Brak możliwości awansów, Brak podwyżek, Bonusy roczne - cała otoczka dostania bonusy to kpina w porównaniu do końcowej kwoty (nigdy nie wiadomo na jaki bonus będzie można liczyć)

@Pf

Witaj, Dziękujemy za Twój komentarz i informację zwrotną dotyczącą tak wielu obszarów. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba zaczynająca swoją przygodę z Korn Ferry RPO miała zapewniony dobry start w przyjacielskiej atmosferze – z biura lub z zacisza własnego domu. Jeśli chodzi o kwestię promocji/podwyżek oraz premii rocznych, to mają one określone kryteria jakie pracownik musi spełnić, aby się do nich kwalifikować. Pod uwagę jest między innymi wliczany staż, stanowisko oraz ocena roczna pracownika. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Pomidor
@Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​

Te kryteria sa owiane sekretem niestety. Ktoś słyszał że są ale nikt nie wie jak wyglądają nawet kierownicy.

Justyna
@Pomidor

Jeśli faktycznie tak jest to nie można o nie wprost górę zapytać? Chyba, że już do dziś ktoś się odważył i dla każdego wszystko jasne?

Trio

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu i dla mnie firma na tak, szczególnie ze względu na możliwości rozwoju w branży rekrutacyjnej. Daje spore możliwości pracy na różnych rynkach, praca głównie po angielsku co wyszlifowało mój język branżowy, ale też mogłam podciągnąć niemiecki :) Ja zmieniłam, ponieważ chciałam iść bardziej w stronę HR, ale jeśli ktoś chciałby zacząć w rekrutacji to całkiem fajny start dla osób bez doświadzcenia oraz dla osób już doświadczonych. Wspominam dobrze :)

Edyta
@Trio

Ok, a jak wg Ciebie finansowo? @Agnes chwaliła, a jestem ciekawa Twojego zdania :)

terry
@Trio

rekrutacja to nie branża HR? Nawet tyle nie nauczą w KF?

Jakiś czas temu firma Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Asystent/-ka? Jakie wrażenia?

Dzień dobry, w Korn Ferry RPO nie prowadziliśmy rekrutacji na stanowisko Asystent/-ka. Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w zespole RPO zapraszamy do aplikowania lub bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym KFrecruitment@KornFerry.com. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Pracuję w KF od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. To miejsce dla osób zarówno początkujących ,jak i tych, którzy już w rekrutacji siedzą od lat. Miejsce cały czas się rozwija, nowi klienci, nowe możliwości. Osoby zarządzające są otwarte na nowe pomysły i własne inicjatywy. Jeśli ma się pomysł na siebie, jest się konsekwentnym i pracowitym to jest to doceniane i gratyfikowane. Rekrutacja wewnętrzna z reguły sprawna, nowe potrzeby rekrutacyjne pojawiają się regularnie. Wielu klientów, wiele języków, współpraca w cross-national teams to norma. Język angielski to podstawa, ale dodatkowe języki są mile widziane. Ja polecam.

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cały czas rozwijamy się jako organizacja i takie komentarze jak Twój pokazują nam, że idziemy w dobrym kierunku. Cieszymy się, że jesteś z nami :) Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Witaj, każda z osób dołączających do naszego zespołu ma zapewnione szkolenia Korn Ferry w ramach on-boardingu oraz dodatkowo sesje treningowe zapewniające wiedzę i przygotowanie do pracy w ramach konkretnego projektu i stanowiska. Przez cały okres zatrudnienia pracownicy mają dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i spotkań z trenerami Korn Ferry. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Czy w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie, umowa pierwsza jest umową o pracę na czas określony.

Ciri

Bardzo sprawny proces rekrutacyjny i szybka decyzja. Najpierw rozmowa z rekruterką, później rozmowa z osobą zarządzającą zespołem, testy kwalifikacyjne i jeszcze jedna rozmowa, po której została złożona oferta. Oferta przewyższyła moje oczekiwania.

@Ciri

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cały czas rozwijamy się jako organizacja i takie komentarze jak Twój pokazują nam, że idziemy w dobrym kierunku! Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Agnes

Pracodawca szybko podejmuje decyzję odnośnie zatrudnienia, nie czekałam długo na telefon. Dobre przygotowanie do wykonywania zadań, świetny nowy sprzęt. Do wyboru praca zdalna lub z biura. Przemiły, chętny do pomocy zespół ludzi. Benefity dobre, standardowe, niektóre można rozszerzyć na rodzinę. Wynagrodzenie wg mnie pow. średniej rynkowej, możliwość podwyżki i awansu. Firma jest duża, więc daje wiele możliwości. Ciekawa oferta szkoleniowa. Polecam!

@Agnes

Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolona z procesu rekrutacyjnego oraz samej pracy :) Cały czas rozwijamy się jako organizacja i takie komentarze jak Twój pokazują nam, że idziemy w dobrym kierunku. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Czy w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Recruiter umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 1 marca na GoWork.pl.

Witaj, dziękujemy za Twoje pytania! Pracujemy standardowo w wymiarze 8 godzin na dobę oraz 40 tygodniowo (od poniedziałku do piątku). Jest możliwość pracy zdalnej :) Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania, zapraszamy do aplikowania albo do kontaktu na adres kfrecruitment@kornferry.com. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

ciekawy

Na jakie wynagrodzenie Netto lub brutto można liczyć na początku kariery w tej firmie ?

Madelein
@ciekawy

Brutto na ok. 4000 w zależności od stanowiska i języków. Tak było 2 lata temu, teraz nie wiem.

@ciekawy

Dzień dobry, wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska na jakie się aplikuje oraz od doświadczenia zawodowego i znajomości języków obcych. Zapraszamy do aplikowania, nasi rekruterzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Maja

@anonymous czyli myślisz, że może to być idealna praca dla osób dobrze posługujących się językiem angielskim, które jednak chcą zostać w Polsce i nie wyjeżdżać nigdzie? Oprócz tego napisałeś, że to praca dla młodych. Czy w Korn/Ferry International przyjmują osoby bez doświadczenia?

sunny
@Maja

Aby zostać przyjętym trzeba faktycznie mówić płynnie po angielsku. Na etapie rozmowy kwalifikacyjnej część pytań jest zadawana po angielsku - to wystarczy.

@sunny

Dzień dobry, potwierdzamy - język angielski jest wymagany, ponieważ jest głównym językiem komunikacji w firmie oraz z klientami. Również bardzo cenimy sobie znajomość wielu języków europejskich poza angielskim, więcej informacji w zakładce Oferty Pracy w górnym menu. Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Bartek

Czy jakieś dodatki do podstawy macie?

annonymous2
@Bartek

Nie. Teoretycznie bonus roczny, ale mało kto się kwalifikuje i nigdy nie wiadomo jaka to będzie kwota (ani kto o tym decyduje)

Beatriz
@annonymous2

Bonus roczny jest i kto sie na niego kwalifikuje raczej wiadomo. Kasa nie za duża.

@Bartek

Witaj, poza podstawą oferujemy następujące benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, zajęcia językowe (niemiecki, francuki, angielski), premię uznaniową oraz program poleceń pracowników. Zapraszamy do kontaku i aplikowania! Pozdrawiamy, Zespół Korn Ferry RPO Warszawa

Zostaw merytoryczną opinię o Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ - Warszawa

• Jak się pracuje w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​?

Zobacz opinie na temat firmy Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​?

Kandydaci do pracy w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​
2.9/5 Na podstawie 33 ocen.

Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​